آستارا
طوالش
رضوانشهر
ماسال
بندر انزلی
صعومه سرا
فومن
رشت
شفت
رودبار
سیاهکل
لاهیجان
اشرفیه
املش
رودسر
لنگرود
09027087013

PHONE NUMBER

درباره گیلند

گروه مشاورین املاک گیلان ، بررسی ، انتخاب و خرید ملک در شمال
املاک گیلان فعال ترین مشاور املاک شمال کشور با اعتقاد به اینکه فروش پایان یک معامله نیست , بلکه آغاز یک تعهد است, اینک در آستانه هشتمین سال فعالیت با گستره‌ای از املاک متنوع خاص تمام اقشار جامعه برای مراجعین خود تجربه ی لذت بخش خرید ملک را تداعی میکند . پیگیری سریع ‌، ضمانت نازل ترین قیمت و تضمین صحت مدارک ملک ، سه اصل اولیه است که املاک گیلان از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل هر سال حوزه‌های تازه ای را در خرید و فروش انواع ملک در مناطق مختلف شمال کشور را به دایره فعالیت خود افزوده است . فعالیت در عرصه خرید و فروش املاک بدلیل حساسیت موضوع و تنوع اهداف و سلایق شما عزیزان , ما را بر آن داشته که در ارائه هر چه بهتر خدمات در راستای خرید و فروش انواع ملک اعم از : ویلا ، شالیزار ، باغ ، زمین ، خانه ، آپارتمان ، خانه کلنگی ، خانه محوطه ، خونه باغ ، مرغداری ، دامداری ، استخر پرورش ماهی و آبزیان ، زمین های هکتاری و … در مناطق مختلف گیلان و شمال : لنگرود ، چمخاله ، املش ، رودسر ، لاهیجان ، سیاهکل و … همچنین همکاری در راستای اخذ سند مالکیت و مجوزهای مختلف اعم از پروانه ساخت ، موافقت اصولی و … از نهایت ظرفیت‌ها و پتانسیل این مجموعه استفاده نماییم. چرا که رضایت شما سرمایه ی ماست.
املاک گیلان با مدیریت علی احمدپور کارمند جهاد کشاورزی (سازمان تعاون روستایی) آماده ارائه هر گونه مشاوره در امور سرمایه گذاری و خرید و فروش املاک در شمال کشور به شما عزیزان می باشد.

علی احمدپور
علی احمدپور

اینجانب علی احمدپور مدیریت سایت املاک گیلان در عرصه خرید فروش زمین ویلا خانه باغ اپارتمان و ... در شمال ( شرق گیلان ) متولد سال 1349 متاهل و کارشناس سازمان تعاون روستایی ( کارمند جهاد کشاورزی ) تلفن های همراه : * 09027087013 * فوق دیپلم روابط عمومی ورزشهای مورد علاقه : پیاده روی-کوهنوردی و طبیعت گردی🍂

09183774526
INFO@GILAND.IR