آستارا
طوالش
رضوانشهر
ماسال
بندر انزلی
صعومه سرا
فومن
رشت
شفت
رودبار
سیاهکل
لاهیجان
اشرفیه
املش
رودسر
لنگرود
09027087013

PHONE NUMBER

ساختمان فرسوده چقدر از قیمت ملک کم میکند؟

ساختمان فرسوده چقدر از قیمت ملک کم میکند؟

فروش خانه همواره موردی است که جزئیات و پیچ و خم های فراوانی دارد. از قیمت دقیق هر متر آن ساختمان گرفته تا ارزان بودن و گران بودن بخش های آن محله.

همه ما با این موارد در هنگام خرید و فروش و یا اجاره خانه آشنا شده ایم و میدانیم حتی در یک محله واحد هم، ممکن است قیمت یک کوچه با یک کوچه دیگر متفاوت باشد.

به همین علت اگر خریدار باشیم، سعی بر این داریم که با آنالیز کردن محل مورد انتخاب خود، بهترین و نوساز ترین خانه را بخریم.

پس این قاعده را باید تمام فروشندگان بدانند. که اگر میخواهند خانه خود را به راحتی و به بهترین قیمت بفروشند، باید نظر مشتری را حتما در نظر بگیرند.

اگر فروشنده هستید، باید خود را جای خریدار بگذارید آن هم به صورت منطقی.

یعنی با یک برانداز ساده بررسی کنید آیا خودتان با توجه به سلامتی خانه و قیمت آن ، مایل به خرید بودید و یا تمایل داشتید مورد های دیگر را هم بررسی کنید؟؟

فرسوده بودن ساختمان در چه مواردی است؟

به طور کلی همه به دنبال خرید نو هستند. چه بخواهند جنسی را بخرند و یا بخواهند صاحب ماشین و یا خانه ای بشوند. اما به علت افزایش بسیار زیاد قیمت ها در چند وقت اخیر، امکان این مورد که همیشه اموالی نو خریداری شود وجود ندارد به خصوص که در خرید خانه این قضیه صدق بیشتری می کند.

به همین علت خریدار سعی می کند خانه ای را بخرد که اگر نوساز هم نباشد، حداقل ظاهر خانه، چه در نمای بیرونی و چه در نمای داخلی تمیز به نطر برسد و خرجی را برای نوسازی به دستش نگذارد.

فرسوده بودن خانه به دو دسته تقسیم بندی می شود. نمای خارجی و نمای داخلی.

فرسوده بودن نمای خارجی

فرسوده بودن نمای خارجی ساختمان عبارتند از:

 • فرسوده بودن نمای سنگی ساختمان
 • خرابی و قدیمی بودن درها و پنجره ها
 • راه پله های قدیمی و کثیف
 • پارکینگ و انباری با معماری قدیمی
 • آسانسورهای قدیمی و با ریسک بالا

در این میان حتی ساختمان هایی هم وجود دارند که در عین داشتن طبقاتی زیاد آسانسور ندارند که این مورد می تواند به بزرگ ترین عامل برای به فروش نرفتن و یا به قیمت پایین تر فروش رفتن واحد آپارتمانی منجر شود.

از مواردی که در بالا بیان شد یکی از مواردی که می تواند تا حد بسیار زیادی بر روی نظر خریدار تاثیر بگذارد، نمای ساختمان است.

ساختمانی که نمای خوبی ندارد نمی توان انتظار داشت که داخل آن معماری زیبایی وجود داشته و داخل خانه سالم است.

نمایی که بسیار کثیف باشد و سنگ های آن آسیب دیده و افتاده باشد، می تواند به راحتی از قیمت یک ملک کم کند. چرا که ساختمان خیلی فرسوده است و خریدار اگر بخواهد آن را خریداری کند، با قیمتی خرید میکند که بتواند ساختمان را بعد از خرید بازسازی و سلامت کند.

به همین علت اگر میخواهید ملکتان با قیمت پایین فروش نرود سعی کنید با هزینه کم و بازسازی نمای خارجی، قیمت ملک را به قیمت اصلی بازگردانید.

به خاطر داشته باشید که همه انسان ها حاضر هستند برای یک مقوله با کیفیت هزینه کنند. چرا که همه میدانند هر چیز ارزانی بی حکمت نیست و اگر موردی را گران ولی با کیفیت بسیار بالا تهیه کنند، ارزش بیش تری دارد.

فرسوده بودن نمای داخلی

این مورد از فرسوده بودن عبارتند از :

 • خرابی سرامیک ها و سنگ های کف و یا قدیمی بودن آن ها
 • کثیفی و رنگ خراب خانه
 • گچ بری های ریخته
 • کلید پریز های خراب و رنگ رفته
 • خراب بودن هود آشپزخانه
 • فرسوده بودن و خراب بودن سنگ های سرویس بهداشتی و حمام
 • روشویی های کوچک و کثیف

 

در این میان رنگ خانه و نوع سرامیک ها می تواند تاثیر بسیار زیادی را در خرید خانه داشته باشد. چرا که معمولا خانه ای که تازه رنگ شده باشد، حس و حال نو بودن را بیشتر از موارد دیگر منتقل می کند.

هم چنین خانه رنگ شده، به علت بازسازی شدن قیمت بیشتری را هم نسبت به خانه های هم رده خود دارا است.

چگونه بازسازی خانه را به پایین ترین قیمت تمام کنیم؟

در بسیاری از موارد افراد برای آنکه خانه خود را بازسازی کنند، اقدام به تعویض همه موارد در خانه می کنند و حتی دست به تعویض معماری خانه هم میزنند.

ولی معمولاً این در زمانی است که شما بخواهید مجدداً خودتان در خانه ساکن بشوید و بهتر است برای بازسازی کردن خانه و فروش آن اقداماتی جزئی را انجام بدهید.

برای مثال تعویض شیرآلات خانه آنچنان اهمیت واجبی ندارد و تنها با تمیز کردن آن می توان زیبایی اش را به حالت اول بازگرداند.

سنگهای نمای داخلی هم تاثیر آنچنان زیادی در در نظر مشتری و خرید او ندارد.

درست است که استفاده از سرامیک هایی با رنگ متناسب با خانه می تواند مشتری را برای خرید ترغیب دهد، اما این مورد در حدی نیست که شما به قدری هزینه کنید که سرامیک ها و سنگ های کل کف خانه را عوض ‌کنید‌.

از انجام دو مورد غافل نشوید!!!

در وهله اول در مورد نمای خارجی سعی کنید کل نمای ساختمان را بازسازی کنید. به این معنا که سنگ های تخریب شده و افتاده را با سنگ های جدید جایگزین کنید.

سپس برای ایمن کردن ساختمان و عدم هزینه مجدد از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان استفاده کنید. برای انجام کار پیچ و رولپلاک سنگ نما در گیلان و تهران و سایر شهرها میتوانید به یکی از شرکت های سازه لوکس، جهان فرود و یا بهمنی استفاده کنید.

سپس با استفاده از یک نماشویی ساده و استفاده از پولیش بر روی سنگ های ساختمان زیبایی آن را دوچندان کرده و به سنگهای نما براقیت بدهید.

مورد دوم رنگ کردن ساختمان و اصلاح گچ بری ها است.

سعی کنید حتما با رنگ کردن خانه تمام زدگی ها را جبران کنید و در کنار استفاده نکردن از رنگ‌های تکراری سعی نکنید از رنگ های خاص که مربوط به سلیقه های محدودی است استفاده کنید.

اهمیت سرویس بهداشتی و حمام

سرویس بهداشتی و حمام از مواردی است است که تمام خریداران در همان بازدید اول از ساختمان آن را چک میکنند چرا که قسمتی بسیار مهم برای افراد محسوب می شود.

سعی کنید در هنگام فروش خانه کمی بر روی سرویس بهداشتی و حمام دستی بکشید.

به این معنا که سرویس تهویه و چراغ های آن را برای زیباتر شدن تعویض کنید و با تمیز کردن سنگ ها و تعویض روشویی حمام و سرویس بهداشتی به راحتی این قسمت ها را بازسازی کنید.

توضیحات بیشتر

بهترین سایت فروشگاهی برای خرید اتوماتیک قابل تنظیم اشنایدر

 • تاریخ انتشار : 21 ژوئن 22
 • تعداد بازدید : 36
 • نظرات : بدون دیدگاه
 • دسته بندی : راهنمای خرید
 • نویسنده : املاک گیلان
 • منبع : گیلند

بهترین سایت فروشگاهی برای خرید اتوماتیک قابل تنظیم اشنایدر

صنعت برق هر روز در حال پیشرفت است و نمونه های متنوع تولید و روانه ی بازار می کند. پیشرفت روزافزون تکنولوژی و فناوری ، باعث شده است تا بازار تجهیزات الکتریکی در صنعت برق همیشه داغ و متنوع باشد.امروزه این پیشرفت به قدری زیاد شده است که برند های زیادی در این دنیا ورود پیدا کرده است ؛ که از این رو کاربران و مشتریان همیشه در انتخاب تجهیزات حفاظتی و الکتریکی مانند خرید اتوماتیک قابل تنظیم اشنایدر سردرگم و مبهم هستند.وقتی می خواهید خرید دستگاه ها ی حفاظتی مانند کلید اتوماتیک ، یا تجهیزات الکتریکی خود را از فروشگاه های اینترنتی انجام بدهید ناخودآگاه همه ی این فکر ها در ذهنتان می آید که اگر محصولی که می خرید تقلبی باشد چه کنید؟ اگر درست کار نکند و خیلی اگر های دیگر ،همه ی این سوال ها فکر شما را درگیر می کند و ممکن است شما را از خرید اینترنتی منصرف کند.

چطور می توانید از این نگرانی ها کم کنید و از مزایای خرید اینترنتی استفاده کنید؟بسیار ساده است تنها راه این است که از فروشگاه های معتبر اینترنتی خرید کنید که پاسخگوی تمام نیازهایتان باشند.داخل این مقاله یکی از فروشگاه های قابل اعتماد در این زمینه را به شما معرفی خواهیم کرد که بتوانید با خیال راحت تمامی خریدهای الکتریکی  خود را انجام دهید و جای هیچ نگرانی وجود نداشته باشد.در ابتدا می خواهیم درباره ی مزایای خرید اینترنتی با شما عزیزان صحبت کنیم.با ما همراه باشید.

بهترین سایت فروشگاهی صنعت برق

بهترین سایت فروشگاهی صنعت برق

مزایای خرید اینترنتی در زمینه ی تامین قطعات برق ساختمان

خرید اینترنتی مزایای بسیاری دارد ، اول اینکه وقتتان را صرف رفت و آمد نمی کنید ، دومین مسئله این است که هزینه های ناشی از رفت و آمد را ندارید و در ترافیک هم نمی مانید، سوم اینکه می توانید هر چقدر که دوست دارید در فضای فروشگاه بگردید و با حوصله انتخاب کنید و در آخر میتوانید به طور همزمان قیمت های خرید و کیفیت چند فروشگاه را در کنار هم مقایسه کنید و بهترین قیمت و کیفیت را انتخاب کنید بعلاوه اینکه در انتخاب فروشگاه محدودیت مکانی ندارید و اگر فروشگاهی هر جای کشور باشد، میتوانید به راحتی از آن خرید کنید و محدودیت های ناشی از مسافت را از بین ببرید.

مزایای خرید اینترنتی

مزایای خرید اینترنتی

چه سایت های مناسب تر و قابل اعتمادتر هستند؟

سایت های تخصصی آنلاین ، دارای بستری مناسب تر نسبت به دیگر سایت هایی هستند که در تمامی زمینه ها فعالیت می کنند و تعداد کاربرانی که به این نوع سایت ها اعتماد می کنند بیشتر می باشند.فروشگاه های تخصصی آنلاین یا فروشگاه هایی که دارای خدمات تخصصی آنلاین هستند به علت ارائه ی خدمات و کالای تخصصی و دارا بودن مشاوره های تخصصی وداشتن گارانتی، در بین مردم اعتبار بیشتری دارند.در میان این فروشگاه های تخصصی در زمینه تجهیزات الکتریکی ، فروشگاه تهران اشنایدر با دارا بودن تمامی ویژگی های ذکر شده ، یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی در حوزه صنعت برق است.که در ادامه بیشتر درباره ی این فروشگاه با شما صحبت خواهیم کرد.

خرید اتوماتیک قابل تنظیم اشنایدر در نمایندگی معتبر

فروشگاه اینترنتی تهران اشنایدر ویترینی کامل از انواع تجهیزات و قطعات الکتریکی است که به بهترین قیمت و با بالاترین کیفیت و به شرط اصل بودن ، کالاهای خود را به دست مشتری می رساند و افراد می توانند به راحتی وسیله ی دلخواه خود را تهیه کنند.این فروشگاه اینترنتی تمامی محصولات و قطعات اشنایدر مانند : کلید هوایی اشنایدر ، اتوماتیک قابل تنظیم ، کنتاکتور اشنایدر و …. را موجود دارد.

تهران اشنایدر بر پایه ی سه اصل مهم یعنی تضمین اصالت کالا، مشاوره تخصصی و داشتن گارانتی با اصالت در صدر تمامی فروشگاه های اینترنتی در صنعت برق قرار گرفته است.

قیمت ها در فروشگاه تهران اشنایدر منحصر به فرد و کاملا قابل رقابت با فروشگاه های دیگر است.اگر شما هم قصد خرید تجهیزات حفاظتی اصل را دارید پیشنهاد ما این است که سری به فروشگاه اینترنتی  tehranschneider.com   بزنید.

از عمده خصوصیات برتر تهران اشنایدر ارائه ی محصولات اورجینال از برند  معتبر(اشنایدر الکتریک) و شناخته شده در جهان با گارانتی اصالت است که به دلیل وجود کالاهای تقلبی از اهمیت بالایی برخوردار است.

محیط فروشگاه اینترنتی تهران اشنایدر بسیار ساده طراحی شده است و دارای فضای کاملا امن برای خرید مشتریان است. شما به آسانی می توانید با جست و جو در سایت ، کالای خود را انتخاب کنید و به آسانی در سایت اقدام به ثبت سفارش کنید و یا از طریق تلفن ۰۹۱۲۷۱۹۰۱۸۹ ثبت سفارش خود را انجام دهید.

کارشناسان این وب سایت آماده ارائه مشاوره به مشتریان از طریق تماس تلفنی هستند ، تا با خیال راحت و با آرامش کامل کالای مورد نظر خود را انتخاب کنند.

اتوماتیک قابل تنظیم اشنایدر

اتوماتیک قابل تنظیم اشنایدر

نتیجه

در این مقاله سعی داشتیم تا  یکی از برترین سایت ها برای خرید اتوماتیک قابل تنظیم اشنایدر آشنا کنیم. همچنین شما می توانید تمام خرید وسایل و تجهیزات الکتریکی را از سایت فروشگاهی تهران اشنایدر خریداری کنید که همواره سعی داشته است احترام و اعتماد مشتری را در اولویت قرار دهد.

توضیحات بیشتر

بلوز و شلوار سرهمی دخترانه بزرگسال+ تیشرت زنانه نگین دار

 • تاریخ انتشار : 16 ژوئن 22
 • تعداد بازدید : 31
 • نظرات : بدون دیدگاه
 • دسته بندی : راهنمای خرید
 • نویسنده : املاک گیلان
 • منبع : گیلند

برخی از پارامترهای تعیین قیمت بلوز و شلوار صادراتی را در این بخش مورد بررسی قرار می دهیم که به عبارت زیر می باشند:

این محصولات به صورت ضد عرق تولید می گردند و این ویژگی باعث می شود که نرخ این پوشاک به طور دقیق تشخیص داده شود.

بلوزها و شلوارهای صادراتی کاملا با کیفیت و درجه یک هستند و این امر ماندگاری منحصر به فرد این محصولات را به همراه دارد و این مورد نیز بر روی قیمت گذاری این لباس ها اثرگذار است.

باید بگوییم که استفاده از مواد اولیه مرغوب در تولید پوشاک صادراتی نیز می تواند باعث شود که افراد متخصص به دقت به نرخ گذاری این کالاها اقدام نمایند.
طبیعی است هنگامی که نخ ها و اصولا مواد اولیه بسیار با کیفیت باشند قیمت این نمونه های پوشاک بی نظیر و صادراتی نیز به مراتب بالاتر می رود.

لازم به ذکر است که اندازه و سایز این لباس ها نیز در روند قیمت گذاری پوشاک مورد نظر بسیار موثر می باشد.

عرضه بلوز شلوار دخترانه بزرگسال با کیفیت دخترانه بزرگسال با قیمت ارزان از طرف مرکز پخش اصلی به صورت عمده انجام می پذیرد. افرادی که خریدار ارزان قیمت ترین نمونه از این لباس های زیبا را دارند می توانند خرید خودشان را به صورت عمده انجام دهند. فروش عمده این محصولات دخترانه باعث می شود که افراد خریدار بر اساس قیمت های مورد نظر خود به سفارش این پوشاک اقدام نمایند.

فروشگاه عمده لباس دخترانه بزرگسال که در همدان واقع شده است همه روزه تعداد زیادی از مدل های مختلف این محصولات را در دسترس مردم قرار می دهد و مشتریان خود را بر آن می سازد که نوع دلخواه خودشان از لباس های مورد نیاز خود را بتوانند با توجه به احتیاجات خود خریداری نمایند. این لباس های دخترانه و با صرفه به طور مستقیم به مردم ارائه می شوند. از این رو بی هیچ واسطه ای در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرند و اشخاص خریدار نیز می توانند خریدی مطلوب از پوشاک مدنظر داشته باشند.

بررسی میزان صادرات تی شرت در چند سال اخیر

تیشرت های زنانه نگین دار که در کشور ما ایران تولید می‌شود از جمله تیشرت هایی هستند که به دلیل کیفیت بالای پارچه و همچنین دوخت مناسب و مرتب منجر به صادرات خارج از کشور ایران شده‌اند. صنعت پوشاک ایران با سرمایه های بسیار بالای میلیارد دلاری نقش مهمی را در صادرات پوشاک ایفا می کند. تولیدکنندگان ایرانی سرمایه های بسیار زیادی را برای صادرات به کشورهای همسایه جنوبی ایران در نظر گرفته اند. پوشاک ایرانی سالیانه به تعداد بسیار زیادی به کشورهایی همچون قطر صادر می شود، و مورد استقبال بسیار زیاد مردم و بازرگانان این کشور قرار گرفته است.

از آن جایی که تولید تیشرت در کشور های بسیار زیادی انجام می شود و رقبای بسیار قوی در صادرات تی شرت های زنانه در سراسر جهان وجود دارند، انجام صادرات انواع تیشرت ها و لباس ها به کشورهای همسایه و عربی، بسیار مهم و قابل تقدیری می باشد.

تولید کنندگان پوشاک ایرانی در تلاش اند تا از لحاظ کیفیت پارچه های استفاده شده در تولید تیشرت زنانه نگین دار و همچنین انجام دوخت های بسیار تمیز و قابل رقابت بتواند برای پوشش دهی بازارهای داخلی و همچنین صادرات به کشورهای دیگر موفق شوند.

چگونگی صادرات پوشاک زنانه و همچنین تیشرت های نگین دار زنانه به کشور های دیگر امری بسیار دشوار و قابل تامل است. زیرا رقیب های بسیار بزرگ مانند ترکیه در آسیا و رقیب های بزرگتری در کشورهای اروپایی وجود دارد که رقابت با آنها کار بسیار دشوار می باشد. پس برای صادرات پوشاک به خارج از ایران نیازمند بازرگانان بسیار قوی و کاربلد می باشیم که هم اکنون به لطف خدا این عمر در حال انجام می باشد.

 

میزان سهم ایران از صادرات بلوز و شلوار در خاورمیانه

بلوز و شلوار ضخیم مردانه از جمله لباس هایی است که در داخل کشور به صورت عمده تولید می شود. تولید بالای این نوع کالا در کشور باعث شده تا بخش مهمی از این نوع لباس به دیگر کشور های جهان صادر شود. صادرات این مدل لباس اغلب به کشور های خاورمیانه انجام می شود. این کشور ها به دلیل فاصله کم با کشور بخش مهمی از محصولات مورد نیاز خود را از بازار ایران تهیه می کنند.

میزان سهم ایران از صادرات شلوار و بلوز سرهمی در خاورمیانه در مقایسه با کشور های اروپایی بسیار زیاد است. صادرات بالای لباس به این کشور ها به دلیل تولید این نوع محصول در حجم زیاد می باشد. در خط تولید انواع بلوز و شلوار از مرغوب ترین جنس استفاده می شود و این امر باعث شده تا سطح کیفی این مدل لباس تا میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

سهم ایران از صادرات این محصول بسیار مهم می توان افزایش بیشتری پیدا کند و این موضوع صرفه های مالی و اقتصادی زیادی را برای کشور ما ایجاد خواهد کرد. صادرات انواع بلوز و شلوار درجه یک و اصل به خاورمیانه در حدود ۵ درصد می باشد که این درصد به کمک برنامه ریزی های ویژه می تواند تا میزان قابل توجه و بسیار زیادی افزایش پیدا کند.

 

توضیحات بیشتر

قیمت روز شلاکه آهن + فروش عمده ضایعات اهن

شلاکه آهن چیست؟ شلاکه آهن از ضایعات آهنی می باشد که در صنایع فولاد  تنظیم میزان کربن برای کالای فولادی تولید شده استفاده می گردد. این ضایعات آهنی در دسته چهار پریسه ها می باشد. از انواع شلاکه آهن معمولا در تولید شمش آهن استفاده می شود. که این شمش ها با درصد خلوص معینی مشخص می شوند.

قیمت روز شلاکه برای بالا بردن میزان درصد آهن و یا کاستن از درصد کربن برای تولید آهن اسفنجی استفاده می گردد. این کار در کارخانه های ذوب انجام می گیرد که با ذوب این شلاکه ها به تولید آهن با درصد های متفاوت کربن استفاده می شود. شلاکه آهن با درصد های مختلف می باشند. انواع شلاکه ها میزان کربن آن ها بیشتر می باشد به این صورت که شلاکه های ورقه ای نسبت به شلاکه های کلوخه ای به علت افزایش نسبت سطح به حجم میزان چکش خواری آن افزایش یافته و خلوص آن بالا می رود. شلاکه های کلوخه ای به علت کمتر در معرض چکش خواری قرار گرفته است میزان خلوص و یا همان تمیز کاری آن کمتر می باشد. این خلوص شلاکه ها در ذوب شدن بسیار اهمت دارند به این صورت که با افزایش میزان تمیز کاری شلاکه ها انرژی کمتری را در هنگام ذوب شدن می خواهد در نتیجه شلاکه های ورقه ای به علت افزایش میزان چکش خواری آن و بالا رفتن میزان کربن آن به انرژی کمتری هنگام ذومی ب شدن می خواهد. با بالاتر رفتن عیار آهن میزان قیمت آن نیز افزایش می یابد. در کارخانه های ذوب کوچک برای تولید آهن  و یا شمش ریزی نیاز به پایین آوردن میزان خلوص در تولید آهن اسفنجی می باشد.

وضعیت بازار آهن قراضه در ایران

بررسی وضعیت بازار آهن قراضه در ایران به این صورت است که در سطح شهر های بزرگ این محصول خریدار زیادی را به خود اختصاص داده است این خریدار آهن قراضه ضایعاتی را از سطح کوچه و بازار به صورت خرده تهیه می کند و به شرکت های بازیافت آهن و فولاد عرضه می دهد بررسی نشان می دهد این کاسبان از این طریق سود کلانی را به دست می آورند تولید آهن و ضایعات آهنی در سطح کشور روز به روز در حال رشد بوده و استفاده کردن از این سازه فلزی نیز بر اثر رشد جمعیت افزایش پیدا کرده است. این عوامل باعث شده تا بازار آهن قراضه همیشه داغ بوده باشد.

فروش عمده ضایعات اهن با توجه به این که در تمامی زمینه به آهن و فولاد خالص نیاز می باشد به همین جهت برای این که آهن مورد نیاز کشور تامین شود باید ضایعات آهن نیز در اسرع وقت جمع آوری شده و دوباره وارد چرخه استفاده شوند این مورد باعث می شود تا از منابع فولاد برداشت بی رویه صورت نگیرد. و تا حدودی منابع ملی کشور به حالت بکر باقی بماند. طبق گفته کارشناسان ۹۸ درصد از فلزات تولیدی در سطح جهان از نوع فلز آهن بوده است که یکی از آلیاژ های مهم برای تولید این سازه فولاد می باشد.

از این روی شاید به نظر مردم ضایعات آهن و فولاد چندان مهم نبوده باشند در صورتی که برای یک کشور از به صرفه ترین و درامد زاترین فلز بوده است و اقتصاد کشور را به راحتی می تواند تحت تاثیر خود قرار دهد. با توجه به بررسی ها بازیافت قراضه آهن ۷۵ درصد در تولید ملی تاثیر گذار می باشد.

دلیل محبوبیت شلاکه ذوبی چیست

شاید بپرسید که دلیل محبوبیت شلاکه ذوبی چیست؟ در این جا باید بیان داشت که یکی از مزیت های اصلی فلزات، استفاده مکرر آنان می باشد. به همین علت است که انواع ضایعات و شلاکه‌ های ذوبی، نزد بسیاری از صنایع تولید انواع لوازم فلزی، محبوبیت خاصی دارد.

باید گفت که شلاکه آهن هم در داخل و هم بیرون از کشور مورد استفاده قرار می گیرند. در این میان می توان به مهمترین آنان اینطور اشاره کرد:

استیل

برنج

فولاد

مس

طلا

آلومینیوم

این ضایعات را شرکت های تولید کننده، در کوره های مخصوصی که دارند دوباره ذوب کرده و سپس به مایع که تبدیل شد، در قالب های گوناگونی سرازیر می نمایند و به این ترتیب است که باری دیگر، شاهد ساخت یک کالای جدید می باشیم.

در این حوزه نیز تمیز بودن شلاکه‌، اهمیت ویژه ای دارد و طبعاً نوع مرغوب آن هم بر همین اساس تقسیم بندی می شود. در هر صورت، فلزات محصولاتی اند که در زندگی امروزی ما انسان ها نقش زیادی دارند. از آنان افزون بر تولید انواع لوازم خانگی، در ساخت و سازهای بزرگ هم به شکل گسترده ای کار می گیرند.

توضیحات بیشتر

قره قروت برای لاغری + طرز تهیه قارا بشکن شیرین

 • تاریخ انتشار : 16 ژوئن 22
 • تعداد بازدید : 62
 • نظرات : بدون دیدگاه
 • دسته بندی : راهنمای خرید
 • نویسنده : املاک گیلان
 • منبع : گیلند

کشک دارای انواع گوناگونی است.اما همگی از شیر حیوانی،که سرشار از کلسیم و پروتئین می باشد تهیه می شود.متخصصان تغذیه مصرف روزانه حداقل ۲ واحد از لبنیات را به همگی توصیه می کنند. مصرف کشک تنقلاتی نرم برای کودکان و نوجوانان که سوخت و ساز بدنشان بالاست و ضعیف بودن سیستم بدنی که در این سنین دارند،بسیار اثر گذار است.

همچنین قره قروت برای لاغری بدلیل مصرف تغذیه نادرست،دارو ها و کم تحرکی در بزرگسالان توصیه میشود از کشک مایع و تنقلاتی استفاده کنند چرا که با وجود سن زیاد کشک روند پوکی استخوان را تا حدودی کنترل میکند.همجنین مادران باردار نیاز شدید به مصرف روزانه کلسیم دارند.

این منبع غذایی کم حجم اما مقوی،گرسنگی را کاهش و حجم معده را پر میکند که همین دو امر چنانچه به صورت منظم و روزانه به اندازه مصرف شود باعث لاغری و کم کردن وزن میشود. افرادی که میخواهند کشک را برای لاغری خود انتخاب کنند لازم است توجه داشته باشند که چنانچه نفخ رود دارند باید از نعنا و یا زیره در کنار کشک استفاده کنند و مصرف کشک را در برنامه غذایی به صورت متفاوت در غذاهای مانند کشک و بادمجان که دارای خواص بسیاری است  بسیار در لاغری اثر دارد داشته باشند.

قره قورت چیست و چگونه تهیه میشود؟

یک محصول شیرین از لبنیات که بهتر است باشیر گوسفندی درست شود بدلیل طعم خوشمزه تر و از نظر ارزش غذایی بسیار بسیار عالی تر می باشد.طرز تهیه آن به این صورت است که بعداز گرم شدن شیر و اضافه کردن مایه پنیر، آن را در پارچه نخی ریخته و با قرار دادن یک جسم سنگین بر روی پارچه به مدت ۴تا ۵ساعت آب پنیر از آن خارج می شود.

طرز تهیه قارا بشکن آب پنیر بدست آمده را حرارت داده و به آن آب شکر اضافه میکنند سپس برروی آرد پهن میشود و به صورت قالب قالب یا رشته ای بریده میشود.

قارابشکن برحسب نوع شیرینی آن:تهیه قارابشکن چهارمحال و بختیاری

قارابشکن با آب شکر

قارابشکن با عسل

قارابشکن با نبات

قارابشکن با شیره توت

قارابشکن با شیره انگور

قارابشکن با کنجد

امروزه بدلیل گران بودن این منبع غذایی تنقلاتی؛که تنها تفاوت آن با انواع قره قورت ترشدر استفاده آب شکردر آن میباشد از عسل و شیره توت ،‌انگور و کنجددر تهیه آن استفاده نمیشود چرا که گران بودن و تولید عمده این محصول برای تولید کنند و مصرف کننده به صرفه نمیباشد.و به عمین دلیل سبب شده که تنها در تولید آن از آب شکر بهره برده شود.و در موارد نادر از نبات استفاده میکنند .چرا که نبات قارابشکنی سفت و دیر هضم میباشد.

قره قورت چیست؟

اسم قره قورت که به میان می آید ناخودآگاه مانند لیمو ترش سبز،دهان هر شخصی آب می افتد.پس بهتر است قبل از خرید اطلاعات کاملتری در مورد محصولات داشته باشید تا خرید تضمین شده انجام دهید.

قارا شیرین فرآورده لبنی محلی که از ماست و دوغ تهیه می شود که برای تهیه آن باید دوغ یا ماست را به مدت زیادی در معرض حرارات آتش قرار بدهند، که دراثر حرارات، تبخیر آب و تغییرات شیمیای در پروتئین موجود آن را شاهدیم که در نتیجه باعث ایجاد بافت سفت و الاستیک می شود که در نهایت به آن قره قورت می گویند.

 

فواید استفاده کردن از قره قورت:

برخلاف ترشی ها پایه لبنی دارد

انتظارات هر ذائقه و مزاجی را برآورده میکند.

کمک به رفع سنگ کلیه(قره قورت بز)

کمک به رفع سنگ صفرا

بالابردن سرعت هضم غذا

ضد یبوست

پایین آوردن چربی خون

تنظیم کنده قند خون

مفید برای استخوان ها،مو و دندان

تقویت سیستم ایمنی بدن

 

مضرات استفاده از قره قورت

استفاده بیش از اندازه آن به صورت خام باعث فرسایش مینای دندان میشود

مصرف بیش از حد موجب ضعف بدن میشود

به افرادی که دارای کولیت روده(سندروم روده تحریک پذیرibs )هستند توصیه نمیشود.

ارزش غذایی قره قورت :دارای پروتئین،کربو هیدرات و چربی،کلسیم،ویتامینDو هر ۱۰۰گرم آن ۲۴۰کیلو کالری دارد.

شرایط نگهداری: هرچه میزان رطوبت قره قورت بیشتر باشد و زمان حرارت آن بیشترباشد میزان فسادپذی آن هم بالاتر میرود و بهتر است در محیط خشک و خنک نگهداری شود.

انواع نام های قره قورت : کرمان: تلف   مازندران:تفره  شیرازو مشهد: قره قورت یزد : ترف  اصفهان و چهار محال و بختیاری : قارا و قره قورت

توضیحات بیشتر

قیمت سمپاش دستی ایرانی تلمبه ای + بیل پشت تراکتوری

 • تاریخ انتشار : 16 ژوئن 22
 • تعداد بازدید : 27
 • نظرات : بدون دیدگاه
 • دسته بندی : راهنمای خرید
 • نویسنده : املاک گیلان
 • منبع : گیلند

در کشور شرکت های تولید کننده انواع مختلفی از سمپاش ها دستی به مقدار فراوانی یافت می شوند که سالیانه مقدار زیادی از این مدل سمپاش ها توسط این شرکت ها تولید می شوند و سهم بسیار بزرگی در تولید سمپاش های کشور را بر عهده دارند. لازم به ذکر است که سالانه مقدار زیادی از این دستگاه ها از کشور های همسایه به داخل ایران وارد می شوند و مورد استفاده مصرف کنندگان نیز قرار می گیرند.

در حالت کلی، واردات این سمپاش ها دستی به داخل کشور در سطح و جایگاه بسیار خوبی قرار دارد.

در سطح کشور، مراکز قیمت سمپاش دستی ایرانی زیادی وجود دارند که اقدام به فروش انواع مختلفی از این دستگاه ها می کنند و خریداران و مصرف کنندگان این وسایل می توانند به راحتی به این مراکز مراجعه کرده و محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند. سفارش سمپاش دستی به صورت عمده در کشور به مقدار زیادی انجام می شود و خریداران می توانند این نوع از سمپاش ها را سفارش داده و بعد از چند روز محصول سفارشی خود را تحویل بگیرند.

فروشنده بیل بکهو پشت تراکتوری در بازار داخلی

فروشنده بیل بکهو پشت تراکتوری در بازار داخلیفروشنده بیل بکهو پشت تراکتوری در بازار های داخلی سعی بر این دارد که مرغوب ترین ها را در دسترس خریداران قرار دهد که با این وجود افراد می توانند بنا به نظر خود بهترین ها را خریداری نمایند

بیل مکانیکی تراکتوری در بازار شهر های مختلف از طریق فروشگاه های بین شهری مورد داد و ستد قرار می گیرد و افراد به صورت حضوری آن ها را خریداری می کنند.

صادرات بیل بکهو مرغوب در ترکیهصادرات بیل پشت تراکتوری مرغوب در کشور های مختلفی انجام می شود که از این موارد می توان به کشور  ترکیه اشاره کرد که با وجود این معاملات سود های کلانی ایجاد می شود.

تولیدی بیل بکهو پشت تراکتوری سعی بر تولید یهترین ها دارد تا بتواند بازار ها  را در دست بگیرد.

فروش ویژه انواع سمپاش دستی

فروش ویژه انواع سمپاش دستی فروش ویژه انواع سمپاش دستی در سایت های مختلف اینترنتی انجام می شود. تقریبا تمامی مراکز فروش آن یک سایت اینترنتی معتبر جهت رفاه حال کسانی که امکان خرید حضوری ندارند ایجاد کرده اند، تا متقاضیان بتوانند مستقیما و بدون حضور واسطه از کارخانجات تولیدی آن، این محصول را خریداری کنند. انواع سمپاش پشتی دستی در این سایت ها به فروش می رسد.

برای اطلاع از قیمت سمپاش دستی تلمبه ای با توجه به اینکه شهر تبریز یکی از شهرهای پیشتاز در عرصه تولید محصولات کشاورزی و باغی می باشد، تولیدکنندگان و مراکز فروش سمپاش دستی در تبریز نیز فعالیت دارند که متقاضیان می توانند با مراجعه حضوری به یک فروشگاه سمپاش دستی خرید خود را انجام دهند.

 

اگر چنانچه سمپاش متناسب با نیازتان را پیدا نکردید، نگران نباشید چون ساخت انواع سمپاش به صورت درخواستی از جانب متقاضی خرید نیز انجام می شود.

فقط کافی است به سایت های اینترنتی معتبر فروش آن مراجعه کنید و محصول مورد نظر را سفارش دهید و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

 

 

توضیحات بیشتر

قیمت رنگ اپوکسی کاشی+ رنگ عایق حرارتی

 • تاریخ انتشار : 16 ژوئن 22
 • تعداد بازدید : 30
 • نظرات : بدون دیدگاه
 • دسته بندی : راهنمای خرید
 • نویسنده : املاک گیلان
 • منبع : گیلند

رنگ نانو عایق حرارتی بسیار با کیفیت است.
محصولات فناوری نانو امروزه به عنوان عایق های حرارتی بسیار با کیفیت برای صرفه جویی در مصرف انرژی در ساختمان سازی به کار گرفته می شوند.
رنگ نانو به عنوان یک عایق ساختمانی در دو نوع زیر شناخته شده است:

رنگ نانو شفاف

رنگ نانو سفید

از رنگ نانو به صورت تخصصی برای رنگ آمیزی و عایق کاری دیوارها سقف و کف ساختمان مورد استفاده می‌ شود.

این رنگ می تواند به مدت طولانی بدون آسیب دیدگی در مقابل موارد مختلف در سقف یا دیوار ها باقی بماند و زیبایی خود را از دست ندهد!
قیمت رنگ نانو عایق حرارتی در مراکز مختلف متفاوت است.

محصولات فناوری نانو عایق حرارتی که در فروشگاه ما موجود است دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد.

همواره می توانید از این محصول برای رنگ آمیزی سطوح فلزی و غیر فلزی استفاده کنید.
چسبندگی رنگ نانو بسیار بالا است و در مقابل سطوح مختلف هیچ مشکل از خود بروز نمی دهد.

همواره می توانید این رنگ را که بر پایه آب است بدون نیاز به حلال های شیمیایی مورد استفاده قرار دهید. در این مواقع باید بدانید که همواره از رنگ استفاده می کنید که دوستدار محیط زیست بوده و هیچگونه عوارض جانبی مانند بوی‌ بد یا موارد اینچنینی را با خود به همراه ندارد.

این رنگ که یک عایق حرارتی است در مقابل اشعه uv خورشید به صورت کاملاً مقاوم عمل می کند.

لیست کامل قیمت رنگ عایق حرارتی در فروشگاه ما به شما ارائه می گردد.

قیمت های ارائه شده برای خرید عمده با تخفیف های خوبی به شما پیشنهاد خواهد شد.

اگر بخواهید قیمت رنگ نانو عایق حرارتی را از فروشگاه‌ های واسطه استعلام کنید مسلماً قیمت‌ها برای خریدتان به هیچ وجه مناسب نیست!

اگر فروشنده خورده در شهر خود هستید همواره می توانید قیمت رنگ نانو عایق حرارتی را در فروشگاه ما از درب کارخانه استعلام کنید.

با این شرایط می توانید هزینه بسیار مناسبی را برای خرید عمده بپردازید.

 

کیفیت ۱۰۰% تضمینی رنگ اپوکسی کاشی

در فروشگاه ما رنگ اپوکسی کاشی را بدون واسطه خریداری می کنید.
در این شرایط عالی می توانید کیفیت تضمینی را از تولید کننده درخواست کنید.

تولید کننده مدرن ایرانی با رعایت تمامی استانداردهای لازم

 1. محصولی با کیفیت ۱۰۰ درصد تضمینی برای عایق کاری و رنگ آمیزی به شما تحویل می دهد.

از رنگ های اپوکسی با کیفیت می توان در اقلیم های مختلف استفاده کرد.

در فروشگاه آنلاین ما انواع رنگ اپوکسی کاشی برای استفاده در مناطق مرطوب و خشک عالی است.

شما می توانید از این محصولات به صورت عمده و خریداری کنید.

برقی نمی‌کند که در کدام شهر ایران بزرگ هستید:

در هر آب و هوایی این محصول مدرن و با کیفیت برای رنگ آمیزی و عایق کاری درجه یک ترین است. قیمت رنگ ‌اپوکسی کاشی در انواع متنوع تولید می گردند.
یکی از مزایای عالی خرید بی واسته انواع محصولات عایق کاری بروز از کارخانه تهیه محصولات با تنوع کافی است.

زمانی که خرید تان را از یک کمپانی متخصص و بزرگ انجام می دهید می توانید محصولات متنوعی را بررسی کنید.
در فروشگاه آنلاین ما در ارتباط با بزرگترین کارخانه تولید بروزترین رنگ های عایق اپوکسی می توانید این محصولات را  در تنوع بالا بررسی نمایید.

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد نوع کاربرد انواع رنگ اپوکسی پلی آمید و اپوکسی پلی آمین با بخش پشتیبانی ما همراه شوید.

 

پوشش فوق العاده رنگ اپوکسی کاشی

رنگ اپوکسی کاشی به عنوان یک پوشش بسیار عالی شناخته شده اند.
این محصولات می توانند با ویژگی های منحصر به فرد خود برای رنگ آمیزی درز و پیوند کاشی های کف عالی باشند.

این پوشش های مدرن و فوق العاد در دو نوع زیر تولید شده و به بازار ارائه می گردند:

 1. رنگ اپوکسی پلی آمید
 2. رنگ اپوکسی پلی آمین

بدون تردید می توانید هر کدام از انواع بالا را مطابق با موارد خاصی استفاده کنید.
در فروشگاه ما مشاوره های تخصصی برای خرید بهترین پوشش های مدرن اپوکسی دریافت نمایید.

استفاده از رنگ های اپوکسی مزایای زیادی برایتان دارد.

 1. این رنگ ها با قابلیت انعطاف پذیری بالای خود می توانند تمامی درزهای بین کاشی را پر کنند.
 2. مقاومت این رنگ ها در طولانی مدت در مقابل ضربه بسیار بالا است.
 3. رنگ اپوکسی کاشی کاملا ضد خش است.
 4. اگر انواع مواد اسیدی یا قلیایی بر روی این رنگ بریزد امکان وجود آسیب وجود ندارد.
 5. همواره می توانید روی این رنگ ها بدون نگرانی از آسیب های ورد آب بشویید.
 6. کفی عاری از باکتری و قارچ را با استفاده از رنگ های اپوکسی ایجاد کنید.

برای ثبت سفارش عمده رنگ اپوکسی کاشی با ما تماس بگیرید.

در فروشگاه ما بهترین محصولات روز از مدرن ترین خط تولید به شما ارائه می شوند.

در اینجا می توانید در شرایطی بسیار عالی انواعی از بهترین رنگ های اپوکسی را خریداری نمایید.

در کوتاه ترین زمان به سفارش های شما رسیدگی می کنیم.

 

توضیحات بیشتر

لیست و شماره های تماس نمایندگی های مجاز بوتان در سراسر کشور

 • تاریخ انتشار : 15 ژوئن 22
 • تعداد بازدید : 23
 • نظرات : بدون دیدگاه
 • دسته بندی : راهنمای خرید
 • نویسنده : املاک گیلان
 • منبع : گیلند

شرکت بوتان یکی از محبوبترین شرکت های تولید کننده انواع لوازم خانگی است. خدمات نمایندگی های بوتان به چند بخش اصلی تقسیم می شود.

نمایندگی فروش، نمایندگی خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیرات بخشی از قسمت های اصلی بوتان هستند.

شماره تماس های نمایندگی تعمیرات بوتان

شماره تماس های نمایندگی تعمیرات بوتان

ما در این مقاله صرفا راجع به نمایندگی تعمیرات بوتان صحبت خواهیم کرد.

لوازم تولیدی توسط تیم بوتان

شرکت بوتان از سال ۱۳۳۲ با هدف بهبود کیفیت زندگی افراد شروع به فعالیت کرده و دائما درحال توسعه و پیشرفت بوده است.

محصولات تولیدی گروه بوتان شامل انواع پکیج، انواع آبگرمکن و رادیاتورهای آلومینیومی است. بجز موارد ذکر شده تولیدات دیگری مانند حوله خشک کن هم دارند.

خوشبختانه برند بوتان توانسته در خانه ی بیش از دوازده میلیون ایرانی حضور داشته باشد.

لیست و مراکزی که برای تعمیرات باید به آن مراجعه کرد

قبل از هرچیز باید به شما این هشدار را بدهیم که هر فردی صلاحیت و شایستگی تعمیرات لوازم خانگی برند بوتان را ندارد. اگر سرویس کاری که فرایند تعمیرات را انجام می دهد با ساز و کار دستگاه بوتان آشنایی نداشته باشد، ممکن است آسیب های جدی به دستگاه شما وارد کند.

از آنجایی که بوتان توان حضور در خانه بیش از ۱۲ میلیون ایرانی را داشته، بنابراین خدمات و مراکز گسترده ای در سراسر کشور دارد. در صورت تمایل به دیدن جزئیات مراکز به نمایندگی بوتان در سایت تهران سرویس کاران مراجعه فرمایید.

شماره تماس نمایندگی مجاز بوتان

قبل از درخواست و تمایل به دریافت شماره های تماس کافی است تا نوع و نام دستگاه خود را چک کنید.

یکی از کلیدیترین چالش های ما این است که صرفا نوع دستگاه اعلام می شود و مدلی از دستگاه اعلام نمی کنید.

هر مدل دستگاه بوتان ساز و کار مجزایی دارد و برای برخی از مدل های بوتان نیاز به اعزام تکنسین های آموزش دیده در راستای تعمیرات همان دستگاه دارید. پس حتما نام دستگاه را چک کنید.

اگر دستگاه شما شامل گارانتی است حتما به برچسب نصب شده روی دستگاه توجه کنید و از طریق همان نمایندگی درخواست خدمات کنید.

در نهایت اگر موفق به انجام مراحل بالا نشدید از طریق سایت تهران سرویس کاران و نمایندگی بوتان اقدام کنید.

دقت داشته باشید اگر از دستگاه دیگری مانند ایران رادیاتور استفاده می کنید، ما در تهران سرویس کاران نمایندگی ایران رادیاتور هم هستیم.

شرکت بوتان

شرکت بوتان

برترین واحد نمایندگی مجاز بوتان

هر مجموعه ای نقاط قوتی دارد، یکی از نقاط اصلی قوت ما در تهران سرویس کاران اعزام بهترین تکنسین ها برای انجام تعمیرات پکیج بوتان است. تکنسین هایی کاملا مجرب و آموزش دیده را کمتر از ۳۰ دقیقه به سمت محل خرابی دستگاه اعزام خواهیم کرد.

ارائه فاکتور رسمی، ارائه ضمانت نامه کتبی ۶ ماهه و تضمین و پاسخگویی از جمله خدمات پایه ای تهران سرویس کاران است.

 

توضیحات بیشتر

عطر و ادکلن ارزان با قیمت خوب مردانه در فروشگاه عطر ارشاکو

 • تاریخ انتشار : 15 ژوئن 22
 • تعداد بازدید : 51
 • نظرات : بدون دیدگاه
 • دسته بندی : راهنمای خرید
 • نویسنده : املاک گیلان
 • منبع : گیلند

عطر مردانه خوب با قیمت خوب و مناسب و همچنین بوی خوشایند و ماندگاری و پخش بوی بالا یکی از خرید های خوب عطر و ادکلن محسوب می شود.

همگی ما این نوع خرید را دوست داریم؛ از اینرو ارشاکو سعی بر این دارد که با شناخت از عطر های خوب به مشتریان خود، عطر و ادکلن های مردانه و پسرانه خوب را معرفی کند.

ادکلن های ارزان قیمت در فروشگاه های عطر بسیار زیاد هست اما نکته قابل توجه کیفیت عطر مورد نظر و ماندگاری بوی ادکلن است.

 

عطر و ادکلن ارزان قیمت

عطر و ادکلن ارزان قیمت

توجه به این نکته ضروری است که اصالت عطر و ادکلن بسیار مهم تر از قیمت عطر مردانه است.

در زیر چند نمونه از عطرهای مردانه ارزان قیمت معرفی شده است که البته نوع ادکلن ها با توجه به فصل می تواند متفاوت باشد.

 عطر و ادکلن مردانه آرماف کلاب د نویت اینتنس Armaf Club De Nuit Intense Man EDT For Men

در توضیحات عطر کلاب د نویت اینتنس آمده است که عطری مردانه با رایحه ای مرکبات و نت های چوبی است که در سال ۲۰۱۵ توسط کمپانی آرماف تولید شده است.

کلاب د نویت اینتنس با رایحه ی سیب، لیمو، انگور سیاه، ترنج و آناناس آغاز می گردد.

عطر مارکونی پاریس آبی

عطر مارکونی پاریس آبی

با گذشت زمان نت های گلداری چون رز، یاس و چوب درخت غان نیز افزوده می شود تا جایگزین رایحه ی میوه ای باشد.

آرماف کلاب د نویت اینتنس در رایحه ی پایه دارای نت های وانیل، مشک، عنبر و نعناع هندی است.

آنچه از عطر مردانه آرماف کلاب د نویت باقی می ماند رایحه ای ملایم و تلخ است.

عطر مردانه د نویت اینتنس در حجم ۱۰۵ میل و با غلظت ادوتویلت تهیه شده است که با ماندگاری و پخش بوی بسیار خوبی که دارد می تواند برای تمام فصول مورد استفاده قرار گیرد.

اما در حقیقت عطر کلاب دنویت مردانه یک عطر با رایحه مشابه (کپی بوی) ادکلن کرید اونتوس هست.

در واقع عطر کلاب د نویت اینتنس یکی از بهترین کپی بو ها یا مشابه بوهای کرید اونتوس از شرکت آرماف است.

عطر و ادکلن مردانه دیویدوف زینو ادوتویلت Davidoff Zino EDT For Men

عطر و ادکلن دیویدوف زینو یکی از قدیمیترین و بهترین عطر های شرکت عطر دیویدوف هست که دارای پخش بوی خوب و هم ماندگاری طولانی است.

عطر های شرکت دیویدوف با اینکه معمولا قیمت بالایی ندارند می توان گفت از کیفیت های خوبی برخوردارند.

عطر کلاب د نویت اینتنس

عطر کلاب د نویت اینتنس

در توضیحات عطر دیویدوف زینو آمده است که ادکلن مردانه دیویدوف زینو ادوتویلت Davidoff Zino EDT For Men در سال ۱۹۸۸ ساخته شد.

رایحه عطر مردانه دیویدف زینو گرم و تلخ است و دارای ماندگاری و پخش بوی بسیار عالی است و ادکلنی کلاسیک محسوب می شود.

این ادکلن ترکیبی از رایحه های زیر است :

رایحه بالایی :اسطوخودوس، کلاری، گیاه گزنه، ترنج، چوب بلسان برزیلی
رایحه میانی :شمعدانی، یاس، گل برف، رز

به دلیل پخش بوی بالا و گرم تلخ بودن عطر دیویدوف زینو بهتر هست که این ادکلن در روز های گرم تابستانی استفاده نشود.

بیشتر عطر دیویدوف زینو را عطری کلاسیک برای روز و فصل های سرد و خنک سال و یا مناسب مهمانی ها با پوشش کلاسیک  می‌دانند.

عطر و ادکلن مردانه پرستیژ پرفیوم پرایم کالکشن مارکنی ادو تویلت Pestige Parfums Prime Collection Marconi EDT for men

عطر مارکونی آبی مردانه رایحه ای خنک و ترش میوه ای دارد که آن را در دسته عطر های خوب و ارزان قیمت تابستانی قراد داده است.

در حقیقت عطر پرایم کالکشن مارکونی از عطر هایی هست که به شما حس تازگی و شادابی  می دهد.

عطر مردانه مارکونی با پوشش اسپرت و شلوار جین بسیار مناسب است.

عطر دیویدوف زینو

عطر دیویدوف زینو

قیمت عطر مارکونی آبی مردانه نیز بسیار بالا نیست و از عطر های ارزان قیمت محسوب می شود.

در توضیحات این عطر آمده است که عطر و ادکلن مردانه پرستیژ پرفیوم پرایم کالکشن مارکنی ادو تویلت Pestige Parfums Prime Collection Marconi  محصولی ترش و خنک است که در نت اولیه با رایحه ی لیمو تازه آغاز می شود.

عطر پرایم کالکشن مارکنی در نت میانی به شیرینی آناناس و اسطوخودوس رسیده و در نهایت به بیس تندی از خزه و بلوط ختم می شود.

ما فصل تابستان را برای استفاده از عطر پرایم کالکشن مارکنی شگفت انگیز و خنک پیشنهاد می کنیم.

محصول پرایم کالکشن مارکنی مخصوص آقایانی است که به گشت و گذار علاقه مند بوده و بیشتر سواحل را برای گذراندن تعطیلات خود ترجیح می دهند.

عطر مارکونی آبی رنگ در فروشگاه اینترنتی ارشاکو با قیمت مناسب موجود است.

در این  مطلب فقط به سه مورد عطر و ادکلن مردانه با نام های دیویدوف زینو ، کلاب د نویت و مارکونی آبی به عنوان عطر ارزان قیمت مردانه اشاره شد.

البته عطر های دیگر شرکت دیویدوف و یا ادکلن های دیگر شرکت آرماف و پرایم کالکشن نیز قیمت های مناسبی دارند که شما با مراجعه به فروشگاه عطر و ادکلن ارشاکو امکان بررسی دقیق تر این عطر ها را خواهید داشت.

همچنین شما می توانید دیگر عطرهای زنانه از برند های متفاوت با قیمت مناسب را در سایت فروشگاه اینترنتی ارشاکو بررسی نماید.

توضیحات بیشتر

نکات کلیدی پیرامون نصب توالت فرنگی

 • تاریخ انتشار : 12 ژوئن 22
 • تعداد بازدید : 24
 • نظرات : بدون دیدگاه
 • دسته بندی : راهنمای خرید
 • نویسنده : املاک گیلان
 • منبع : گیلند

استفاده از توالت فرنگی امروزه بسیار رواج یافته و تقریبا در هر خانه‌ای وجود دارد. استفاده از توالت فرنگی برای افرادی که از درد مفاصل رنج می‌برند یا به دستور پزشک باید از این وسیله استفاده کنند توصیه می‌شود. بروز مشکل در این وسیله بسیار آزاردهنده است. برخی از این مشکلات به دلیل نصب نامناسب دستگاه رخ می‌دهند. مرکز تعمیراتی تکنو‌تعمیر با ارائه‌ی راهنمای نصب و یادآوری برخی نکاتی که در حین آن باید رعایت شود شما را به ادامه‌ی این مطلب فرا می‌خواند.

مزایای استفاده از توالت فرنگی

استفاده از توالت ایرانی فشار زیادی به مفاصل پا و کمر وارد می‌کند. از این‌رو توالت‌ فرنگی برای افرادی که دچار درد در ناحیه‌ مفاصل هستند، افرادی که به دلایل پزشکی باید از آن استفاده کنند، خانم‌های باردار، کسانی که به سلامت خود و اعضای خانوداه‌ی خود اهمیت می دهند، وسیله‌ای بسیار مناسب به‌شمار می‌رود.

 

»»» تعمیر فلوتر توالت فرنگی

 

تجهیزات لازم برای نصب توالت فرنگی

برای نصب توالت فرنگی به تجهیزات و لوازم خاصی نیاز نیست و می‌توان با چند ابزار این عمل را انجام داد. برخی از لوازمی که کار را برای نصاب راحت‌تر می‌کند عبارتند از:

 • آچار فرانسه
 • متر
 • پیچ‌گوشتی دوسو و چهار‌سو
 • دستکش
 • درزگیر، چسب آکواریوم یا چسب آنتی باکتریال
 • شیلنگ رابط
 • حلقه مومی
 • تراز

 

آموزش نحو‌ه‌ی نصب توالت فرنگی

نصب صحیح هر وسیله‌ای از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که به نحوی در بروز برخی مشکلات در آن نقش دارد. توالت فرنگی از این مورد مستثنی نیست. از این‌رو بهتر است نصب و راه‌اندازی توالت فرنگی را به تکنسین‌های ماهر در این زمینه بسپارید. مراحل نصب توالت به شرح زیر می‌باشد:

نصب حلقه مومی توالت فرنگی

دو نوع حلقه ی مومی در بازار موجود است. یکی از این این دو نوع حلقه‌ی مومی با پیچ است که کمی گران‌تر از نوع بدون پیچ آن می‌باشد. اما اگر آن را برای توالت فرنگی خود تهیه کنید از جابه‌جا نشدن این قطعه‌ی دستگاه خود اطمینان کامل خواهید داشت. در ابتدای فرآیند نصب توالت فرنگی، باید حلقه ی مومی و پیچ‌های آن را در جای خود قرار داده و محکم کنید تا کاسه روی آن قرار گیرد.

قرار دادن کاسه توالت فرنگی

نصب کاسه توالت فرنگی و محکم کردن آن بخش مهمی در فرایند نصب این وسیله به‌شمار می‌رود. چرا که اگر این عمل به درستی انجام نشود با گذشت ممکن است متوجه انتشار بوی بد و راه یافتن آب به داخل کاسه توالت فرنگی شوید. بعد از قرار دادن حلقه‌ی مومی کاسه توالت فرنگی را روی آن قرار داده و به طرف پایین فشار دهید. سپس از اتصال محکم کاسه به زمین مطمئن شوید. در انتها با واشر و پیچ‌ها آن را در جای خود محکم کنید.

نصب مخزن

نصب مخزن در انواع مختلف توالت فرنگی با یکدیگر متفاوت می‌باشد. برای مثال در نصب توالت‌ فرنگی زمینی کافی است که مخزن را به کاسه متصل کنید. در سایر انواع این وسیله لازم است برای نصب، مخزن دیوار را سوراخ کنید. برای سفت کردن مخزن از مهر‌ه‌ها استفاده کنید. اما نباید زیاد به آن‌ها فشار وارد کرد چرا که احتمال هرز شدن آن‌ها وجود دارد.

اتصال مخزن به ورودی فلکه آب

برای متصل کردن فلکه‌ی ورودی آب به مخزن از شیلنگ رابط استفاده کنید. قبل از تهیه‌ی این شیلنگ فاصله‌ مخزن تا فلکه را اندازه‌گیری کنید. سپس مطابق آن شیلنگ را تهیه کنید. یک سر شیلنگ به مخزن و سر دیگر آن به فلکه وصل می‌شود.

نصب حلقه‌ی توالت فرنگی

حلقه یا نشیمن‌گاه توالت‌ فرنگی باید دقیقا اندازه توالت باشد. استفاده از حلقه‌های پلاستیکی برای حفظ بهداشت بهتر است. بعد از قرار دادن این حلقه در جای مناسب خود، آن‌ را با پیچ و مهره محکم کنید.

درزگیری توالت فرنگی

درزگیری توالت فرنگی از جمله اقدامات مهم در فرایند نصب این وسیله می‌باشد. چرا که در صورت درزگیری نکردن ممکن است نشتی رخ دهد و آب جاری شود. این عمل باید در دور تا دور قسمتی که کاسه توالت به سرامیک متصل می‌شود، انجام شود. چسب آکواریوم و درزگیر از جمله مواردی است که برای درزگیری توالت فرنگی استفاده می‌شود. در صورتی که از چسب آکواریوم استفاده می‌کنید باید ۲۴ ساعت از برخورد آب به آن ناحیه و استفاده از توالت فرنگی خودداری کنید تا چسب خشک شود.

 

»»» تعمیر توالت فرنگی در تهران

 

نکات مهم پیرامون نصب توالت فرنگی

رعایت چندین نکته در نصب توالت فرنگی کمک می‌کند تا نه‌‌تنها از بروز مشکلات بعدی جلوگیری گردد بلکه تا حد امکان در قیمت تعمیر توالت فرنگی صرفه‌جویی به عمل آید.

 

 1. محلی که برای نصب توالت فرنگی انتخاب می‌کنید و فاصله‌ای که از دیوار دارد، از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد. فاصله‌ی کاسه‌ی توالت فرنگی از دیوار‌های اطراف آن و شیر آب باید اندازه گرفته شده و فاصله‌ای معقول برای آن در نظر گرفته شود.
 2. مخزن توالت فرنگی در ابعاد و حجم‌های متنوعی در بازار موجود هستند. نوع فلاش‌تانک یا مخزنی که انتخاب می‌کنید باید متناسب با میزان مصرف توالت فرنگی باشد.
 3. هواکش توالت فرنگی از اهمیت بالایی برخوردار است. زاویه ی مناسب لوله هواکش با توالت فرنگی ۴۵ درجه است. اگر مکان نصب تهویه با توالت فرنگی زاویه‌ی نامناسبی داشته باشد امکان خارج نشدن بوی بد و در نتیجه انتشار بوی نامطبوع به داخل محیط خانه دور از انتظار نیست. علاوه‌بر آن هواکش باید ۱۵ سانتی‌متر بالاتر از لبه توالت فرنگی فاصله داشته باشد.
 4. قبل از نصب توالت فرنگی از بوگیر ژله‌ای درون لوله‌ی فاضلاب استفاده کنید. این‌کار به شما کمک می‌کند تا حد زیادی از انتشار بوی نامطبوع جلوگیری کنید.
 5. هنگام محکم کردن کاسه‌ی توالت فرنگی بهتر است از بست‌های پلاستیکی استفاده نکنید. چرا که این بست‌ها به مرور زمان باز در اثر برخورد آب باز می‌شوند.
 6. پیچ و مهره‌ای که برای محکم کردن کاسه توالت فرنگی استفاده می‌شود، نباید بیش از اندازه سفت گردد. چرا که ممکن است باعث آسیب به کاسه چینی توالت شود.
 7. قطر و عمق لوله ای که برای فاضلاب در نظر گرفته می‌شود باید به حدی باشد که تخلیه مواد دفعی با مشکل مواجه نگردد.

 

توضیحات بیشتر
09396825619
INFO@GILAND.IR