آستارا
طوالش
رضوانشهر
ماسال
بندر انزلی
صعومه سرا
فومن
رشت
شفت
رودبار
سیاهکل
لاهیجان
اشرفیه
املش
رودسر
لنگرود
09027087013

PHONE NUMBER

شما اینجا هستید » گیلند » مقاله » سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا

تاریخ درج : 26 جولای 22

بازدید : 69

متن مقاله
بخش نظرات

کشور کانادا سرمایه گذاری را از طریق روش های مختلفی برای متقاضیان امکان‌پذیر کرده است. بنابراین، انواع مختلفی از سرمایه گذاری در کانادا در نظر گرفته شده است.

سرمایه گذاری از طریق استارت آپ

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی

سرمایه گذاری از طریق خرید بیزینس فعال

سرمایه گذاری از طریق خوداشتغالی

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا

دلایل سرمایه گذاری در کانادا

عملکرد، ثبات و نوآوری کانادا: ترکیبی برنده و ایده‌آل برای سرمایه‌گذاران خارجی 

 

به عنوان وزیر تجارت بین‌الملل کانادا، باعث خرسندی است که ویرایش 2017-2016 گزارش سازمان سرمایه‌گذاری در کانادا (Invest in Canada) را معرفی کنم. در این گزارش نشان داده شده چرا کانادا مقصد برتر سرمایه‌گذاران جهانی می باشد که به دنبال یک اقتصاد نوآور و در حال رشد و در عین حال دارای بازده‌های مطمئن هستند.

 

با توجه به سیاست‌های داخلی و بین‌المللی در کانادا اکنون بهترین زمان برای سرمایه‌گذاری در کانادا است. برنامه 120 میلیارد دلاری کانادا در زیرساخت‌ها، برنامه بلندپروازانه کانادا در زمینه نوآوری و سیاست‌های اجتماعی رو به پیشرفت به سرمایه‌گذاران اقتصادی باثبات و در حال رشد، قابلیت پیش‌بینی برای کسب و کارها و کیفیت بالای زندگی برای کارمندان را پیشنهاد می‌دهد. با توجه به تعهدات تجاری کانادا، تعداد بالای افراد متخصص و نخبه، سیستم بانکداری و مالی باثبات و نرخ‌های پایین مالیات، این کشور یکی از مقاصد برتر برای سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود.

 

میانگین هزینه‌های کسب و کار کانادا در مقایسه با ایالات متحده امریکا در زمینه‌های دانش محور پایین‌تر نیز هست، بر این اساس در بخش خدمات تحقیق و توسعه برتری 7/27 درصد و در بخش خدمات دیجیتال برتری 26 درصدی دارد.

به علاوه دسترسی بی‌نظیر کانادا به بازارهای جهانی کلیدی باعث شده تا این کشور به سکویی ایده‌آل و مطلوب برای اتصال به زنجیره‌های ارزش جهانی تبدیل شود. کانادا در مجموع به عنوان یکی از طرفین توافقنامه تجارت آزاد امریکای شمالی از امتیاز دسترسی به کل بازارهای امریکای شمالی با بیش از 20 هزار میلیارد دلار تولید ناخالص داخلی (GDP) و بیش از 480 میلیون مصرف‌کننده برخوردار است. با توجه به توافقنامه جامع تجارت و اقتصاد اتحادیه اروپا-کانادا (CETA)، در آینده سرمایه‌گذاران حتی به 500 میلیون مصرف‌کننده بیشتر و 17 هزار میلیارد دلار تولید ناخالص داخلی (GDP) دسترسی خواهند داشت. افزون بر این، شرکت‌های واقع در کانادا از طریق توافقنامه‌های تجارت آزاد از امتیاز دسترسی به بیشمار بازار واقع در آسیا و امریکای لاتین برخوردار هستند.

اطلاعات مهم درباره کانادا (2015) 
جمعیت9/35 میلیون نفر
تولید ناخالص داخلی (GDP)983/1 هزار میلیارد دلار
سرانه GDP55,319 دلار
صادرات کالا و خدمات4/625 میلیارد دلار
واردات کالا و خدمات2/671 میلیارد دلار
تورم قیمت مصرف‌کننده1/1 درصد
ذخایر سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی در کانادا5/768 میلیارد دلار
ذخایر سرمایه‌گذاری مستقیم کانادایی‌ها در خارج از کشور2/ 1,005 میلیارد دلار

 

دارای بهترین فضای کسب و کار در بین کشورهای G20

سرمایه‌گذاران خارجی که به دنبال اقتصادی با برترین عملکرد برای استقرار کارخانه‌ها و اجرای عملیات‌های تجاری خویش هستند، نقاط قوت بسیاری را در کانادا به عنوان بهترین اقتصاد در بین کشورهای G20 پیدا خواهند کرد. کانادا طبق آخرین رتبه‌بندی فوربس و بلومبرگ از نظر اجرای فعالیت‌های تجاری، به عنوان بهترین کشور در بین کشورهای G20 رتبه‌بندی شد.

 

کانادا همچنین از نظر بسیاری از شاخص‌های جهانی در بین کشورهای G7 و G20 رتبه نخست را به خود اختصاص داده است. به گزارش واحد اطلاعات اکونومیست (Economist Intelligence Unit)، کانادا در شاخص «انجام کسب و کار» طی دوره پنج ساله از سال 2016 تا 2020، در بین کشورهای G20 در رتبه نخست قرار گرفته است. کانادا همچنان جایگاه متمایز خود به عنوان کشوری دارای آسان‌ترین شرایط راه‌اندازی یک کسب و کار را در بین کشورهای G20 حفظ کرده است، به استناد اطلاعات بانک جهانی، راه‌اندازی یک کسب و کار فقط طی دو مرحله و در کمتر از 2 روز انجام می‌شود.

 

رتبه‌های بالای کانادا نشان‌دهنده فضای ایده‌آل و در کلاس جهانی این کشور برای کسب و کار است و به سرمایه‌گذاران این اطمینان را القا می‌کند که سرمایه‌گذاری ایشان از بازده‌های مطلوب و بالایی برخوردار خواهد شد. طبق یک مبنای سرانه‌ای، کانادا طی پنج سال (2010 تا 2014) پذیرنده بیشترین میزان سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی (FDI) در بین کشورهای G7 بوده است، ضمن اینکه کانادا در میزان کل سرمایه‌گذاری طی 15 سال اخیر بیشترین نرخ رشد را در بین کشورهای G7 داشته است.

 

با انتخاب کانادا به عنوان مقصد بعدی انجام عملیات‌های شرکت خود می‌توانید از یک فضای رو به پیشرفت و ترقی برای رشد کسب و کارتان در سطح جهان استفاده کنید.

 

رتبه 1 در بین کشورهای G20 از نظر راه‌اندازی کسب و کار 

 

رتبه‌بندی بر اساس گزارش گروه بانک جهانی انجام شده است.

رتبه 1 در بین کشورهای G20 از نظر انجام کسب و کار 

رتبه‌بندی بر اساس گزارش بلومبرگ و بر اساس 6 عامل کلیدی شامل سطح ادغام اقتصادی، هزینه راه‌اندازی یک کسب و کار، هزینه‌های نیروی کار و مصالح و هزینه انتقال کالاها انجام شده است.

رتبه 1 در سطح جهان از نظر بهترین کشور برای استقرار یک شرکت طی سال 2016 

به نقل از اخبار ایالات متحده امریکا و بر اساس یک نظرسنجی آنلاین از 4,500 تصمیم‌گیرندگان تجاری که توسط شرکت مشاوره BAV و WPP plc انجام گرفته است.

رتبه 1 در بین کشورهای G7 از نظر کیفیت زندگی  

رتبه‌بندی بر اساس گزارش سازمان همکاری و توسعه اقتصادی انجام شده است.

رتبه 1 در بین کشورهای G7 از نظر بهترین هزینه‌های کسب و کار  

رتبه‌بندی بر اساس گزارش شرکت حسابرداری KPMG انجام شده است.

رتبه 1 در بین کشورهای G7 از نظر رشد اقتصادی طی دهه گذشته  

رتبه‌بندی بر اساس گزارش سازمان همکاری و توسعه اقتصادی انجام شده است.

خرید بیزینس در کانادا

خرید بیزینس در کانادا

دارای بهترین عملکرد اقتصادی در بین کشورهای G7

 

در بحبوحه بحران‌های اقتصادی در سرتاسر جهان که بسیاری از سرمایه‌گذاران به دنبال یک منطقه با ثبات و قدرتمند برای راه‌اندازی یک کسب و کار جدید یا توسعه کسب و کار قدیمی خود هستند، کانادا بهترین کشور برای سرمایه‌گذاری است. طی دهه گذشته، اقتصاد جهانی این کشور ثابت کرد که یکی از قوی‌ترین اقتصادها در جهان است: کانادا از نظر رشد اقتصادی بلندمدت همواره از رقبای خود در بین کشورهای G7 برتر بوده است و با 330 واحد درصد رشد بازده سرمایه‌گذاری، پس از ایالات متحده امریکا دارای سریع‌ترین روند رشد در بین کشورهای G7 است. کانادا در حد فاصل 2006 تا 2015 رتبه دوم در سرمایه‌گذاری تجاری و رتبه دوم در نرخ رشد استخدام را در بین کشورهای G7 به خود اختصاص داد، به علاوه اقتصاد این کشور با ایجاد بیش از 3/1 میلیون شغل در بخش خصوصی توانسته بخش عمده‌ای از بازده‌ها و مشاغل از دست رفته در طول رکود اقتصادی را جبران کند.

 

عملکرد عالی اقتصادی کانادا ناشی از منابع متنوع، پروژه‌های نوآورانه، هزینه‌های مناسب کسب و کار، فضای مالیات شرکتی است که یکی از رقابتی‌ترین فضاها در بین کشورهای G20 و یکی با ثبات‌ترین بخش‌های مالی در جهان به شمار می‌رود، پس ویزای استارت آپ کانادا یکی بهترین راه ها برای مهاجرت به کانادا است. سیستم بانکداری کانادا برای 8 سال متوالی از سوی مجمع جهانی اقتصاد به عنوان یکی از مطلوب‌ترین سیستم‌ها در جهان رتبه‌بندی شد و مجله فاینانس گلوبال شش تا از بانک‌های بزرگ کانادا را در بین 10 بانک امن منطقه امریکای شمالی رتبه‌بندی کرد.

درباره خرید بیزینس در کانادا بخوانید.

 

رشد واقعی تولید ناخالص داخلی برای سال‌های 2006 تا 2015

قیمت دلار کانادا مونترال

قیمت دلار کانادا مونترال

(محاسبات بر مبنای گزارش چشم‌انداز اقتصادی سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD)، شماره 98، نوامبر 2015)

 

منطقه تجاری تورنتو، جایی که بورس اوراق بهادار تورنتو در آن قرار گرفته است. از فوریه 2015 بورس اوراق بهادار تورنتو رتبه دوم جهان از نظر تعداد شرکت‌های ثبت شده در این بورس و رتبه دوم امریکای شمالی از نظر تعداد شرکت‌های فناوری ثبت شده در این فهرست را به خود اختصاص داده است.

 

رشد استخدام در کشورهای عضو G7 برای سال‌های 2006 تا 2015

سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا

(محاسبات بر مبنای گزارش چشم‌انداز اقتصادی سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD)، شماره 98، نوامبر 2015)

 

قیمت دلار کانادا

قیمت دلار کانادا

اقتصادی با بهترین هزینه‌های کسب و کار در بین کشورهای G7

کانادا به عنوان یکی از اقتصادهای برتر جهان، هزینه‌های مناسب برای کسب و کار و مالیات‌های شرکتی پایین و امکان بهره‌مندی از اعتبارات و مشوق‌های مالیاتی را فراهم می‌آورد.

 

بر اساس گزارش شرکت KPMG با نام «گزینه‌های رقابتی 2016» که راهنمای هزینه‌های محل کسب و کار بین‌المللی است، کانادا در بین کشورهای عضو G7 دارای پایین‌ترین هزینه‌های کسب و کار است و این هزینه‌ها 6/14 درصد پایین‌تر از هزینه‌های کسب و کار در ایالات متحده امریکا است. تورنتو، ونکوور و مونترآل از نظر بهترین هزینه‌های کسب و کار در بین 34 شهر مهم کانادا و شهرهای ایالات متحده دارای جمعیت بالای 2 میلیون نفر به عنوان سه شهر برتر رتبه‌بندی شده‌اند. در حقیقت تمامی شهرهای کانادا که در گزارش KPMG تحت پوشش قرار گرفته‌اند در رتبه‌های بالاتری از نظر بهترین هزینه‌های کسب و کار در مقایسه با شهرهای ایالات متحده قرار گرفتند. کانادا با داشتن بهترین هزینه‌های کسب و کار و بهترین فضای کسب و کار در بین کشورهای عضو G20 و دسترسی به سودآورترین بازارهای جهانی شرایطی را فراهم کرده که شهرهای این کشور به ایده‌آل‌ترین منطقه برای سرمایه‌گذاری تجاری تبدیل شوند.

 

بخش‌های دانش‌محور کانادا که متکی به تحقیق و توسعه (R&D) هستند، حتی عملکرد بهتری در رابطه با هزینه‌های کسب و کار دارند. در این بخش‌ها کانادا به طور مداوم هزینه‌های مقرون به صرفه‌ و مطلوبی را در حوزه‌های کلیدی صنعت مانند آزمایش محصول، آزمایش‌های بالینی و تحقیقات بیوتکنولوژی تعیین می‌کند. متوسط هزینه‌ای که کانادا فقط در این سه حوزه تعیین کرده 28 درصد مطلوب‌تر از حداقل هزینه‌های ایالات متحده است، کانادا با این اقدام خود انگیزه‌های تحقیق و توسعه قابل توجهی را در سطح فدرال و استانی برای سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند.

 

افزون بر بخش‌های تحقیقاتی، کانادا فضای مطلوب و رقابتی برای تجارت سایر حوزه‌ها نیز فراهم کرده است، ضمن اینکه پایین‌ترین ساختار هزینه‌ای را در بین رقبای خود در G7 در هر 12 صنعت تولیدی و 7 صنعت خدماتی دارد که در گزارش KPMG تحت پوشش قرار گرفته است.

 

فضای رقابتی و هزینه‌های ایده‌آل کسب و کار در کانادا در مقایسه با رقبای G7 این کشور در بخش خدمات دیجیتال قوی‌تر از سایر بخش‌ها است، هزینه بخش خدمات دیجیتال کانادا 26 درصد مطلوب‌تر از حداقل هزینه‌های این بخش در ایالات متحده است. بهترین نتیجه مربوط به زیر بخش رسانه‌های دیجیتال است که هزینه‌های انجام کار 6/30 درصد پایین‌تر از حداقل هزینه‌های ایالات متحده است.

 

هزینه‌های مقرون به صرفه‌تر کانادا تصادفی به وجود نیامده است. سابقه این کشور در ایجاد انگیزه‌های سرمایه‌گذاری در کنار هزینه‌های پایین نیروی کار، هزینه‌های پایین اجاره تجهیزات، هزینه‌های پایین برق، هزینه‌های پایین مالیات و هزینه‌های پایین مسائل مربوط به سلامت و درمان باعث شده تا یک فضای ایده‌آل برای سرمایه‌گذاران خارجی ایجاد شود و کانادا را به بهترین کشور در بین اعضای G7 از نظر هزینه‌های انجام کسب و کار تبدیل کند.

 

 

بیشتر بدانید:

قیمت دلار کانادا مونترال

برچسب ها :
ارسال نظر
1 . دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط گیلند نمایش خواهد داده شد.
2 . پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
3 . پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

وام‌های 100 میلیونی برای خانه دار شدن ?!

وام مسکن 100 میلیونی

وام مسکن 100 میلیونی

 

وام های ارائه شده مسکن برای افرادی که سرمایه کافی دارند و می خواهند برای تکمیل پول خود از این وام ها استفاده کنند شاید گره گشا باشد اما برای افرادی که به دنبال خانه های ارزان قیمت اند اینگونه نیست.

مصاحبه با حسین وکیلی کارشناس ارشد مسائل اقتصادی

حسین وکیلی اظهار کرد: وام های ارائه شده مسکن برای افرادی که سرمایه کافی دارند و می خواهند برای تکمیل پول خود از این وام ها استفاده کنند شاید گره گشا باشد اما برای افرادی که به دنبال خانه های ارزان قیمتند اینگونه نیست. حداقل قیمت در دورترین نقاط کشور متری یک تا دو میلیون تومان است یعنی برای خانه 70 متری 140 میلیون تومان سرمایه لازم است.

او در ادامه بیان کرد: افراد برای گرفتن این وام ها باید سرمایه داشته باشند تا بتوانند از آن استفاده کنند این وام ها به عواملی مانند قیمت ملک مورد نظر،مدت انتظار گرفتن وام و… بستگی دارد، برای گرفتن وام 100 میلیونی باید خانه 500 میلیون تومانی خریداری کرد شخص وام گیرنده باید ببیند توانایی تامین 400 میلیون تومان باقی مانده را دارد یا خیر؟

وکیلی خاطر نشان کرد: در نتیجه ارائه اینگونه وام ها برای عده معدودی می تواند تا حدودی گره گشا باشد از طرفی باید در نظر گرفت که این وام ها تنها وام خرید است؛ نه وام ساخت، ترمیم یا رهن و …. در این میان باید دید این مبالغ جوابگوی چند درصد از کل متقاضیان بازار مسکن است؛ البته از شواهد پیداست جوابگوی درصد کوچکی است.

ارائه وام های قطره چکونی برای خانه دار کردن مردم راهگشا نیست!

این کارشناس اقتصادی عنوان کرد: اگر افراد وام گیرنده نتوانند شرایط این وام ها را فراهم کنند آن زمان به جای وام 100 میلیونی 30 میلیون تومان بیشتر نمی گیرند شخصی که آپارتمان 150 میلیونی به بانک مربوطه معرفی می کند به او وام 100 میلیون تومانی تعلق نمی گیرد.

او در ادامه بیان کرد: باید نسبت به سهم دارایی خود وام بگیرد در نتیجه بانک ها مخصوصا برای دادن وام ارزش ملک را پایین می آورند تا همیشه در حاشیه امنیت باشند تا اگر وام گیرنده قادر به بازپرداخت وام نبود بتواند به پول خود برسد.

وکیلی در پایان سخنانش عنوان کرد: در نتیجه بعید میدانم این وام های قطره چکونی بتواند تحرک قابل توجهی در بازار راکد مسکن داشته باشد.بازار مسکن زمانی می تواند به تحرک بیفتد که اعتماد عمومی در کل اقتصاد کشور اتفاق افتد

 

توضیحات بیشتر

راهنمای خرید املاک در گیلان

تور ترکیه
انواع تور ترکیه با بهترین امکانات با توجه به بودجه و سلیقه شما تنها در سایت لحظه اخر!

خرید املاک در گیلان با توجه به اینکه این استان دارای منابع و فرصت های شغلی بسیاری است، رونق زیادی نیز دارد. اغلب افرادی که در این استان قصد خرید ملک را دارند، از خارج استان بوده لذا اطلاعات کافی و لازم را در خصوص خرید ملک ندارند. به همین دلیل در این مقاله تلاش نمودیم تا برخی از نکات مهم در خصوص خرید املاک گیلان را بیان داریم.

WhatsApp Image 2021 09 30 at 17.39.41 1

هر آنچه که باید در خصوص خرید املاک در گیلان بدانید:

اگر شما نیز جزء آن دسته از افراد می باشید که قصد خرید املاک در گیلان را دارید، باید در نظر داشته باشید که داشتن یک مشاور خوب در گام اول بسیار مهم است. مشاورین شما باید انواع املاک و شرایط آنها را بشناسند و بتوانند ویژگی های آنان را بررسی نمایند. از همین رو توصیه می شود که از مشاورین املاکی که دارای مجوز لازم از اتحادیه املاک می باشند، بهره ببرید زیرا با قوانین موجود و شرایط املاک آگاه هستند. اما به جز این موارد لازم است تا به نکاتی که در ادامه بیان می شود نیز دقت نمود:

نکته 1:

شرایط مکانی زمین در زمان خرید املاک در گیلان می تواند گزینه بسیار مهمی باشد. منظور از ویژگی های زمین بررسی مواردی همانند شیب زمین، میزان بارندگی و نوع آب و هوای منطقه، میزان نشست خاک در زمین، مواد معدنی موجود در خاک و مواردی از این قبیل می باشد. همواره به عنوان خریدار باید بررسی نمایید که کدام ویژگی ها از اهمیت بیشتری برای شما برخوردار می باشند. به عنوان مثال، افرادی که آب و هوای کوهپایه ای را می پسندند، لازم است بدانند که اغلب زمین های موجود در دامنه کوه دارای یک ضریب شیب می باشند. یا املاک ساحلی در فصل گرم سال بسیار شرجی هستند. نوع کاربری که شما از ملک انتظار دارید نیز برای خرید بسیار مهم است. تصور نمایید که هدف شما کشت و باغداری است. در این شرایط حاصلخیز بودن خاک دارای اهمیت زیادی است.

نکته 2:

مورد بعدی که در خرید املاک در گیلان دارای اهمیت بالایی است، تطبیق نام و مدارک فرد فروشنده با مالک مندرج در سند رسمی می باشد. این مورد باید توسط افراد آگاه بررسی شود. در شمال کشور زمین های موروٍی، وقفی و نسق بسیاری وجود دارد. از همین رو خریدار باید در زمان خرید دقت لازم را به خرج دهد تا ملک خریداری شده دارای اعتبار و سند تایید شده باشد. گاها این امر ممکن است که فرد مالک به شخص دیگری وکالت فروش می دهد، در این وضعیت نیز می بایست تا حتما مدارک وی از دفتر اسناد رسمی تایید شود در غیر این صورت وکالت دارای اعتبار لازم نخواهد بود.

benxlJn2dGeYzHIgNMz9KVA7mlnzXTvJe23xYi5A

نکته 3:

در حین خرید املاک در گیلان لازم است تا در خصوص سند ملک سختگیر باشید. گاها زمین هایی که در گیلان فروخته می شوند، بدون سند رسمی هستند. برای این موارد عموما مشاورین املاک معتبر بیان می دارند که حتما سند محضری دریافت شود. قبل از مشاهده سند نیز شخصا می توانید به صورت محلی پرس و جو نمایید تا کاربری زمین برای شما مشخص شود که این مورد با توجه به تجربه ما اصلا جواب نمیدهد و معمولا بر اساس دید خوب جواب غیر کارشناسی میدهند. توجه نمایید که برخی از املاک در شمال، فاقد سند محضری و ثبتی هستند. برای این موارد نیز راه حل وجود دارد لذا می توانید از شورای شهر یا روستا برای این مورد سند های شورایی دریافت نمایید. با توجه به نوع سندی که دریافت می نمایید، می توانید در ملک خود ساخت و ساز و سایر فعالیت ها را انجام دهید.

نکته 4:

گاها برخی از خریداران به دنبال املاک ساحلی خواهند بود. در این موارد بسیار مهم است که ملک دارای سند خالصه باشد. این سند دارای بالاترین سطح اعتبار است. البته چنانچه از مشاورین در زمین خرید ملک جویا شوید، نوع منطقه ای که قصد خرید ملک ساحلی را در آن دارید، بسیار مهم است. گاها در برخی مناطق بین افراد بومی و غیر بومی تفاوت زیادی وجود دارد و این مورد نیز باعث می شود تا حین زندگی و ساخت و ساز مشکلات بسیاری به وجود آید. اگر قصد خرید املاک در گیلان از نوع ساحلی را دارید، توصیه می شود تا مناطق مختلف را بررسی نموده و تنها به یک محل خاص بسنده ننمایید. مشاورین املاک با سابقه می توانند بهترین راهنما برای شما در خرید این نوع ملک ها باشند در غیر این صورت ممکن است تفاوت فرهنگی گاها مشکل ساز شود.

کته 5:

گاها برخی از خریداران به دلیل قیمت پایین، اقدام به خرید املاک در گیلان می نمایند اما باید در نظر داشته باشید که گیلان استان حاصلخیز و البته دارای آب و هوای عالی است لذا هزینه زندگی و ملک در آن کم نیست. لازم است تا شما به عنوان خریدار، حتما وضعیت منطقه را بررسی نموده و با محلی ها صحبت نمایید. حضور افراد کاربلد در منطقه و بررسی سند می توان به شما کمک نماید تا انتخاب آگاهانه تری داشته باشید. گاها این افراد استعلام از اداره کشاورزی را توصیه می نمایند. البته همیشه قیمت پایین با نیت سو نمی باشد اما برای اینکه بتوانید از خرید خود مطمئن باشید لازم است تا بررسی های چند گانه را انجام دهید. گاها برخی از املاکی که فروشندگان آنها را برای فروش قرار می دهند، در دسته اراضی کشاورزی است. از همین روی ممکن است در آینده نزدیک پس از خرید شما با مشکل حقوقی روبرو شود.

خرید املاک در گیلان به صورت تخصصی

خرید املاک در گیلان به صورت تخصصی

نکته 6:

در زمان خرید املاک در گیلان حتما لازم است تا به عنوان خریدار به مجوزهای ملک خود آگاه باشید و از آنها اطمینان حاصل نمایید. یکی از این مجوزها، پایان کار یا تاییدیه ساخت و ساز است. املاکی که دارای این مجوزها باشند، ساخت و ساز در آنها مشکلی به همراه نخواهد داشت اما در سایر موارد چنانچه بر خلاف قوانین شهرداری ساخت و سازی صورت گیرد، تخریب انجام می شود.

نکته 7:

در خصوص امکانات املاک خود اطمینان حاصل نمایید. در حین خرید املاک در گیلان بسیار مهم است که بررسی نمایید، ملک شما چه امکانات و انشعاباتی دارد. این مورد در قیمت تمام شده ملک نیز بسیار تاثیر دارد. گاها دیده شده است که فروشنده برخی از امکانات را پس از قولنامه فراهم می آورد لذا برای این موارد نیاز است تا حتما در قولنامه تدوین شده ذکر شود. همچنین در زمان خرید ملک باید بررسی نمایید که از چه مصالحی برای ساخت استفاده گردیده است. همان طور که می دانید در شمال کشور میزان بارندگی و طبیعتا رطوبت زیاد است. در این شرایط استفاده از مصالح عالی و با کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است. در زمینه ارزیابی نوع مصالح ، بکارگیری کارشناس های خوب و کاربلد می تواند کارساز باشد. لذا مشاورین املاک حرفه ای می توانند بهترین راهنما های شما باشند.

نکته 8:

مورد دیگری که در خرید املاک در گیلان باید به آن دقت نمود اما کمتر فردی مد نظر قرار می دهد، زمان مناسب خرید می باشد.به صورت کلی فصول گرم سال همانند تابستان و بهار، گزینه های خوبی برای خرید ملک هستند. عموما در فصل سرد سال افراد کمتری راغب به فروش املاک هستند. از سوی دیگر خرید و فروش در بهار و تابستان چون جریان دارد باعث می شود تا فروشندگان نیز انعطاف بیشتری از خود نشان دهند.

پرورش ماهی گرمابی هکتاربالا

پرورش ماهی و بلوک زنی ،املاک گیلان

نکته 9:

این مورد نه تنها در گیلان بلکه در تمام استان های دیگر نیز دارای اهمیت است و لازم است تا به آن توجه شود. پس از بستن قرارداد های اولیه لازم است تا شرایط فسخ و سود و زیان مربوطه را نیز بیان دارید. در شرایط فسخ برای هر کدام از طرفین لازم است تا شرایطی در نظر گرفته شود تا افراد بتوانند با استناد به آن قرارداد خود را فسخ نمود و زیان را دریافت نمایند. در فسخ قرار داد لازم نیست که هر دو طرف رضایت داشته باشند زیرا چنانچه شرایط فسخ برای یکی از طرفین صدق نماید، وی می تواند به راحتی به مراجع قانونی رجوع نموده و حق خود را دریافت نماید. در این مورد نیز مشاورین املاک می توانند بهترین راهنمایی را ارائه نموده و قراردادی مناسب و به حق تنظیم نمایند.

نکته 10:

مورد مهم دیگر در زمان خرید املاک در گیلان توجه به همسایه ها، شرایط رفت و آمد و وضعیت ملک است. به عبارت دیگر جاده و خیابان دسترسی به ملک نباید صعب العبور باشد. اینکه جاده فوق همیشه در سال قابل استفاده باشد و بر اثر مواردی چون سیل و … امکان عبور و مرور از آن منتفی نشود، دارای اهمیت زیادی است. همسایه ها می توانند باعث آسایش و آرامش فرد شوند لذا در خرید املاک در گیلان بررسی همسایه ها و آشنایی با آنها بسیار مهم است.

خرید زمین براول ساحل

خرید زمین براول ساحل

جمع بندی:

به صورت کلی در حال حاضر افراد زیادی مایل هستند تا در شمال کشور سرمایه گذاری کرده و اقدام به خرید املاک در گیلان نمایند. اما هر استان دارای شرایط مخصوص به خود است. از همین رو توصیه می شود تا قبل از اخذ هرگونه تصمیمی حتما با افراد آگاه به فن مشورت نمایید. بهترین اشخاص برای مشورت، مشاورانی هستند که در آن منطقه حضور داشته و نسبت به آن آگاهی لازم را دارند. لذا برای جلوگیری از یک خرید کورکورانه توصیه می شود تا حتما با مشاوره املاک موجود در منطقه مد نظر خود صحبت نمایید.

توضیحات بیشتر

رشد ۲۱ درصدی خرید خانه ایرانیان در ترکیه/ ۴۶۰۰ خانه طی ۷ ماه اخیر خریداری شد

مسعود خوانساری طی توییتی در صفحه شخصی خود اعلام کرد که ایرانیان 4600 خانه طی 7 ماه اخیر در ترکیه خریداری کرده‌اند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته 21 درصد افزایش داشته است.

خوانساری در صفحه شخصی خود نوشت: در سال 2020 ایرانیان در بین خارجی‌ها رتبه نخست خرید مسکن در ترکیه و در 7 ماهه سال جاری رتبه دوم را با خرید 4600 خانه به دست آورده‌اند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 21 درصد افزایش یافته. دلیل این وضعیت تورم افسارگسیخته، نبود چشم‌انداز روشن از آینده و وضعیت بد سرمایه‌گذاری است.

توضیحات بیشتر

چطور سهام عدالت خود را بفروشیم؟!

چطور سهام عدالت خود را بفروشیم؟!

download

به گفته رئیس کل سازمان خصوصی سازی، آزاد سازی سهام عدالت برای ۴۹ میلیون و ۱۵۲ هزار و ۷۴۱ نفر مشمول، بعد از ۱۳ سال به دو روش مدیریت مستقیم بورسی و مدیریت غیر مستقیم از طریق شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی و با انتخاب مشمول انجام می‌شود.

در این مقاله قصد داریم توضیحات کاملی را در مورد روش‌های آزاد سازی برای مشمولان سهام عدالت ارائه کنیم تا با آگاهی کامل در مورد سهام خود تصمیم بگیرند.

آزاد سازی سهام عدالت

در راستای اجرای فرمان آیت الله خامنه‌ای و موافقت ایشان با درخواست رئیس جمهور مبنی بر آزادسازی سهام‌عدالت، سازمان خصوصی‌سازی با همکاری و مشارکت سازمان بورس و اوراق بهادار و سایر نهادها در بازار سرمایه، اقدام به فراهم نمودن تمهیدات و اقدامات عملی لازم برای تحقق این امر نموده است تا شرایط بهره‌مندی هرچه سریع‌تر مردم از منافع و مدیریت سهام مذکور فراهم شود.

در همین ارتباط، هریک از سهام‌داران محترم سهام عدالت می‌توانند با انتخاب یکی از دو روش مطرح شده یعنی روش‌های مستقیم و غیر مستقیم نسبت به تعیین نحوه مدیریت سهام متعلق به خود تصمیم‌گیری نمایند.

انتخاب روش مسقیم آزادسازی سهام

در صورت انتخاب آزادسازی به روش مستقیم، مالکیت و مدیریت سهام عدالت به‌ صورت مستقیم و بدون واسطه با لحاظ مراتب ذیل به شما تخصیص و انتقال می‌یابد:

به میزان سهام تخصیص ‌یافته به هر فرد در شرکت‌های سرمایه‌پذیر سهام‌عدالت و به ‌تناسب ارزش زمان واگذاری، تعدادی از سهام ۳۶ شرکت بورسی به شما تخصیص خواهد یافت. علاوه بر آن، این دسته از سهام‌داران سهام‌عدالت، به ازای سهام شرکت‌های غیر بورسی سرمایه‌پذیر سهام عدالت، سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی را نیز دریافت خواهند نمود.

در این حالت مسئولیت حفظ، نگهداری و مدیریت سهام اختصاص‌یافته به عهده سهامدار بوده و در راستای حفظ ارزش سهام تخصیص‌یافته، قابلیت نقل‌ و انتقال سهام مزبور به غیر و فروش آن بر اساس محدودیت‌های زمانی و مقداری تعیین‌شده توسط شورای عالی بورس صورت خواهد گرفت. مطابق قانون تجارت شما سهامدار محسوب شده و از مزایای سهام تخصیص‌یافته ازجمله سود و … بهره‌مند خواهید شد.

همچنین شما می‌تونید دو ماه پس از تاریخ انتخاب روش مذکور با مراجعه به سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) از تعداد سهام تخصیص‌یافته نزد شرکت‌های سرمایه‌پذیر سهام عدالت مطلع شوید.

شایان‌ ذکر است بهره‌مندی از خدمات قابل ‌ارائه از جمله ایجاد امکان معامله‌پذیری سهام تخصیص‌یافته در آینده منوط به مراجعه به سامانه سجام، ثبت‌نام و احراز هویت در مراکز تعیین‌شده می‌باشد.

انتخاب روش غیر مستقیم آزادسازی سهام

در روش دوم و انتخاب آزادسازی به روش غیرمستقیم، مالکیت و مدیریت سهام عدالت شما با لحاظ مراتب ذیل از طریق شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی ساماندهی خواهد شد و شما حق انتقال به غیر و دخل و تصرف در آن را نخواهید داشت.

با دادن اختیار به شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی، سهام شما توسط شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی ساماندهی خواهد شد. این سهام در قالب صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله (۷۰%) و صندوق‌های سرمایه‌گذاری پروژه استانی (۳۰%) قرار می‌گیرند.

ارزش کل سهام واگذار شده در قالب سهام عدالت در سال ۱۳۸۵ به ۴۹ میلیون و ۱۵۲ هزار و ۷۴۱ نفر مشمول در ۶ دهک جمعیتی، از سهام ۵۰ شرکت شامل ۳۶ شرکت بورسی و ۱۴ شرکت غیر بورسی به ارزش کل ۲۶,۶۳۶ میلیارد تومان بود که اکنون بعد از حدود ۱۳ سال ارزش کل سهام‌عدالت به حدود ۳۰۰ هزار میلیارد تومان (حدود ۱۱.۲ برابر ) رسیده است.

بر اساس صحبت‌های رئیس سازمان خصوصی سازی، شورای عالی بورس قرار است ظرف ماه جاری در مورد نحوه ورود ۳۰۰ هزار میلیارد تومان سهام‌عدالت به بورس و حضور ۴۹ میلیون سهامدار جدید تصمیم گیری کند.

چطور سهام عدالت خود را آزادسازی کنیم؟!

برای انتخاب روش آزاد سازی سهام‌عدالت، باید مشمولان وارد سامانه‌سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir شوند و با وارد کردن اطلاعات هویتی خود اقدام نمایند. فرصت ورود مشمولان سهام‌عدالت به سامانه مذکور و گزینش نحوه آزادسازی سهام، ‌یک ماه (از ۱۰ اردیبهشت ۹۹ تا ۱۰ خرداد ۹۹) خواهد بود.

توجه کنید که انتخاب روش آزادسازی سهام عدالت تنها یک بار امکان پذیر بوده و مشمولان این طرح باید در گزینش روش آزادسازی سهام عدالت خود با مشورت و علم کافی اقدام نمایند.

سهام عدالت چقدر می ارزد؟!

هر چند پیش تر قیمت سهام عدالت ۵ میلیون تومان و در پایان سال گذشته نزدیک به هشت میلیون تومان اعلام شده بود، رییس سازمان خصوصی سازی ارزش این سهام را در شرایط کنونی حدود ۱۱ میلیون اعلام کرده است. به این ترتیب هر سهمی که قبلا حدود یک میلیون تومان ارزش داشته است، در حال حاضر ارزشی برابر با یازده میلیون تومان را داراست. هرچند که ممکن است در ماه‌های آینده تغییرات اندکی نیز در این ارقام به وجود آید.

 

آیا همه سهام عدالت یازده میلیون تومانی دارند؟!

طبق آخرین آمار اعلامی رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی، دو دهک کمیته امداد و سازمان بهزیستی برگه سهام یک میلیونی دارند و غیر از آن، ۲۵ میلیون نفر برگه‌های سهام‌عدالت ۵۳۲ هزار تومانی و ۱۰ میلیون نفر برگه‌های سهام ۴۷۸ هزار تومانی دراختیار دارند که البته ارزش هریک از این سهام حدود ۱۱ برابر شده است و برای دارنده سهام عدالت یک میلیون تومانی در سه سال گذشته ۵۰۰ هزار تومان سود واریز شده است.

پس می‌توان گفت که ارزش سهام‌عدالت دهک‌های کمیته امداد و سازمان بهزیستی در حال حاضر حدود ۱۱ میلیون تومن و ارزش سهام‌عدالت سایر افراد حدود ۵ میلیون تومان می‌باشد.

لازم به ذکر است که پیش از این دارندگان سهام‌عدالت در سه مرحله سود سهام خود را دریافت کرده‌اند. سود مرحله اول برای هر سهم یک میلیونی ۱۵۰ هزار تومان، در مرحله دوم ۱۷۵ هزار تومان و مرحله سوم ۲۰۵ هزار تومان بود. سومین مرحله واریز سود سهام عدالت در اسفند ماه سال گذشته صورت گرفته است.

 

کدام روش آزادسازی به نفع دارندگان سهام عدالت است؟

 

هر دو روشی که در سامانه سهام‌عدالت برای آزادسازی اعلام شده، بورسی است یعنی از طریق بورس انجام خواهد شد. در روش آزادسازی مستقیم سهام‌دار خودش مسئولیت پرتفوی بورسی (با شرایط خاص که در آینده تعریف خواهد شد) را به عهده دارد، ولی در روش غیرمستقیم پرتفوی افراد در شرکت سرمایه‌گذاری استانی قرار می‌گیرد و شرکت‌ها به نیابت از سهامداران سهام آن‌ها را مدیریت می‌کنند، بنابراین در روش دوم شخص به طور مستقیم درگیر نیست.

ماهیت این روش‌ها به شکل محسوسی فرقی ندارد یعنی از نظر سود و زیان یکی بهتر از دیگری نیست و هر دو تابع قانون تجارت و سازوکارهای بازار سرمایه است. قرار است که چارچوب آزادسازی سهام عدالت (شامل چه بازه زمانی و با چه درصدی) در شورای عالی بورس تصویب شده و اعلام گردد.

 

دو نکته بسیار مهم!

  • در حال حاضر امکان فروش سهام‌عدالت مشولان وجود ندارد. اما افرادی که قصد دارند در آینده سهام خود را به فروش برسانند می‌بایست با ورود به سایت www.samanese.ir روش آزادسازی سهام خود را انتخاب کنند.
  • توجه کنید که ثبت نام سهام‌عدالت در حال حاضر انجام نمی‌شود و این طرح تنها شامل کسانی است که در سال‌های گذشته ثبت نام خود را انجام داده‌اند.

 

چکیده مطلب :

سهام عدالت طرحی بود که در سال‌های ۸۴ و ۸۵ برای افزایش ثروت اقشار کم‌درآمد جامعه در نظر گرفته شد. در آن زمان برای هر نفر عددی حدود ۵۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون تومان سهمیه سهام عدالت در نظر گرفته شد که در حال حاضر و با گذشت ۱۴ سال ارزش فعلی سهام عدالت برای هر نفر چیزی حدود ۵ تا ۱۱ میلیون تومان برآورد می‌شود. البته قطعا شما هم می‌دانید که این رقم به هیچ وجه نمی‌تواند افرادی که به دنبال موفقیت و استقلال مالی هستند را راضی کند! برای اثبات این موضوع هم کافی است به قیمت یک خودروی پراید در بازار آزاد رجوع کنید!

ما معتقدیم که انسان‌های پر تلاش و با انگیزه لیاقت رسیدن به ثروت‌ها و نعمات بیشتری را دارند. تا هم خودشان رفاه و استقلال مالی واقعی را تجربه کنند و هم به رشد و پویایی اقتصاد کشور عزیزمان کمک کنند. اگر شما هم قصد دارید با سرمایه‌گذاری در بورس ثروت و دارایی خود را افزایش دهید، توصیه می‌کنم دوره آموزشی رایگان ما رو از دست ندید!

توضیحات بیشتر

بهترین شرکت واردات از چین

  • تاریخ انتشار : 30 جولای 22
  • تعداد بازدید : 73
  • نظرات : بدون دیدگاه
  • دسته بندی : اخبار روزاقتصادی
  • نویسنده : املاک گیلان
  • منبع : گیلند

بهترین شرکت واردات از چین

درباره بهترین شرکت واردات از چین اطلاعاتی دارید؟ آیا می‌دانید برای واردات و صادرات چه مراحلی را باید پشت سر گذاشت. تجارت بین المللی یک تجارت بزرگی است که نیاز به مطالعه بسیار زیادی در این زمینه دارد. شرکت های زیادی در زمینه واردات از چین فعالیت می‌ کنند. برای آشنایی با بهترین شرکت واردات از چین با شرکت علی والا همراه باشید.

شرکت واردات از چین

بهترین شرکت واردات از چین

در راستای تامین نیاز و یا بهبود چرخه اقتصادی شرکت ها و تجار بسیار زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. بسیاری از این بازرگانی ها و همچنین تجار سال‌ های سال است که در این زمینه خدمت کرده اند و داروی تجربه و دانش بسیار زیادی هستند. توجه داشته باشید که دنیای بزرگ تجارت بین المللی نیاز به تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. چراکه شما با صدها رقیب بسیار قدرتمند قرار است به رقابت بپردازید. پس چنانچه دارای نقطه ضعفی باشید، قطعاً در این زمینه با شکست مواجه خواهید شد. در ابتدای شروع کار بهتر است از بازرگانی ها و همچنین تاجران را با سابقه کمک بگیرید تا به تدریج از این افراد متخصص کسب تجربه کرده و با افزایش دانش خود وارد این عرصه شوید. به گونه ‌ای که دیگر نیازی به راهنمای یکی شکست شرکت‌ ها و یا توجه نیاز نداشته باشید.

همانگونه که اشاره شد، کمک گرفتن از بهترین شرکت واردات از چین یکی از دلایل موفقیت شما ما خواهد بود. به این نکته دقت کنید که این شرکت ها دارای افراد بسیار متخصص و توانمندی در این زمینه هستند که قطعاً تجربه زیادی نیز دارند و می‌ توانند تمامی راه و چاه کار را به شما نشان دهند. علاوه بر این شما می توانید یک تجارت موفق را نیز با مشاوره و راهنمایی های بهترین شرکت واردات از چین تجربه نمایید. به نظر شما کدام یک از تجار و حتی بازرگانی های کشور جزو بهترین ها هستند؟ شرکت های زیادی هم اکنون در سرتاسر کشور در زمینه واردات و خرید از چین فعالیت می‌ کنند.  اما بازرگانی علی والا یکی از بهترین و با سابقه ترین شرکت هایی است که سال ‌هاست در این زمینه به رقابت با غول های دنیا می پردازد. این شرکت، موفقیت های بسیار زیادی را توانسته است با مهارت بالا در این زمینه کسب نماید. این شرکت به طور ویژه در زمینه خرید دستگاه از چین و خط تولید های بزرگ نیز کار می کند.

صفر تا صد تجارت بین المللی با چین

در این دنیای بزرگ و پر رقیب شما قرار است اقدام به واردات محصول مورد نیازی کنید که قطعاً در رابطه با آن ابتدا باید تحقیقات بسیار زیادی را به عمل آورید. داشتن یک برنامه ریزی صحیح و کارآمد یکی از مهمترین اقداماتی است که هر یک از تجار تازه‌وارد بایستی آن را انجام دهند‌ پروسه واردات بایید از نظر شما کار بسیار ساده باشد، اما در تجارت بین المللی شما با گام‌ های بسیار زیادی مواجه هستید که در مرحله به مرحله از آن بایستی سختی ها و همچنین پیچ و خم های بسیاری را پشت سر بگذارید. واردات و صادرات هر دو سختی های خود را دارند و برای هر یک از ابتدا باید برنامه ریزی کامل داشته باشید.

برای عبور از این جاده پر پیچ و خم نیاز به تجربه و دانش بسیار بالایی دارید که تنها با کسب تجربه و همکاری با بهترین شرکت واردات از چین امکان‌پذیر خواهد بود. یکی از مهمترین نکات مهم در زمینه تجارت بین المللی آشنایی با صفر تا صد واردات است که شامل گام های مهم واردات می شود که برخی از آن ها عبارتند از:

بازاریابی داخلی و انجام تحقیقات لازمه جهت نوع نیاز بازار

استعلام میزان هزینه های واردات و همچنین بررسی میزان بودجه لازم

ارائه یک برنامه ریزی کلی از صفر تا صد واردات و شناخت نقاط ضعف و قوت

اخذ کارت بازرگانی و دیگر مجوزهای لازمه

انتخاب حوزه فعالیت و همچنین نوع کشور صادر کننده و انجام تحقیقات لازمه در رابطه با آن شرکت

انجام مناظره با شرکت تولید کننده یا صادرکننده و بررسی توافقات لازم است

درخواست نمونه و بررسی آن

پرداخت هزینه خرید و همچنین انجام مقدمات واردات نظیر انتخاب روش واردات و صادرات

انجام امور گمرکی و ترخیص کالا

¤هدایت محموله تا انبار و همچنین بازاریابی و فروش

واردات از چین

اخذ کارت بازرگانی بهترین مرحله تجارت بین المللی

همانگونه که اشاره شد، واردات و صادرات یک تجارت بزرگ بین المللی است که بین دو کشور خارجی اتفاق میافتد  در واقع واردات و صادرات به صورت تامین نیاز بازار و همچنین چرخه اقتصادی صورت می گیرد. در تجارت بین المللی برخلاف تجارت های کوچک داخلی شما باید یک پروژه بسیار پیچیده و طولانی را طی کنید. در این پروسه شما علاوه بر گام های مهمی که در داخل و خارج از کشور بایستی انجام دهید، اخذ مجوز ها جزو اصلی ترین و مهمترین مراحل به شمار می رود. چرا که بدون داشتن مجوز ها شما نمی توانید اقدام به واردات  کنید. یکی از مجوزهای اصلی و مهم برای واردات و صادرات، دریافت اخذ کارت بازرگانی است. کارت بازرگانی به عنوان شناسنامه شما تاجر خواهد بود که اولین و مهمترین گامی است که شما باید آن را پشت سر بگذارید. برای دریافت کارت بازرگانی نیاز به اسناد و مدارکی است که برخی از این اسناد شامل مشخصات و هویت شما خواهد بود.

کارت بازرگانی خود انواع مختلفی دارد که شما باید متناسب با نوع تجارت خود کارت مربوط به آن حوزه را اخذ نمایید. توجه داشته باشید که این کارت می تواند توسط شما شخص حقیقی یا حقوقی دریافت شود؛ چرا که می توانید خود شخصاً اقدام به اخذ کارت کرده و همچنین واردات را انجام دهید. در بسیاری از مواقع برخی از افراد واردات و صادرات را به بهترین شرکت واردات از چین که تخصص بالایی دارد، می سپارند؛ تا پروسه تجارت را در کوتاهترین زمان و به بهترین شکل انجام شود. چرا که معمولاً اشخاص حقوقی شرکت‌ های تجاری هستند که سال های زیادی از در این زمینه فعالیت دارند و تجربه بسیار بالایی نیز خواهند داشت. حتی اگر شما شخصا می خواهید اقدام به واردات از چین کنید؛ مهمترین اولویت شما بایستی مشورت و همکاری با این بازرگانی ها باشد.

نتیجه

با شناخت بهترین شرکت واردات از چین می توانید برای واردات محصول مورد نظر اقدامات لازمه را انجام دهید. تجارت بین المللی به عنوان یکی از فرآیند های بزرگ و تجاری دنیا محسوب می‌ شود که خود یک دنیای بزرگ پر از قوانین و شرایط مختلف است. برای واردات و صادرات قوانین و شرایط بسیار زیادی حاکم است که تمامی تجار بایستی با آن ها آشنایی داشته باشند. چه بسا اینکه این قوانین حاکم بر دنیای تجارت تحت تاثیر شرایط مختلف ممکن است، تغییر کند به همین منظور تجار مواظب هستند تا قوانین را به صورت به روز رسانی مورد بررسی قرار دهند. معمولاً تجار تازه‌وارد در گام‌ های نخست با شرکت های معتبر بازرگانی برای واردات محصول مورد نظر همکاری می‌ کنند. شرکت علی والا یکی از بزرگترین بازرگانی های تجاری کشور است که سال های زیادی در این زمینه فعالیت کرده و سابقه درخشانی دارد. این بازرگانی با کمترین هزینه بهترین راهنمایی ها و مشاوره ها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. می توانید تمامی مراحل صفر تا صد واردات و یا برخی از مراحل آن را به این شرکت بزرگ و معتبر واگذار کنید.

توضیحات بیشتر
09183774526
INFO@GILAND.IR