آستارا
طوالش
رضوانشهر
ماسال
بندر انزلی
صعومه سرا
فومن
رشت
شفت
رودبار
سیاهکل
لاهیجان
اشرفیه
املش
رودسر
لنگرود
09027087013

PHONE NUMBER

شما اینجا هستید » گیلند » خرید املاک کوچصفهان

خرید املاک کوچصفهان

تاریخ درج : 30 جولای 18

بازدید : 930

خرید املاک در شهر کوچصفهان - آپارتمان و زمین خانه فروشی

کوچـِصْـفَهان یکی از شهرهای استان گیلان در شمال ایران است. این شهر با جمعیت ۹٬۴۵۰ نفر (برآورد ۱۳۹۰خ) در بخش کوچصفهان شهرستان رشت قرار دارد. این شهر بین رشت و آستانه اشرفیه قرار دارد.

بر اساس منابع تاریخی احداث این شهر به دوره ساسانی بازمی‌گردد. «کوچه» همان کوچک در زبان محلی است و این عبارت در گذر زمان به کوچصفهان تغییر یافت.

این شهر در متون قدیمی تاریخی کوچسفان و کوچسفهان نیز نوشته شده‌است. عده‌ای این نام را همچون نام اصفهان می‌دانند، البته این آبادی بسیار پیشتر از دوران صفویه به کوچصفهان معروف بوده‌است و نام کوچصفهان را می‌شود به معنی کوی سگپرستان (کوچه-سپه-ان) گرفت. نام کادوسیان (کا-توزیان) بومیان کهن گیلان به معنی سگپرستان است.

شهر کوچصفهان
خرید ویلا در کومله

خرید و فروش ویلا در کوچصفهان

خدمات وب سایت گیلند خرید فروش ویلای بسیار زیبای چوبی واقع در کوچصفهان ، لیلا کوه داری دو خواب ، یک سالن ، یک سالن بهار خواب ، دو طبقه ، دو سرویس بهداشتی مجهز و مجزا ، دارای پارکینگ اختصاصی و غیره میباشد

:: فروش ویلا با امکانات ویژه 

ویلایی با تمام امکانات رفاهی و تفریح در یکی از بهترین و خوش آبو هوا ترین شهر کوچصفهان را تنها از شرکت گیلند درخواهت کنید با یهترین کیفیت .

:: رزرو و اجاره ویلا کوچصفهان

بصورت کاملا دربست و بدون مشرف ، در محیطی بسیار آرام ، امن و بیاد ماندنی و مناظر زیبا… دارای امکانات رفاهی شامل: در ریموت دار ،… این یکی دیگر از خدمات وب سایت گیلند میباشد

خرید و فروش زمین در کوچصفهان

خدمات وب سایت گیلند تازه های فروش زمین در کوچصفهان میباشد , فروش زمین ساحلی , فروش زمین با مساحت بالا , فروش زمین مسکونی , فروش زمین استثنایی , فروش زمین دو بر , فروش زمین قابل ساخت , فروش زمین تجاری

:: فروش زمین با امکانات ویژه 

ویلایی با تمام امکانات رفاهی و تفریح در یکی از بهترین و خوش آبو هوا ترین شهر کوچصفهان را تنها از شرکت گیلند درخواهت کنید با یهترین کیفیت .

:: فروش زمین هکتاری کوچصفهان

فروش زمین هکتاری شالیزار مسکونی تجاری در کوچصفهان ،… این یکی دیگر از خدمات وب سایت گیلند میباشد

خرید زمین شهری در لنگرود

زمین شهری زمین ساحلی