آستارا
طوالش
رضوانشهر
ماسال
بندر انزلی
صعومه سرا
فومن
رشت
شفت
رودبار
سیاهکل
لاهیجان
اشرفیه
املش
رودسر
لنگرود
09027087013

PHONE NUMBER

قیمت روز شلاکه آهن + فروش عمده ضایعات اهن

شلاکه آهن چیست؟ شلاکه آهن از ضایعات آهنی می باشد که در صنایع فولاد  تنظیم میزان کربن برای کالای فولادی تولید شده استفاده می گردد. این ضایعات آهنی در دسته چهار پریسه ها می باشد. از انواع شلاکه آهن معمولا در تولید شمش آهن استفاده می شود. که این شمش ها با درصد خلوص معینی مشخص می شوند.

روز شلاکه

قیمت روز شلاکه برای بالا بردن میزان درصد آهن و یا کاستن از درصد کربن برای تولید آهن اسفنجی استفاده می گردد. این کار در کارخانه های ذوب انجام می گیرد که با ذوب این شلاکه ها به تولید آهن با درصد های متفاوت کربن استفاده می شود. شلاکه آهن با درصد های مختلف می باشند. انواع شلاکه ها میزان کربن آن ها بیشتر می باشد به این صورت که شلاکه های ورقه ای نسبت به شلاکه های کلوخه ای به علت افزایش نسبت سطح به حجم میزان چکش خواری آن افزایش یافته و خلوص آن بالا می رود. شلاکه های کلوخه ای به علت کمتر در معرض چکش خواری قرار گرفته است میزان خلوص و یا همان تمیز کاری آن کمتر می باشد. این خلوص شلاکه ها در ذوب شدن بسیار اهمت دارند به این صورت که با افزایش میزان تمیز کاری شلاکه ها انرژی کمتری را در هنگام ذوب شدن می خواهد در نتیجه شلاکه های ورقه ای به علت افزایش میزان چکش خواری آن و بالا رفتن میزان کربن آن به انرژی کمتری هنگام ذومی ب شدن می خواهد. با بالاتر رفتن عیار آهن میزان قیمت آن نیز افزایش می یابد. در کارخانه های ذوب کوچک برای تولید آهن  و یا شمش ریزی نیاز به پایین آوردن میزان خلوص در تولید آهن اسفنجی می باشد.

وضعیت بازار آهن قراضه در ایران

بررسی وضعیت بازار آهن قراضه در ایران به این صورت است که در سطح شهر های بزرگ این محصول خریدار زیادی را به خود اختصاص داده است این خریدار آهن قراضه ضایعاتی را از سطح کوچه و بازار به صورت خرده تهیه می کند و به شرکت های بازیافت آهن و فولاد عرضه می دهد بررسی نشان می دهد این کاسبان از این طریق سود کلانی را به دست می آورند تولید آهن و ضایعات آهنی در سطح کشور روز به روز در حال رشد بوده و استفاده کردن از این سازه فلزی نیز بر اثر رشد جمعیت افزایش پیدا کرده است. این عوامل باعث شده تا بازار آهن قراضه همیشه داغ بوده باشد.

عمده ضایعات اهن

فروش عمده ضایعات اهن با توجه به این که در تمامی زمینه به آهن و فولاد خالص نیاز می باشد به همین جهت برای این که آهن مورد نیاز کشور تامین شود باید ضایعات آهن نیز در اسرع وقت جمع آوری شده و دوباره وارد چرخه استفاده شوند این مورد باعث می شود تا از منابع فولاد برداشت بی رویه صورت نگیرد. و تا حدودی منابع ملی کشور به حالت بکر باقی بماند. طبق گفته کارشناسان ۹۸ درصد از فلزات تولیدی در سطح جهان از نوع فلز آهن بوده است که یکی از آلیاژ های مهم برای تولید این سازه فولاد می باشد.

از این روی شاید به نظر مردم ضایعات آهن و فولاد چندان مهم نبوده باشند در صورتی که برای یک کشور از به صرفه ترین و درامد زاترین فلز بوده است و اقتصاد کشور را به راحتی می تواند تحت تاثیر خود قرار دهد. با توجه به بررسی ها بازیافت قراضه آهن ۷۵ درصد در تولید ملی تاثیر گذار می باشد.

دلیل محبوبیت شلاکه ذوبی چیست

شاید بپرسید که دلیل محبوبیت شلاکه ذوبی چیست؟ در این جا باید بیان داشت که یکی از مزیت های اصلی فلزات، استفاده مکرر آنان می باشد. به همین علت است که انواع ضایعات و شلاکه‌ های ذوبی، نزد بسیاری از صنایع تولید انواع لوازم فلزی، محبوبیت خاصی دارد.

آهن

باید گفت که شلاکه آهن هم در داخل و هم بیرون از کشور مورد استفاده قرار می گیرند. در این میان می توان به مهمترین آنان اینطور اشاره کرد:

استیل

برنج

فولاد

مس

طلا

آلومینیوم

این ضایعات را شرکت های تولید کننده، در کوره های مخصوصی که دارند دوباره ذوب کرده و سپس به مایع که تبدیل شد، در قالب های گوناگونی سرازیر می نمایند و به این ترتیب است که باری دیگر، شاهد ساخت یک کالای جدید می باشیم.

در این حوزه نیز تمیز بودن شلاکه‌، اهمیت ویژه ای دارد و طبعاً نوع مرغوب آن هم بر همین اساس تقسیم بندی می شود. در هر صورت، فلزات محصولاتی اند که در زندگی امروزی ما انسان ها نقش زیادی دارند. از آنان افزون بر تولید انواع لوازم خانگی، در ساخت و سازهای بزرگ هم به شکل گسترده ای کار می گیرند.

توضیحات بیشتر

دادخواست ابطال رای داوری

مفهوم حقوقی داوری عبارت است از رفع اختلاف بین طرفین دعوا در خارج از دادگاه بوسیله اشخاص حقوقی یا حقیقی مرضی الطرفین انتخابی. داوری به این معناست که طرفین دعوا با میل و اراده خود توافق نمایند، به جای آنکه دعوای آنها در دادگستری مورد رسیدگی واقع گردد توسط داورهای انتخابی آنها صورت پذیرد.

پس می‌توان گفت داوری عبارت است از اینکه افراد جامعه، اختلافات بین خود را توسط یک یا چند نفر معتمد به انتخاب خود حل و فصل کنند. حال ممکن است، رسیدگی به اختلاف و صدور رای توسط فردی باشد که طرفین دعوی وی را با تراضی یکدیگر انتخاب کرده باشند. یا اینکه مراجع قضایی آن‌ها را انتخاب کنند. به این ترتیب در داوری و حکمیت، طرفین دعوی دادگاه را از مداخله در دعوی خود خارج کرده‌اند.

داوری به دو نوع اختیاری و اجباری تقسیم می‌شود، در داوری اختیاری، داور با تراضی طرفین تعیین می‌شود. در داوری اجباری، طرفین دعوی یا یکی از آن‌ها بدون داشتن تمایلی در رجوع به داوری مطابق قانون مجبور به رجوع به داور در اختلاف فی مابین می‌باشد؛ مانند تعیین داور توسط زوجین برای طلاق. اگر قصد دارید اطلاعات بیشتری درباره داوری اختیاری و اجباری به دست آورید و بدانید چگونه رای ابطال می‌شود فقط کافیست بر روی نمونه دادخواست ابطال رای داوری کلیک کنید.

ابطال طلاق

ابطال طلاق

از داوری تعاریف مختلفی به عمل آمده است اما بهترین تعریف توسط پروفسور رنه داوید گفته شده است:

داوری عبارت است از شیوه ای که با استفاده از آن دو یا چند شخص حل مسأله‌ای را که در آن ذی‌نفع هستند به یک یا چند شخص دیگر(داور یا داوران) می‌سپارند که اختیارشان(به حل قضیه) ناشی از یک قرارداد خصوصی است و بر اساس این قرار داد تصمیم گیری می‌کنند، بدون آنکه برای انجام این وظیفه جانب دولت به آنها تفویض اختیار شده باشد.

هیچ یک از طرفین یک اختلاف تجاری را نمی‌توان به داوری مجبور کرد مگر آنکه قبلا به آن رضایت داده باشند. مثلا ضمن قرار داد اصلی یا به آن توافق کند مثل فرضی که بعد از بروز اختلاف در مورد یک قرار داد بیع طرفین توانق می‌کنند اختلاف خود را به داوری ارجاع دهند. معمولا به توافق قبل از بروز اختلاف”شرط داوری” و به توافق بر داوری بعد از بروز اختلاف”قرارداد داوری” گفته می‌شود.

اگر شما می‌خواهید نمونه دادخواستی آماده کنید و در آن رای داور را ابطال کنید ولی سایت‌های زیادی را دنبال کردید و نتوانستید نمونه دادخواست مورد نظر خود را پیدا کنید، اصلا نگران نباشید چون شما فقط کافیست به نمونه دادخواست ابطال رای داور مراجعه کنید.

وب سایت حقوقی احقاق با تلاش بر افزایش آگاهی افراد در مسائل قانونی و حقوق قانونی خود، در صدد ارائه انواع مقالات با موضوع حقوقی، کیفری، قراردادها، قوانین، اسناد تجاری و … برآمده است و همچنین انواع نمونه دادخواست ها، اظهار نامه، نمونه قرارداد، نمونه شکوائیه و… را با دسترسی و دانلود سریع در اختیار شما قرار داده است.

اگر شما نیز برای پروسه پرونده حقوقی خود به دنبال یک نمونه دادخواست یا اظهارنامه مناسب می‌گردید فقط کافیست به اینجا مراجعه کنید و نمونه دادخواست یا نمونه شکواییه خود را دانلود کنید.

 

توضیحات بیشتر

کدام کلیدواژه آزمون نظام مهندسی؟؟

 • تاریخ انتشار : 10 ژوئن 22
 • تعداد بازدید : 40
 • نظرات : بدون دیدگاه
 • دسته بندی : اخبار روزاقتصادی
 • نویسنده : املاک گیلان
 • منبع : گیلند
کدام کلیدواژه آزمون نظام مهندسی

کدام کلیدواژه آزمون نظام مهندسی

کدام کلیدواژه آزمون نظام مهندسی؟؟

اگر داوطلب آزمون ورود به حرفه مهندسان یا همان آزمون نظام مهندسی ساختمان هستید، حتما کلیدواژه آزمون نظام مهندسی را شنیده‌اید، کلیدواژه بطور خلاصه فهرستی از واژگان کلیدی و عبارت ها و کلمت تخصصی در منابع آزمون نظام مهندسی هست که بدلیل تعداد زیاد و حجم بالای مباحث مقررات ملی ساختمان، بصورت فهرست وار الفبایی این واژگان در کلیدواژه مرتب شده اند، تا داوطلب بجای سردرگمی سرجلسه آزمون بین انبوهی از کتاب مباحث و ورق زدن بیهوده در آزمون، تنها با مراجعه به کلیدواژه و واژه مورد نظر، شماره مبحث و شماره صفحه مورد نظر را یافته. وبدون اتلاف وقت مستقیما به صفحه مورد نظر در مبحث مشخص شده مراجعه کرده و اقدام به پاسخدهی سوال نمایید.

کدام کلیدواژه آزمون نظام مهندسی بهتر است؟

با توجه به تنوع وجود کلیدواژه‌های آزمون نظام مهندسی در بازار، مسلما بهترین کلید واژه کلیدواژه ای خواهد بود که علاوه بروز بودن و جامع بودن عملکرد مناسبی در ادوار گذشته داشته است.

متاسفانه برخی انتشارات کلیدواژه با توجه به چاپ و تکثیر کتاب زودتر از شروع ثبت نام آزمون، با توجه به عدم اطلاع از منابع اعلامی که زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی اعلام شده است اقدام به انتشار کتاب کلیدواژه‌ها با مباحث قبلی نموده‌اند که عملا این کلیدواژه ها استفاده ای در آزمون پیش رو نخواهد داشت و به هیچ وجه قابل اعمال اصلاحیه هم نخواهد بود.

بروزترین و پیشگام ترین کلیدواژه موجود با عملکرد بالای پاسخدهی و آمار قبولی بالا در چند دوره اخیر، کلیدواژه سایت سازه پلاس بوده که هم بصورت “کلیدواژه تکی” (کلیدواژه هر مبحث جدا) و هم بصورت “کلیدواژه مجموعه‌ای” (مجموعه منابع هر رشته آزمون) قابل تهیه است.

کلیدواژه سازه پلاس، علاوه بر انطباق کامل با منابع اعلامی (سال روی جلد مباحث) با حذف هزینه های ارسال پستی و هزینه جلد و. بصرفه‌ترین و بهترین کلیدواژه آزمون نظام مهندسی است.

کلیدواژه سازه پلاس

کلیدواژه سازه پلاس

موفقیت در آزمون طراحی نظام مهندسی

برای موفقیت در آزمون طراحی معماری نیز با توجه به ترسیمی بودن آزمون بصورت دستی استفاده از فیلم آموزشی طراحی معماری آزمون نظام مهندسی برای گرفتن حق امضای طراحی معماری اجتناب ناپذیر است. مسلما جدا از آموزش ضوابط آزمون طراحی معماری با پکیج طراحی معماری، تمرین عملی داوطلب در شرایط آزمون و با سوالات آزمونهای قبل و تالیفی طراحی معماری نیز لاز ماست.

برای موفقیت در آزمون طراحی عمران یا همان آزمون محاسبات عمران نظام مهندسی ساختمان نیز، با توجه به درجه سختی و سنگینی آزمون نمی‌توان صرفا به مباحث مقررات ملی ساختمان یا مطالب دانشگاهی اکتفا کرد و مسلما نیاز به آموزش کامل از طریق پکیج فیلم آموزشی محاسبات عمران یا پکیج فلوچارت آزمون محاسبات عمران اقدام کرد.

با آرزوی موفقیت برای داوطلبین آزمون ورود به حرفه مهندسان

 

توضیحات بیشتر

دریچه بازدید | دریچه بازدید تاسیسات | خرید دریچه بازدید تاسیساتی

دریچه بازدید | دریچه بازدید تاسیسات | خرید دریچه بازدید تاسیساتی

برای خدمات ورودی مشابه دریچه بازدید آب، فیوزهای برق داخلی و اشیاء مربوطه ، از شیر بازرسی استفاده می شود.  چنین شیری را نیز می توان از ۳ نوع لوازم تولید کرد : ۱- شیر بازرسی آلومینیومی با بدنه و بدنه آلومینیومی با رنگ کوره ای O ۲- شیر بازرسی آهنی با بدنه و بدنه تولید شده از ورق روغنی و گالوانیزه با رنگ کوره ای. ۳- شیر بازرسی چوب ام دی اف با روکش پلی اورتان، آن

دریچه بازدید خرید - گیلند

دریچه بازدید خرید – گیلند

باید در مورد این موضوع صحبت کرد که این شیر می تواند به صورت سفارشی و مطابق با محیط رنگ آمیزی شود .

یک سوپاپ رفتن را ترسیم کنید

این یک شیر بازرسی دربی است که در درجه اول برای رفتن به خدمات دریچه فن کویل های سقفی، سوپاپ ها و فیوزهای الکتریکی استفاده می شود، که در راستای اولویت استفاده از آن توضیح خواهیم داد:

اشکال رفتن به دریچه ها

۱- شیر بازرسی فن کویل

شیر بازرسی فن کویل معمولاً برای بازرسی و ترمیم فن کویل های سقفی طراحی و ساخته می شود و به اپراتور این امکان را می دهد که بطور دوره ای دستگاه فن کویل را به سادگی بررسی و بازسازی کند .

سیستم فن کویل به عنوان یک گردشگر هوا در محیط اطراف عمل می کند، بنابراین علاوه بر یک نیمه مکش ، یک فن دمنده نیز دارد که برای کارکرد سیستم مکش، باید اجازه داد که کویل هوا روی درب بازرسی فن کویل مکیده شود، سپس درب بازرسی فن کویل را مکش کند. شیر بازرسی فن کویل در انواع مختلفی طراحی و تولید شده است :

الف- شیر بازرسی فن کویل آسان :

در فن کویل هایی که سیستم برگشت هوای آنها از محیط اطراف توسط کانال رابط تغذیه می شود،  نیازی به ایجاد شکاف عبور هوا بر روی بدنه درب شیر بازرسی فن کویل (شیر دسترسی فن کویل) نیست. ) و در این نوع ماشین ها درب شیر بازرسی فن کویل باید کاملا بسته باشد. شیر بازرسی فن کویل ایزی به دو صورت قاب ۳ و ۵ سانتی متری و در دو حالت لولا و وزنه تولید می شود. درب بازرسی فن کویل آسان یک ورق صاف و بدون هیچ استسوراخ ها و شیارها و روی این شیر، پتانسیل بازدیدکنندگان هوا از پوسته به داخل محفظه فن کویل وجود ندارد درب شیر بازرسی فن کویل لولایی مستقیم توسط لولا به بدنه متصل می شود و درب توسط قفل زیمنس باز و بسته می شود اما در داخل مانکن وزن درب کاملا از بدنه جدا می شود و پس از بازدید و بازیابی درب . فن کویل در جای خود کف صندلی قرار گرفته است . کف فیزیک شیر بازرسی فن کویل ساده را می توان با رنگ کوره در رنگ های متعدد پوشانده شد . شیر بازرسی فن کویل را می توان هم از ورودی پیچ کرد و هم از داخل (به طور مخفیانه) در محل مورد نظر قرار داد.

ب- دریچه بازرسی فن کویل شکافدار:

روی درب فن کویل هایی که هوای سیستم برگشتی آنها باید بلافاصله از زیر دستگاه تامین شود ، باید روی درب شیر بازرسی فن کویل (دریچه داکت اسپلیت)   یک شکاف ایجاد کرد تا هوای محیط توسط دستگاه مکش شود. دستگاه فن کویل و برای این کار روی درب شیر. فن کویل به سمت شیارهای موازی به طول های ۹ و ۱۸ سانتی متر در نوع پرس و مواد ایجاد می شود و به همین دلیل این نوع فن کویل رفتن به شیر به شیر بازرسی فن کویل شیاردار معروف است . شیر بازرسی فن کویل شیاردار می تواند به دو صورت لولا و وزنه تولید و ارائه شود . کف فیزیک شیر بازرسی فن کویل شیاردار را می توان با رنگ کوره ای در رنگ های متعدد پوشش داد. ، و به صورت پیچ از داخل (به طور مخفیانه) در محل مورد نظر قرار دهید.

ج- شیر بازرسی فن کویل خطی دیپلم ۳۰:

دریچه فن خطی ۳۰ درجه برای واحدهایی که نیاز به مکش مستقیم هوا از زیر فن کویل دارند نیز قابل استفاده است و مکانیزم این شیر به این صورت است که یک شیر خطی ۳۰ درجه بر روی درب اولیه فن کویل قرار می گیرد. دریچه فن و این شیر خطی ۳۰ درجه مسئول انتقال و مکش هوا از محیط اطراف به داخل محفظه فن کویل است. شیر بازرسی فن کویل خطی ۳۰ درجه نیز در دو حالت وزنی و لولایی قابل تولید و ارائه می باشد. برای مسابقهبین شیر بازرسی فن کویل خطی ۳۰ درجه و دریچه بازدید دهانی فن کویل، بهتر است از شیر خطی ۳۰ درجه برای شیر دم استفاده کنید. کف فیزیک سوپاپ . ورودی فن کویل خطی ۳۰ دیپلم را می توان با رنگ کوره ای در رنگ های متعدد پوشش داد. شیر بازرسی فن کویل خطی ۳۰ درجه را می توان در هر یک به صورت پیچ از ورودی و به صورت پیچ از داخل (به صورت مخفیانه) در محل مورد نظر قرار داد.

ج- بازرسی سر شیر فن کویل خطی:

شیر بررسی فن کویل (شیر زیر فن کویل) سر قند خطی برای واحدهایی که می خواهند مستقیماً از زیر فن کویل مکش کنند نیز قابل استفاده است و مکانیزم این شیر به گونه ای است که روی درب اولیه فن کویل به سمت شیر ​​می رود. سوپاپ شیر خطی سر قند وارد می شود و این شیر خطی سر قند وظیفه انتقال و مکش هوا از محیط اطراف به داخل محفظه فن کویل را بر عهده دارد. شیر ورودی فن کویل خطی سر قندی در دو حالت وزنی و لولای تولید و ارائه می شود. کف فیزیک شیر بازرسی قیف فن خطی نیشکر را می توان با رنگ کوره ای در رنگ های متعدد آستر کرد . رمارک گذاشت .

د. شیر بازرسی فن کویل گل سقف (مرحله):

فن کویل go to valve گل سقفی بدون شک یکی از خیره کننده ترین شیرهای فن کویل می باشد و با دو طرح تک گل و دو گل تولید و ارائه می گردد. در حقیقت ، این شیارهای پله ای مسئول مکش هوا به داخل محفظه فن کویل هستند و در فن کویل هایی که مکش اضافی می خواهند ، این شیارهای پله ای شکل دوقلو هستند. هر دو دوتایی در حاشیه قرار می گیرند یا در درب شیر بازرسی Fankville قرار می گیرند. همانطور که در مورد گل یا پله آن دریچه ها صحبت شد می توان در هر یک در حاشیه درب شیر و در داخل عناصر داخلی درب شیر قرار داد که مطابق با طراحی داخلی و مطابقت محل نصب و علاوه بر آن مطابق با سبک طراح یا خریدار است. . بر روی فیزیک شیر بازرسی Fankville طراحی و اجرا شده است. درب شیر سقفی بازرسی فنکویل نیز در دو وزنه و لولا قابل تولید و ارائه می باشد. کف _ فیزیک شیر بازرسی فنکویل را میتوان با رنگ کوره ای در رنگهای متعدد پوشش داد. شیر بازرسی فن کویل را می توان در هر یک به صورت پیچ از بالا و به صورت پیچ از داخل (مخفیانه) در محل مورد نظر قرار داد.

E- شیر بازرسی فن کویل خطی با طراحی شیار:

در مناطقی که دریچه‌های مصرف هوا به صورت شیار طراحی و اجرا می‌شوند، برای هماهنگی بیشتر متناسب با دید فن کویل و دید دریچه‌های هواکش، از فن کویل خطی با طراحی شیار استفاده می‌شود. فن کویل با ورودی شیر شیار نصب شده بر روی آن مسئول مکش هوا به داخل فن کویل است. شیر بازرسی فن کویل خطی طرح اسلات می تواند در دو وزن و لولا طراحی و ساخته شود. کف فیزیک شیر بازرسی فن کویل خطی با طرح شیار توسط رنگ کوره ای در رنگ های متعدد شیر بازرسی فن کویل شکاف دار با طرح شکاف می تواند در هر کدام به عنوان پیچ ورودی و داخل پیچ (پیچ مخفی) در محل مورد نظر قرار داده شود.

بازدید گیلند

بازدید دریچه

برای خدمات ورودی مشابه قرقره های آب، فیوزهای برق داخلی و اشیاء مربوطه ، از شیر بازرسی استفاده می شود. چنین شیری را نیز می توان از ۳ نوع لوازم تولید کرد : ۱- شیر آلومینیومی با بدنه و بدنه آلومینیومی با رنگ کوره ای ۲- شیر آهنی با بدنه و بدنه تولید شده از ورق روغنی و گالوانیزه با رنگ کوره ای. ۳- شیر چوبی ام دی اف با روکش پلی اورتان حتما باید صحبت شود

که این شیر را می توان به صورت سفارشی و مطابق با محیط رنگ آمیزی کرد .

یک سوپاپ رفتن را ترسیم کنید

 در درجه اول برای رفتن به خدمات مشابه فن کویل ها، شیرها و فیوزهای الکتریکی استفاده می شود.

مزایای شیر:

۱- راه اندازی سریع و ساده

۲- پوشاندن حفره های سرویس ها

۳- محفظه دستگاه فن کویل را روی پشت بام بپوشانید

۴- خطر تولید با سه نوع لوازم مشابه آلومینیوم، ام دی اف و پلاستیک.

۵- خطر ساخت در مدها ، رنگ ها و ابعاد متعدد

۶- تعداد فرم و نوع درب وزن دار، لولایی، آسان ، شیاردار

برو به دریچه

شیر بازرسی قطعاً دری است که   برای بررسی خدمات مشابه   فن کویل سقفی، شیرآلات و  فیوزهای برق  و  شیر آب استفاده می شود. 

شیر بازرسی   از سه منبع ساخته و ارائه می شود . 

۱- شیر بازرسی آلومینیومی با بدنه   و بدنه ساخته شده از تمام آلومینیوم با   روکش رنگی   

۲-  شیر بازرسی آهنی با بدنه و فیزیک ساخته شده از ورق گالوانیزه   و ورق روغنی با پوشش رنگ کوره ای  

۳- شیر بازرسی پیکت ساخته شده از   ام دی اف  با روکش پلی اورتان  

انواع مختلفی از شیرهای بازرسی وجود دارد که در   راستای اولویت بعدی آنها را توضیح خواهیم داد :  

۱- شیر بازرسی فن کویل:  

دریچه بازرسی فن کویل   قطعاً   برای بررسی   دستگاه  فن کویل  سقفی   طراحی شده است و به اپراتور اجازه می دهد تا به طور دوره ای دستگاه فن کویل را بررسی و بررسی کند. 

در واقع دستگاه فن کویل نوعی سیرکولاتور (  تعادل کننده هوا) است که   هر کدام یک فن دمنده و یک   سیستم  مکش دارد  به همین دلیل باید شیارهایی  برای  مکش هوا برای تم   مکش  روی درب شیر بازرسی فن کویل ایجاد شود   . از این نظر، شیر بازرسی فن کویل انواع مختلفی دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد.   

بازدید Easy fan coil inspection valve: 

در برخی موارد از شیر بازرسی فن کویل   آسان استفاده می شود . سیستم   برگشت هوای  فن کویل   از محیط اطراف توسط کانال رابط  تغذیه می شوددر این مورد   شیر بازرسی گذر هوا   نمیخواد . در این مانکن شیر بازرسی، درب زیر فن کویل باید کاملا بسته   باشد.      

این مانکن شیر بازرسی فن کویل دارای دو مد فریم سه و ۵ سانتی متری و   در دو حالت لولایی و وزنی تولید می شود . در داخل مانکن لولایی ، درب بازرسی فن کویل توسط قفل بازوی زیمنس بسته می شود، اما در مانکن وزنی ، درب بازرسی کاملاً نسبت به بدنه بی تفاوت است   و  پس از بررسی دستگاه   روی صندلی خود قرار   می گیرد. شیر بازرسی فن کویل   آسان سقفی استتوسط رنگ کوره ای الکترواستاتیک علاوه بر این   توسط یک پیچ یا پیچ مخفی از نما در محل مورد نظر قرار می گیرد .  

بازدید Slotted fan coil inspection valve: 

دریچه بازرسی فن کویل شیاردار زمانی استفاده می شود که   هوای برگشتی دستگاه فن کویل   باید بلافاصله از زیر دستگاه تامین شود . در این مورد  ، باید  شیارها و سوراخ هایی روی درب زیر  شیر  فن کویل  ایجاد شود  . ۹ و ۱۸ سانتی متر در نوع پرس   ایجاد   می کنیم. شیر بازرسی فن کویل شیاردار در دو نوع لولایی و وزنی ساخته می شود و   با رنگ کوره ای الکترواستاتیک اندود شده است. دریچه بازرسی فن کویل شکافدار، مانند انواع مختلف شیر بازرسی فن کویل با استفاده از یک پیچ یا پیچ مخفی از نما در محل مورد نظر قرار می گیرد. 

درجه ۳۰ diploma linear  fan coil inspection valve  : 

شیر بازرسی فن کویل خطی   دیپلم ۳۰ زمانی استفاده می شود که دستگاه باید هوا را از زیر فن کویل  مکش کند . ساختار این شیر بازرسی به این صورت است که روی درب شیر بازرسی فن کویل یک شیر خطی ۳۰ دیپلم قرار  داده شده   است درب شیر بازرسی فن کویل خطی   ۳۰ دیپلم به دو صورت لولا و وزنه ساخته می شود. تمامی سطوح این شیر بازرسی فن کویل با رنگ کوره ای الکترواستاتیک  اندود شده و در محل مورد نظر قرار می گیرد  .با استفاده از پیچ های مخفی یا پیچ های نما. 

بازدید  Inspection line valve fan coil: 

شیر بازرسی فن کویل خطی   در مواردی استفاده می شود که دستگاه باید هوا را از زیر فن کویل مکش کند. ساختار این شیر به این صورت است که روی درب شیر بازرسی فن کویل   یک شیر خطی   سر قند قرار داده می شود . روی  درب بازرسی  فن کویل خطی   در دو نوع لولایی و وزنی   باز و بسته می شود و تمام کف فیزیک شیر بازرسی با   رنگ کوره ای الکترواستاتیک رنگ آمیزی می شود   .و   می توان آن را با یک پیچ یا پیچ مخفی از نما وارد کرد. 

بازدید Ceiling flower fan coil inspection valve:  

این شیر  یکی  از احتمالاً خیره کننده ترین و پرفروش ترین نمونه های   شیر بازرسی فن کویل است که به دو صورت تک   گل و   دو گل تولید می شود.  آسیاب دوقلو استفاده می شود. این پله ها یا گل ها هر کدام در حاشیه و در درب شیر بازرسی فن کویل طراحی و اجرا می شوند. 

درب بازرسی فن کویل درب سقفی   در نوع وزنه و لولا تولید می شود. باید معروف باشد که کف فیزیک شیر بازرسی فن کویل را می توان با    رنگ کوره ای الکترواستاتیک پوشش   داد . این مانکن شیر بازرسی مانند انواع مختلف شیر بازرسی فن کویل   با استفاده از پیچ ها و پیچ های مخفی از نما وارد می شود.  

بازدید  Linear fan coil inspection valve with slot design:  

این که آیا یک طرح خطی شکاف در محیط  شیر دمنده   اعمال شده باشد، یک شیر بازرسی فن کویل  خطی  برای هماهنگی   بیشتر با طراحی شکاف هنگام استفاده از شیر بازرسی فن کویل استفاده می شود. در واقع ، یک شیر طراحی شیار خطیروی درب شیر بازرسی فن کویل قرار می‌گیرد   و طبیعتاً تمام کف شیر   بازرسی با یک لایه نازک رنگ الکترواستاتیک مسقف می‌شود . درب شیر بازرسی فن کویل خطی با طراحی شیار   می توانددر دو نوع لولایی و وزنی باز و بسته می شود و بدنه شیر بازرسی فن کویل   را می توان به وسیله   پیچ و پیچ مخفی از ما در محل مورد نظر قرار داد   . 

بازدید Mesh fan coil inspection valve  : 

هنگامی که دستگاه باید هوا را از محیط زیر فن کویل مکش کند، از شیر بازرسی فن کویل مشبک استفاده می کنیم   .  در این مورد، یک  شیر توری  لانه زنبوری  روی  درب شیر بازرسی فن کویل قرار می گیرد درب شیر بازرسی فن کویل با وزن و لولای بازو بسته می شود. کف این شیر بازرسی با رنگ کوره ای الکترواستاتیک  مسقف شده است. 

شیر بازرسی فن پیکت فن کویل (MDF   ): 

چنین فن کویل از ام دی اف   ساخته شده است. به همین دلیل است که انتخاب زیادی دارد    . 

ابتدا فرم شیر بازرسی فن کویل   توسط نرم افزار دیجیتال  طراحی شده   است . سپس توسط دستگاه CNC  کاهش می یابد و پس از مونتاژ المان   ها، کف آن با رنگ پی وی سی ضد آب  مسقف می شود. در نتیجه انتخاب رنگ و طرح شیر بازرسی فن کویل چوبی , کارفرما و مهندسان ناظر من استقبال خاصی را از این محصول نشان داده اند .

شیر بازرسی   خدمات آب و فاضلاب :  

برای   ورود و بررسی لوله ها، سیفون ها، زانویی ها و اتصالات   آب و فاضلاب و رفع گرفتگی آنها از پنجره بازرسی   خدمات آب و فاضلاب استفاده می شود. با این تکنیک   نیازی  به تخریب مسیر لوله ها و سرویس های مختلف    نیست. یکی از بسیاری از مزایای بازدید از پاور این است که   یک روپوش مناسب روی تکنیک های راه اندازی    و ورود قرار داده می شودبه این تسهیلات داده شده است. به همین دلیل در محل  شیرآلات، سه راهی ها یا  سیفون های فاضلابی که  از طریق پارتیشن ها عبور  می کنند ،  باید از انواع شیرهای بازرسی مناسب برای خدمات آب و فاضلاب استفاده شود   .    

مقیاس پنجره بازرسی برق باید به گونه ای باشد که   بازرسی و  بازیابی  را بتوان به سادگی برای کار بازیابی به دست آورد . باید معروف باشد که   برای نصب   پنجره بازرسی برقی در سراسر سوراخ مربوطه   ، بدنه ای مستطیل ساخته شده از بدنه فولادی یا چوبی قرار می گیرد که پس از آن بدنه پنجره بازرسی برقی   به هم متصل می شود.     به آن با یک صفحه وب .  

شیر بازرسی تاسیسات  مانکن آلومینیومی با   رنگ کوره ای و قفل زیمنس   ساخته شده از پلاستیک   مزایای بازدید    از  تاسیسات  پلاستیکی وزن   ملایم و ارزان بودن آن و همچنین مقاومت آن در برابر رطوبت است. شیر بازرسی نصب پلاستیکی در ابعاد ۱۵ – ۱۵ – ۲۰ × ۲۰ – ۲۵ × ۲۵ – ۲۰ × ۲۰ – ۳۰ × ۳۰ ساخته می شود.    

شیر بازرسی آلومینیومی   با روکش رنگ کوره ای و در هر ابعادی بنا به سفارش خریدار ساخته شده   و  به مشتری عرضه می گردد .  

دریچه بازرسی تاسیسات   برای پوشاندن (الکتریک) راه اندازی سازه به   منظور تعویض سوکت ها  و فیوزها و سیم های عبوری از سقف های کاذب   استفاده می شود. شیر بازرسی   برق مطابق سفارش   کارفرما در ابعاد و طرح های   متعدد از ام دی اف چوبی ساخته شده است .  

درب شیر بازرسی برق از نوع قفل زیمنس و   چفت ساخته شده است. علاوه بر این، می‌توان شیر بازرسی   قدرت را شیاردار کرد  تا اجازه ورود و خروج هوا به  محفظه را بدهد.  دارد . 

مزایای شیر:  

قرار دادن دریچه بازرسی ساده است . تمام حفره های برق توسط دریچه بازرسی   پوشیده شده است. این شیر بازرسی با آلومینیوم   ، ام دی اف و پلاستیک   ساخته شده و در هر مانکن و ابعادی  قابل ساخت می باشد. درب بازرسی   از نوع وزنه لولایی آسان و شیاردار تولید می شود.  

دریچه‌های ورودی   ، چون از شناسه مشخص می‌شود، شیرهایی هستند که به‌عنواندرب ورودی محوطه یا قسمتی از ساختمان‌ها قرار می‌گیرند تا در صورت نیاز یا در شرایط اضطراریآن‌ها استفاده شود . این شیرها علاوه بر این به عنوان دریچه های ورودی نیز شناخته می شوند ، زیرا می توان از آنها برای دسترسی سریع و سریعبهبخش های  مطمئن استفاده کرد. معمولی ترین استفاده از شیرهای بازرسی برای استفاده از آنها در محل قرارگیری شیر، موتور آسانسور و مانند آن است.

چرا استفاده از شیر   ورود   یا   خروج ضروری است؟  

با تحقیقاتی که در بازار موجود است ، خواهید دید که در حال حاضر انواع مختلفی   از شیرهای کمد    ، با چفت، آلومینیوم و که به علاوه با هزینه های کاملا متفاوت ارائه می شوند، وجود دارد. با این حال بهتر است همیشه مشاهده کنید که اکثر این شیرها   برای عناصر خدمات و مکان هایی که ابزار مکانیکی در آن قرار دارند استفاده می شود.    قرار گرفته . در ساختمان های مد روز ، از شیرهای بازرسی برای احاطه کردن شیرهای قطع  ، لوله ها و رایزرها استفاده می شود. از این گذشته ، باید مشهور باشد که می توان از شیرهای   بازرسی  برای عناصر الکتریکی استفاده کرد. با توجه به این واقعیت ، در داخل محفظه هایی که آنها را می پوشانند ، می توان هر نوع کابل، ظروف بسته بندی اتصالی و مانند آن را قرار داد .

گزینه ها و ویژگی های یک   Go to valve   برای خدمات توسعه چیست؟

در صورتی که قصد   خرید شیری را دارید   که باید در تاسیسات خود از آن استفاده کنید، باید همیشه مشخصات زیر را در نظر بگیرید :

 • می توانید به سادگی آنها را به سقف یا دیوار وصل کنید.
 • راه‌اندازی دریچه  رفتن به سادگی ضروری   است و نیازی به هزینه و زمان زیادی برای تنظیم مکان ندارد.
 • میهمانان   باید در اندازه‌ها، رنگ‌ها و … بسیار زیاد در بازار موجود باشند و توسعه آنها باید ساده باشد تا دیر یا زود بتوان اشیاء مختلف را در صورت تمایل سفارش داد .
 • دریچه های شما   باید به درستی طراحی شده و با محیطی که در طی آن می خواهید از آنها استفاده کنید، مناسب باشد. در عبارات مختلف شیر شما  مساحت زیادی نمی خواهد .
 • دریچه شما در بسیاری از مدها قابل دسترسی است تا با ساختار و دکوراسیون آن مطابقت داشته باشد.
 • برای اطمینان از اینکه شیرهای فوق عمر طولانی دارند، باید از آلومینیوم کوره ساخته شوند. این مواد هر کدام سبک وزن و مقاوم در برابر زنگ زدگی هستند و مانند آن مقاومت لازم را ارائه می دهند.به طور کلی ، مکان ها و مکان هایی در ساختمان ها وجود دارد که باید به صورت اضطراری یا در صورت تمایل از آنها بازدید کرد . برای این عملکرد ، در زیر این بخش ها،  شیر ورود یا    شیر   ورودی برای بازدید  در نظر گرفته می شود . به این ترتیب احتمالاً صرفاً و به سادگی امکان ورود این عوامل وجود خواهد داشت. این دریچه ها با قرار گرفتن در محل های نصب شده سوپاپ ها علاوه بر عناصر سازنده رایزر ، ورود به تکنیک ها و خدمات انتقال را در طول بازسازی ، سرویس یا بازرسی تسهیل می کند.

  وارد شوید و به شیرآلات بروید

  این شیرها را می‌توان به شکل‌های بسیار زیادی از چفت‌ها ( کمد )، نوک انگشتان با قفل زیمنس و از آلومینیوم با رنگ کوره‌ای  طراحی و تولید کرد. معمول ترین استفاده   از شیرهای بازرسی تاسیسات در تاسیسات   مکانیکی و الکتریکی ساختمان ها می باشد. به عنوان مثال ، ایجاد ورودی در قسمت تاسیسات مکانیکی ، همراه با ایجاد کلیه دسترسی ها برای پاکسازی فاضلاب، بالابرهای فاضلاب، شیرهای قطع کننده، ابزارهای قرار داده شده در داخل. برای مدیریت فن کویل یا کانال فن کویل.

  شیرهای ورودی و بازرسی علاوه بر این ، ورود و بازرسی کلیه رایزرهای برقی، FF، تلفن ، آنتن‌ها و تکنیک‌های هشدار شومینه ، تابلوهای برق، ظروف بسته‌بندی اتصالی و ظروف بسته‌بندی مدیریتی ، جامعه لپ‌تاپ ، تکنیک‌های تلفن را ارائه می‌دهند . استفاده داخلی.

  گزینه های عادی تسهیلات به Valve بروید

  • قابل نصب بر روی تمامی سقف ها و پارتیشن ها
  • سهولت و سرعت راه اندازی
  • قابلیت ساخت در اندازه های بسیار زیاد
  • صرفه جویی در منطقه و طراحی لذت بخش
  • قابلیت رنگ آمیزی در رنگ های متعدد و مطابق با محیط
  • شیرها را به عنوان یک کوره الکترواستاتیک به تصویر بکشید

  ارزش شیر ورودی تاسیسات

  شرکت صنعتی نظری بدون شک یکی از شرکت های معتبر و ماهر در این زمینه و تولید کننده انواع شیرهای ورودی  و خروجی می باشد در نتیجه نوسانات در هزینه مواد پخته نشده ، امکان تامین هزینه ها به صورت آنلاین وجود ندارد. لطفاً با همراهان ما در بخش فروش ناخالص تماس بگیرید تا ارزش رفتن به سوپاپ را بدانید  .

  ⊕ از شکل زیر برای محاسبه مقدار چندین نوع شیر بازرسی فولادی در ابعاد  متعدد استفاده کنید. در نوع محاسباتی ، برای وارد کردن اعداد اعشاری، از یک نقطه برای یک اسلش، مشابه : ۱۸٫۵ استفاده کنید، و علاوه بر این ، قطعاً باید اندازه و عرض دریچه را در واحد اندازه گیری  انتخاب شده وارد کنید.

ج- شیر بازرسی کویل رازیانه:

دریچه فن مشبک برای واحدهایی که مکش آنها از   زیر فن کویل تامین می شود نیز قابل استفاده است و مکانیسم آن سوراخ های مشبک دریچه شبکه ای است که در داخل فیزیک دروازه دریچه فن قرار داده شده است که قابل توجیه است.  در واقع ، شبکه با سوراخ های لانه زنبوری فرصت مناسبی را برای مکش هوای محیط به داخل محفظه دستگاه فن کویل و اثربخشی عالی برای عملکرد دستگاه ارائه می دهد. فن کویل ایجاد می کند. همراه با بازرسی کویل رازیانه، بهتر است دریچه های هواکش فن کویل از نوع مشبک یا لانه زنبوری باشد . درب دریچه فن مشبک را می‌توان به صورت وزنی و لولایی تولید و تهیه کرد. کف فیزیک شیر فن مشبک با رنگ کوره ای و در رنگ های متعدد مسقف شده است . پیچ ها را از در ورودی و پیچ ها را از داخل (مخفیانه) در محل مورد نظر قرار داده و در آن قرار دهید .

شیر بازرسی فن کویل پیکت (MDF):

شیر بازرسی پیکت فنکیل از MDF در طبیعت ساخته شده است، بنابراین انتخاب قابل توجهی دارد، هر کدام در مورد رنگ و مانکن . روش ساخت شیر ​​پنکه چوبی    ام دی اف به این صورت است که ابتدا طراحی و مانکن   شیر پنکه چوبی (MDF) توسط نرم افزار   دیجیتال طراحی می شود و سپس المان های ام دی اف توسط دستگاه “CNC” اساسا بر اساس طراحی منحصر به فرد تعیین می شود . داده می شود و پس از آن جلسه ، شیر با رنگ PVC ضد آب پوشیده شده است. تعداد رنگ ها و مدها و خصوصیات این نوع شیرآلات باعث شده تا کارفرمایان و مهندسان ناظر کنجکاوی خاصی در استفاده از این نوع شیرها نشان دهند   .

شیر بازرسی با سه نوع لوازم مشابه آلومینیوم، ام دی اف و پلاستیک، عمدتاً برای بازرسی خدمات مشابه فن کویل سقفی، شیرآلات و فیوزهای برق استفاده می شود.

توضیحات بیشتر

قیمت سنگ تراورتن حاجی آباد اصفهان

قیمت سنگ تراورتن حاجی آباد اصفهان

این محصول کاملاً زیبا و شکیل است و از مقاومت بسیار عالی در برابر عوامل مختل جوی و محیطی برخوردار می باشد، اما مهمترین نکته ای که باعث شده است، میزان فروش این محصول در نمایندگی های فروش سنگ در سطح کشور متغیر می باشد. در حال حاضر پارامترهای تعیین کننده قیمت سنگ تراورتن قهوه ای در بازار بسیار زیاد است که ما در ادامه چند مورد از آن را بیان می کنیم. در کشورمان معادن بسیار زیادی در اکثر مناطق مختلف کشورمان وجود دارند که هر ساله حجم زیادی از انواع سنگ تراورتن از این معادن استخراج می‌شود و در کارخانجات مجهز آماده و در ضخامت های مختلف برش زده و در بازار فروش عرضه می گردد. تنوع سنگ تراورتن باعث شده است که شما به راحتی می توانید، با توجه به نوع نیاز خود انواع این محصول را تهیه نمایید. یکی از مدل های این نوع سنگ در بازار که از میزان محبوبیت بسیار فراوانی برخوردار است، سنگ تراورتن قهوه ای می باشد

یکی از مهم ترین فاکتورهای اساسی برای تعیین نرخ های محصول در بازار فروش می توان به میزان ضخامت و اندازه این نوع سنگ اشاره کرد با توجه به کاربردهای خاصی که سنگ در آوردن قهوه ای در قسمت های مختلف ساختمان دارد و همین دلیل نیز به هر میزان ضخامت آن بیشتر باشد ارزش اقتصادی آن بالاتر می رود.

میزان هزینه ای که برای استخراج این محصول اختصاص می‌دهد تا زمانی که به کارخانجات مجهز برای برش دهی ارسال شود، هر کدام به نوعی می تواند، در تعیین سطح قیمت آن تاثیرگذار باشد.

میزان تورمی که در بازار فروش کشورمان وجود دارد شده است که در تعیین قیمت سنگ تراورتن حاجی آباد اثر فراوانی داشته باشد

 

قیمت سنگ تراورتن اصفهان

عوامل مختلفی در تعیین قیمت سنگ تراورتن نسکافه ای دخیل هستند. سنگ تراورتن نسکافه ای در زمره سنگ های بسیار پر طرفدار دسته بندی شده و حجم فروش آن به حد ایده آلی در داخل و خارج از بازار کشور رسیده است. اصلی ترین عوامل تعیین کننده قیمت سنگ تراورتن به شرح زیر است:

درجه کیفیت سنگ: طبیعتا هر چقدر که کیفیت سنگ بالاتر باشد قیمت آن نیز صعودی می شود. بنابراین اگر ساختمان سازان می خواهند سنگ های معمولی تر را تهیه کنند، بهتر است که انتخابشان سنگ تراورتن نسکافه‌ ای نباشد.

زیرا این سنگ از کیفیت فوق‌العاده ای برخوردار بوده و در مصارف تزییناتی ساختمان نیز از آن استفاده خواهد شد. بنابراین اگر تمایل دارید که مبالغ کمتر پرداخت کنید، بهتر است که انواع دیگر سنگ تراورتن را تهیه نمایید.

نوع خرید مشتریان:اینکه شما خریدتان را به چه شکلی انجام می دهید، قطعا در تعیین قیمت سنگ تراورتن دخیل می باشد. به عنوان مثال شما اگر خرید خود را از طریق فروشگاه های آنلاین و در حجم زیاد تر از حالت عادی انجام دهید، بی شک با مبالغ بسیار مناسب تری نسبت به خرید حالت عادی روبرو می شوید.

خرید عمده سنگ تراورتن یک انتخاب درست و ایده آل در راستای تهیه این اجناس می باشد. لازم به ذکر است که با انتخاب راهکار خرید مستقیم نیز شما هم از بابت کیفیت سنگ تراورتن آسوده‌خاطر خواهید بود و هم با مبالغ مناسب‌تری روبرو خواهید شد.

در هر حالت سعی کنید در راستای انتخاب نوع خرید خود با افراد متخصص مشورت کنید.

زمان خرید مشتریان: قطعاً زمان خرید شما نیز در تعیین قیمتش تاثیر گذار می باشد. به عنوان مثال اگر شما خریدتان را در روزهای ابتدایی سال شمسی انجام دهید، بی شک با مبالغ مناسب‌ تری روبرو می شوید.

در روزهای پایانی سال نیز قیمت سنگ تراورتن نسکافه ای از حالت عادی بیشتر می باشد. پس در راستای تعیین زمان خرید خود برنامه‌ ریزی درستی داشته باشید تا در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

می توان ادعا کرد که سنگ تراورتن انواع ارزان قیمتی ندارد. بلکه نوع خرید شما در تعیین قیمت سنگ تراورتن دخیل است. تراورتن یک سنگ رسوبی می باشد که به دلیل ضخامت زیاد و مقاومتی که در برابر حرارت و آتش‌سوزی دارد در سناریوی ایمن‌سازی ساختمان مورد استفاده واقع می گردد.

بنابراین می‌ توان ادعا کرد که سنگ تراورتن نقش اصلی را در راستای ساخت و ساز ایفا می نماید. بنابراین نمی توان با پرداخت مبالغ خیلی پایین اقدام به تهیه چنین سنگی نمود

1 1

شما می‌ توانید با انتخاب راهکارهای مختلف خود را از مبالغ مناسب تر بهره‌مند سازید. از این سنگ ها در راستای نما کردن ساختمان نیز خیلی استفاده شده و برای نمای داخلی و بیرونی ساختمان استفاده می شود.

بر روی سنگ های تراورتن با کیفیت دانه های مشکی فراوانی نقش بسته که به افزایش جلوه ظاهری این سنگ ها کمک می کند. سنگ های تراورتن را حتی می توان در مناطق سردسیر که دارای بارندگی خیلی زیاد می باشند نیز کار کرد.

به این ترتیب صنعتگران بدون اینکه نگران آسیب دیدن سنگ باشند می توانند ساختمان های خود را با استفاده از آن بسازند.

همچنین در سال های اخیر صادرات انواع سنگ تراورتن اصفهان به دلیل کیفیت بالای این محصول توانسته به اقتصاد داخلی کشور کمک شایانی نماید.

 

فروش سنگ تراورتن ارزان

میزان فروش سنگ تراورتن فرشی در بازار کشور ما به حد قابل قبولی رسیده است. تولید‌کنندگان سنگ تراورتن با بهره‌گیری از بهترین مواد اولیه، متخصص ترین افراد و تکنولوژی روز دنیا مرغوبترین نوع این سنگ ها را تولید می‌ کنند و در اختیار مشتریان می گذارند.

با توجه به این نکته که تولیدات سنگ تراورتن در کشور ما به حد قابل قبولی رسیده، فروشندگان نیز با بهره‌گیری از بهترین شرایط لازم سبد کالایی خود را از باکیفیت ترین سنگ ها انباشته می کنند.

همچنین فروشندگان باید در پاره‌ ای از مواقع، مبالغ مناسبی را نیز برای فروش این سنگ‌ ها لحاظ کنند تا کلیه صنعتگران با هر وضعیت اقتصادی بتوانند نسبت به تهیه تراورتن اقدام نمایند.

امروزه به دلیل کیفیت فوق‌العاده محصولات تولید شده در کشور ما شاهد افزایش عرضه این اجناس در بازار بین المللی نیز می باشیم و در واقع می‌ توان ادعا کرد که از طریق صادرات انواع سنگ تراورتن ایرانی به کشورهای همسایه سود مالی خیلی خوبی برای اقتصاد کشورمان به دست می آید.

صادرات از اصلی ترین ارکان اقتصادی هر مملکت می باشد و زمانی که صادرات یک کشور به رشد و شکوفایی ویژه برسد، قطعا اقتصاد آن مملکت نیز متحول می شود

2

برای پوشاندن کف پارکینگ هر ساختمان از سنگ های تراورتن قابل استفاده است. این سنگ ها به دلیل ضخامت فوق‌العاده مطلوبی که دارند، در برابر ضربه و رطوبت و حرارت و آتش‌سوزی کاملا مقاوم هستند و به این ترتیب می توانند پارکینگ منزل شما را تا سالیان متمادی بیمه نمایند.

سنگ تراورتن ارزان  پارکینگ معمولاً در رنگ های روشن تولید و توزیع می گردند و دلیل اصلی این موضوع عدم جذب حرارت است. عواملی که در بالا رفتن حجم فروش این سنگ ها دخیل می باشد در درجه اول کیفیت سنگ است.

یعنی اگر فروشندگان سبد کالایی خود را از با کیفیت ترین سنگ تراورتن انباشته سازند، بی‌ شک حجم فروش این سنگ ها بسیار بیشتر خواهد شد. همچنین ایشان باید تلاش کنند تا در مقاطع خاصی از سال تحقیقات خوبی را برای عرضه این محصولات در نظر داشته باشند.

برای بالا رفتن حجم فروش سنگ تراورتن، قیمت گذاری صحیح لازم و ضروری می باشد. به هر حال کشور ما امروزه با رکود اقتصادی مواجه است و طبیعی است که اگر صنعتگران تمایل داشته باشند، محصولات مورد نیاز خود را با پرداخت مبالغ مناسب تهیه نمایند.

همچنین توزیع کنندگان باید تنوع گسترده ای را برای عرضه این سنگ ها لحاظ فرمایند. همانطور که می‌دانید نوع نیاز و سلایق افراد با یکدیگر متفاوت است و افراد زمانی که با تنوع گسترده‌ ای روبرو گردند، مطابق با نیاز خود سنگ تهیه می کنند

 

توضیحات بیشتر

مزایا و برتری یک فروشگاه اینترنتی نسبت به فروشگاه کلاسیک

مزایا و برتری یک فروشگاه اینترنتی نسبت به فروشگاه کلاسیک

مزایا و برتری یک فروشگاه اینترنتی نسبت به فروشگاه کلاسیک

مزایای داشتن یک وب سایت فروشگاهی امروزه خیلی بیشتر از قبل است زیرا جستجو در اینترنت توسط گوگل و موتورهای جستجو اولین ابزار تحقیق و بررسی برای اطلاع از قیمت و تهیه کالا و خدمات است. اکثر مردم برای اینکه خرید بهتری داشته باشند قبل از خرید کالای خود را در اینترنت جستجو می‌کنند و به بررسی ارائه کنندگان آن در فضای آنلاین می‌پردازند و سپس بهترین آن را انتخاب می کنند و به اقدام خرید می‌کنند.

 

داشتن سایت فروشگاهی دارای مزایای بسیاری است که مهمترین آن خرید عمده و فروش جزئی یا خرده‌فروشی است. وقتی شما کالایی را بصورت عمده با تعداد بسیار بالا می خرید برایتان بطور چشمگیری ارزانتر تمام میشود و درصورتیکه بتوانید خرده فروشی کنید سود بالایی خواهید داشت اما در فروشگاه فیزیکی این ممکن نیست چون از نظر جغرافیایی نهایتا محله و با تبلیغات زیاد شهر خود را پوشش می دهید ولی فروشگاه اینترنتی این محدودیت را ندارد و می تواند همه جا را برای خرید جزئی تحت پوشش قرار دهد و مشکلات فضای بازدید و رفت و آمد و اسکان وسیله نقیله را هم ندارد و همچنین فروشگاه اینترنتی می تواند موازی با کسب و کار فیزیکی فعالیت کند.

 

امروزه بسیاری از صاحبان کسب و کار دارای مکانی فیزیکی برای فروش محصولات و ارائه خدمات خود نیستند. بلکه صرفا فعالیت در فضای مجازی داشته و محصولات و یا خدمات خود را تنها از طریق اینترنت عرضه می نمایند. این به این معنی است که برای راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد حتما لازم نیست مکان یا مغازه ای برای ارائه محصولات و خدمات خود به مشتریانتان داشته باشید.

طراحی سایت فروشگاهی مزایای بسیاری خواهد داشت اما به شرط آنکه اعتماد مشتری را با ارائه بهترین خدمات و بهترین کیفیت بتوانید به دست آورید.

 

مزیا و برتری‌های فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاهی باعث پاسخ‌دهی به مشتریان نامحدود

استفاده از مزایای فروشگاه آنلاین با عرضه بر مبنای تقاضا

استفاده از مزایای فروشگاه انلاین با حذف هزینه‌های اجاره

فروشگاهی شبانه‌روز باز و در دسترس بدون نیروی کار

بدون نیاز به مکان فیزیکی جهت مراجعه مشتریان

کاهش هزینه بازاریابی با تبلیغات اینترنتی

گسترش پوشش‌دهی جغرافیایی مشتریان

سایت فروشگاهی باعث جذب مشتریان بیشتر

مزایا و برتری یک فروشگاه اینترنتی نسبت به فروشگاه کلاسیک

مزایا و برتری یک فروشگاه اینترنتی نسبت به فروشگاه کلاسیک

۱ – سایت فروشگاهی باعث پاسخ‌دهی به مشتریان نامحدود

راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی به دلیل دسترسی آسان و راحت آن، سبب نگهداری هرچه بیشتر مشتریان وفادار و قدیمی می شود. از طرف دیگر، یک فروشگاه اینترنتی از هر نقطه دنیا برای همگان قابل دسترس خواهد بود. اگر بتوانید برای سفارش های دورتر یعنی خارج از شهر یا کشورتان امکانی برای ارسال فراهم سازید تا سفارشات مشتری راحت به دستشان برسد آنگاه:

 

مشتریان قدیمی شما که از محل سکونت سابق خود نقل مکان کرده اند، همچنان امکان خرید از فروشگاه شما را خواهند داشت.

مشتریان جدیدی از مناطق دورتر خواهید یافت و و مشتریان شما روز به روز افزایش خواهند یافت.

این مورد یکی از مهمترین و قابل توجه ترین مزایای داشتن یک سایت فروشگاهی است.

 

۲ – استفاده از مزایای فروشگاه آنلاین با عرضه بر مبنای تقاضا

خریداران با مراجعه به یک فروشگاه فیزیکی، توقع مشاهده محصولات و بررسی آنها را خواهند داشت. هرچند ممکن است مراجعه کننده کالا را بخرد یا به هر دلیلی اعم از قیمت، مقایسه با کالای دیگر و… از خرید آن، منصرف شود. در هر صورت شما موظف هستید موجودی مناسبی از کالاهای قابل ارائه، با میزان تقاضای نامشخص داشته باشید.

برای یک فروشگاه آنلاین، لازم است تصویر و کاتالوگ مناسبی برای هر محصول ارائه شود اینگونه مشتریان با اعتماد بیشتری محصول را سفارش خواهند داد و همینطور کاتالوگ و اطلاعات آن باعث می شود تا مشتری اطلاعات بیشتری از کالا های موجود شما داشته باشد و راحت تر محصول مطابق نیاز خود را سفارش دهد.

البته فروشنده باید برای رضایت مشتری این مورد را در نظر بگیرید که، امکان تامین کالا برای سفارش‌های ایجاد شده را دارد یا خیر، در غیر اینصورت کالا را از منوی محصولات حذف کند یا اتمام موجودی را اعلام نماید.

 

۳ – استفاده از مزایای فروشگاه انلاین با حذف هزینه‌های اجاره

گسب کار در مغازه یا فروشگاه یا شرکت همواره با هزینه‌های تهیه یا اجاره، نگهداری، تعمیرات، مالیات و… همراه خواهد بود.  علاوه بر هزینه های اجاره و پول برای مکان هزینه‌های نگهداری از ساختمان و نیاز به نیروهای انسانی بیشتر نیز، از هزینه های دیگر کسب و کار غیر آنلاین است.

هزینه دیگری که برای مغازه و مکان کسب و کار صرف میشود زمان هایی است که برای مناسبت‌های گوناگون، حراج‌های ویژه یا تغییر فصل، نیازمند تغییر دکور فروشگاه باشید هزینه‌های قابل توجهی برای ابزار، وسایل و نیروی کار بوجود خواهند آمد.

در مقابل، در صورت راه‌اندازی یک وب سایت برای فروشگاه اینترنتی خود با یک طراحی سایت مناسب و کارآمد، بخش زیادی از هزینه‌های نام برده، با استفاده از مزایای فروشگاه اینترنتی کاهش خواهد یافت.

 

به این نکته توجه داشته باشید که شاید در ابتدای فعالیت هزینه‌ی بالایی برای طراحی یک سایت بهینه بپردازید، یا در طی فعالیت مستلزم پرداخت هزینه سالانه خرید هاست و دامین باشید و یا موضوع پرداخت مالیات همچنان برای شما ایجاد چالش کند. اما چنانچه طراحی متناسبی را در نظر گرفته باشید، نیروی کار بسیار کمتری نیاز خواهید داشت.

 

و همینطور در رویدادهای مهم سالیانه ،برای اعلام تخفیف یا مسابقه و غیره، تنها افزودن یک صفحه جدید به طراحی وب سایت کافیست و نیاز به صرف هزینه بیشتر نیست.

 

۴ – فروشگاهی شبانه‌روز باز و در دسترس بدون نیروی کار

همانطور که می‌دانید طبق قوانین دولتی مالکان مکان‌های فروشگاه‌ها، بسته به نوع فعالیت خود موظف به تعطیلی فروشگاه در ساعتی مقرر خواهند بود. یعنی کسب و کاری که در مغازه ها صورت میگیرند برای کسب و کار محدود به بازه زمانی خاصی هستند و از یک ساعتی به بعد حق خریدو فروش ندارند اما از مزایای داشتن یک سایت فروشگاهی این است شما برای فعالیت و خریدو فروش محدود به زمان نیستید و این فروشگاه در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز باز است و میتواند به فعالیت خود ادامه دهد.

 

۵ – بدون نیاز به مکان فیزیکی جهت مراجعه مشتریان

به طور کلی راه اندازی یک فروشگاه مجازی ارزان‌تر از راه اندازی و اجرای یک فروشگاه فیزیکی می باشد. از دیگر مزایای داشتن یک سایت فروشگاهی این است که نیاز به مکان ندارد و حتی در منزل هم می‌توان به فروش محصولات پرداخت.

مزایا و برتری یک فروشگاه اینترنتی نسبت به فروشگاه کلاسیک

مزایا و برتری یک فروشگاه اینترنتی نسبت به فروشگاه کلاسیک

۶- کاهش هزینه بازاریابی با تبلیغات اینترنتی

راه‌اندازی سایت فروشگاهی می تواند بهتر از سایر رسانه های معمول مشتریان را از محصولات و خدمات مطلع کرده و مورد هدف قرار دهد. زیرا مسلما جذب فردی که در اینترنت به دنبال محصول می‌گردد و خواسته او با هدف کاری شما یکی است بهتر از فردی است که تا به حال متوجه محصول یا خدمات شما نبوده یا اصلا نیازی نداشته است.

 

۷ – گسترش پوشش‌دهی جغرافیایی مشتریان

داشتن یک مکان فروشگاهی قطعا مشتریانی از محله خود و یا محله‌های اطراف خواهد داشت. یک کسب و کار محلی با طراحی سایت فروشگاهی  می تواند محصولات خود را  در سراسر کشور و یا بسته به محصول، در سطح بین المللی به فروش برساند  و این امر فقط از طریق داشتن یک استراتژی تجارت الکترونیک امکان پذیر می‌باشد. این از مزایای داشتن یک سایت فروشگاهی است که شما می‌توانید محصول خود را به تمام کشور معرفی کرده به فروش برسانید و یا حتی صادر کنید.

 

توضیحات بیشتر

راهنمای خرید مصالح ساختمانی برای شهرهای شمالی

استفاده از سقف کاذب کامپوزیت و وارد کردن آن به دنیای بی حد و مرز معماری، باعث کمک‌های زیادی به حوزه‌ی مطرح معماری کرده است. سقف کاذب کامپوزیت با استحکام، مقاومت، سبکی و زیبایی خود در طرح‌ها و رنگ‌های بسیار، در بسیاری از موارد به کمک تیم طراحی kadkanco.com باعث زیبایی هرچه بیشتر خانه‌های ویلایی و ساختمانی شما در مناطق شمالی کشور می‌گردند!

مصالح ساختمانی

مصالح ساختمانی

هرچند استفاده از سقف کاذب کامپوزیت در ویلا‌های شمالی کشور، بسته به نوع کاربرد و بحث ارتفاع سازه‌ی مورد نظر، می‌تواند زیبایی خاصی برای شما ایجاد کرده و به ارزش‌های طراحی خانه‌ی شما به کمک تیم کدکن مبین سازه بیافزاید. مسلماً شما نیز می‌دانید که زیبایی یک خانه فقط به طراحی بخش بیرونی آن ختم نمی‌شود و مهم‌ترین رکن، طراحی داخلی است. استفاده از گچ بری، سقف کاذب کامپوزیت، جنس و نوع رنگ، کاغذ دیواری و بسیاری از موارد دیگر اگر به زیبایی کنار هم نیامده باشند، پس باید گفت این خانه چیزی کم دارد!

در این‌جا با ما همراه باشید تا درباره‌ی یافتن بهترین سقف کاذب کامپوزیت به عنوان راهی کم هزینه و پر از زیبایی در افزایش گیرایی درون خانه‌ی شما کمک کنند.

 

 

 

راهنمای انتخاب مصالح ساختمانی

اولین راه برای افزایش زیبایی و بهبود معماری خانه‌ی شما توسط کدکن مبین سازه، راهنمایی دادن درباره‌ی انتخاب مصالح ساختمانی و در راس آن، سقف کاذب کامپوزیت است. پیشرفت فناوری‌ ساختمان تاثیر مستقیمی بر زندگی می‌گذارد. با روی کار آمدن مصالح جدید و به روز در صنعت دکوراسیون داخلی، به کمک تیم کدکن مبین سازه می‌توانید خانه‌هایی چند برابر مقاوم‌تر و زیباتر از قبل برای خود داشته و آسوده‌خاطر باشید. برخی از مصالح ساختمانی که در طراحی داخلی ویلای شما اثر گذاراند شامل:

 • کاغذ دیواری
 • کاغذ دیواری نورانی
 • شیشه لمینت
 • رزین لمینت
 • پنل دیواری مدرن
 • چرم مصنوعی
 • دیوارپوش گچی سه بعدی
 • بتن اکسپوز
 • آینه دکوراتیو
 • شیشه رنگی
 • فولاد ضد زنگ
 • آجر
 • چوب
 • سنگ
 • سقف کاذب کامپوزیت

می‌باشند. تیم کدکن مبین سازه بسته به سلیقه مد نظر شما بهترین پیشنهادات را جهت انتخاب هر یک از روش‌های بالا، مخصوصا استفاده از سقف کاذب کامپوزیت، به شما ارائه خواهد کرد.

سقف شیروانی در گیلان

سقف شیروانی در گیلان

تاثیر آب و هوا در نوع مواد مصرفی در طراحی داخلی ساختمان

بسته به نوع منطقه‌ای که قصد ساخت یا تجهیز خانه‌ی خود دارید، کدکن مبین سازه برای آن آماده است. حتی اگر به سختی آب و هوای  پر از باد و باران  شمال، آب و هوای خشک در دل نواحی گرم، رطوبت نهفته در دل جنوب کشور یا گرد و غبار باشد، کدکن مبین سازه این‌جا است تا زیبا‌ترین طراحی‌ها را برای شما انجام دهد.

 

انسان همواره تحت تاثیر اقلیم و اثر آن بر روی زندگی خود بوده است و همین باعث شده تا بر روی کره‌ی زمین، پناهگاه‌هایی برای محافظت از خود بسازد. جالب است بدانید غیر از تیم کدکن مبین سازه و دیگر افراد، اولین مستندات طراحی معماری که در آن، شرایط اقلیمی در نظر گرفته می‌شد چهار قرن پیش از میلاد باز می‌گردد.

 

کشورهای سراسر جهان هر کدام از طراحی خاص خود جهت انجام طراحی دکوراسیون داخلی استفاده می‌کردند تا محل سکونت شان برای شرایط خاص اقلیمی همان کشور مناسب بوده و بهره گرفته از الگوهای فرهنگی کشور نیز می‌باشد؛ این عمل که به عنوان معماری بومی شناخته می‌شود باعث شده تا افراد هر کشور بسته به مشکلات و مسائل اقلیمی منطقه خود توانایی در ایجاد فضایی راحت و با آسایش جهت زندگی در آن را داشته باشند.

تیم کدکن مبین سازه هنگام طراحی دکوراسیون داخلی در اقلیم‌های مختلف به شما موارد زیادی تاکید می‌کند که حتی شامل نحوه‌ی طراحی سقف کاذب کامپوزیت هم می‌شود. این موارد شامل دانستن:

تاثیر گذاری آفتاب و زاویه تابش آن بر ساختمان

نظم، ترتیب و جهت گیری بنا

مقاومت مصالح بکار رفته در ساختمان

باد و تاثیر گذاری آن در اقلیم

استفاده از رنگ ها در تاثیر گذاری اقلیم ساختمان ها

تاثیر گذاری درجه حرارت اقلیم ساختمان ها

 

البته که به دلیل کاهش منابع انرژی و بحران کمبود آب، تهدیدات بسیاری بر سر راه است و همین باعث شده تا تمامی طراحان داخلی من جمله کدکن مبین سازه به اصولی همچون:

طراحی برای پایان عمر مسئول، فرآیندهای تخریب و از کار انداختن

کاهش انتشار گازهای گلخانه ای کدکن مبین سازه، از جمله کربن عملیاتی و تجسم یافته، به حداکثر میزان در همه پروژه ها

طراحی برای سازگاری و انعطاف پذیری

بهینه‌سازی فرآیندهای طراحی برای کاهش ضایعات و کاهش منابع طبیعی

پایبند باشند.

 

معرفی فروشگاه‌های اینترنتی برای طراحی داخلی ساختمان

قبل از انجام هر تغییر در زمینه دکوراسیون منزل، تیم کدکن مبین سازه توصیه می‌کند تا طرح مورد نظر خود را با استفاده از برنامه و وبسات‌های مختلف طراحی دکور طراحی کرده و مشاهده فرمایید؛ سپس در صورت تمایل نسبت به انجام تغییرات و هزینه‌های اصلی برای خانه اقدام کنید. اگر قصد خرید سقف کاذب کامپوزیت یا انواع دیگر آن را برای منزل خود جهت زیباسازی فضا دارید، این قسمت را که به معرفی فروشگاه‌های اینترنتی برتر می‌پردازیم دنبال کنید. از میان ابزار‌های معروف جهت طراحی داخلی منزل این موارد رضایت کاربران را جلب کرده اند:

Planner 5D

Ikea Home Planner

طراحی دکور داخلی آشپزخانه و کابینت با Ikea Kitchen Planner

Roomstyler 3D Home Planner

Design a Room

برنامه Autodesk Homestyler

The Home Renovator

Sweet Home 3D

SmartDraw

HomeByMe

Floor Planner

Truncad 3DGenerator

Laurel & Wolf

Modsy

Find Any Floor

 • بررسی سقف های کاذب آکوستیک سقف کاذب معمولا در انواع و مدل‌های مختلف تولید انبوه می‌شود که در بالا‌تر به یکی از انواع آن یعنی سقف کاذب کامپوزیت اشاره کردیم؛ هم اکنون بهتر است انواع سقف کاذب کامپوزیت را بشناسید: ● سقف کاذب کامپوزیت فلزی ● سقف کاذب کامپوزیت کرمیت ● سقف کاذب کامپوزیت روفیکس ● سقف کاذب کامپوزیت عرشه فولادی اما سقف کاذب آکوستیک چیست؟ تیم اجرایی کدکن مبین سازه در هنگام اجرای این سقف از مواد و متریال‌هایی مانند ورقه های مقوایی فشرده و پارچه چین دار و پلاک های چوبی و گچی استفاده می‌کند. از نقاط مثبت و زیبای موجود در این سقف کاذب می‌توان به ضد حریق بودن سقف کاذب، سادگی آن، ضد صدا بودن و از همه مهم‌تر، قیمت مناسب آن اشاره نمود. از این نوع سقف کاذب در جا‌هایی استفاده می‌شود که به صدا‌ی بالا و انعکاس صوت در آن به دلیل میزان بالای سر و صدا نیاز است؛ مثل سالن کنفرانس‌ها و سینما‌ها.

بررسی سقف های کاذب آکوستیک
سقف کاذب معمولا در انواع و مدل‌های مختلف تولید انبوه می‌شود که در بالا‌تر به یکی از انواع آن یعنی سقف کاذب کامپوزیت اشاره کردیم؛ هم اکنون بهتر است انواع سقف کاذب کامپوزیت را بشناسید:
سقف کاذب کامپوزیت فلزی
سقف کاذب کامپوزیت کرمیت
سقف کاذب کامپوزیت روفیکس
سقف کاذب کامپوزیت عرشه فولادی
اما سقف کاذب آکوستیک چیست؟
تیم اجرایی کدکن مبین سازه در هنگام اجرای این سقف از مواد و متریال‌هایی مانند ورقه های مقوایی فشرده و پارچه چین دار و پلاک های چوبی و گچی استفاده می‌کند. از نقاط مثبت و زیبای موجود در این سقف کاذب می‌توان به ضد حریق بودن سقف کاذب، سادگی آن، ضد صدا بودن و از همه مهم‌تر، قیمت مناسب آن اشاره نمود. از این نوع سقف کاذب در جا‌هایی استفاده می‌شود که به صدا‌ی بالا و انعکاس صوت در آن به دلیل میزان بالای سر و صدا نیاز است؛ مثل سالن کنفرانس‌ها و سینما‌ها.

توضیحات بیشتر

گمراهی در روش‌های قیمت‌ گذاری سئو

گمراهی در روش‌های قیمت‌ گذاری سئو

گمراهی در روش‌های قیمت‌ گذاری سئو

گمراهی در روش‌های قیمت‌ گذاری سئو

درک نحوه عملکرد  قیمت‌گذاری در سئو برای به‌دست‌آوردن یک استراتژی بهینه که انتظارات را برآورده کند و شایسته بودجه موردنظر ماست، بسیار مهم است. چند عامل قیمت‌ گذاری سئو که گمراهی شما در آن می‌تواند به کاملاً به ضررتان تمام شود را در این مقاله بررسی می‌کنیم.

جا دارد اینجا برگردیم به جمله معروفی که می‌گوید “دانستن نیمی از نبرد است!” در واقع طی تجربه به ما ثابت شده که خوشحالی مشتری اغلب فقط به یک چیز خلاصه می‌شود: انتظارات.

اغلب اوقات، مشتریان مجموعه‌ای از انتظارات دارند و سئوکاران مجموعه‌ای دیگر از انتظارات را دارند.  بااین‌حال، این بحث انتظارات خیلی قبل‌تر از سئو یا هر نوع بازاریابی دیجیتال شروع شده است. به این می‌گویند پروسه پروپوزال!

هزینه در مقابل نتایج مورد انتظار

جدای از خدمات سئو (SEO) واقعی، دو جنبه کلیدی برای پیشنهاد وجود دارد که برای مشتری مهم است: قیمت سئو و نتایج مورد انتظار از سئو. وزن آنها در ذهن افراد متفاوت است، اما هر دو ملاحظات مهمی در انتخاب یک شرکت سئو برای همکاری هستند.

برای کسانی که تمرکزشان روی نتایج مورد انتظار است، قیمت چندان مهم نیست. هدف آنها دستیابی به نتایجی است که می‌خواهند، و مطمئن خواهند شد که پروپوزال مطمئنی برای این کار فراهم می‌شود. کسانی که روی قیمت تمرکز می‌کنند، قیمت مناسب مهم‌ترین فاکتور آن‌ها است و در بیشتر موارد، انتظارات بعد از آن در نظر گرفته می‌شود.

وقتی برای قیمت خرید می‌کنید، فقط یک چیز دریافت می‌کنید: ارزان‌ترین قیمت. چیزی که معمولاً به دست نمی‌آورید، ارزش است. چرا؟ زیرا ارزش هزینه بیشتری دارد.

برای پایین نگه‌داشتن قیمت‌ها، برخی از ارائه‌دهندگان خدمات سئو، حداقل اقدامات موردنیاز برای فروش خدمات را ارائه می‌دهند، اما نه لزوماً آنچه را که برای به‌دست‌آوردن نتایج مورد انتظار شما لازم است! کسانی که بیشتر به ارائه ارزش به‌جای هزینه کم علاقه‌مند هستند، اطمینان حاصل می‌کنند که پیشنهادهای آنها بیشتر شامل نیازهای خاص سایت شما است.تفاوت اصلی بین این دو، درجاتی است که در فرایند این قضیه اجرا می‌شوند.

برای مثال یک سرویس معمولی که با کمپین‌های بازاریابی دیجیتال ارائه می‌شود، بهینه‌سازی صفحه است. اما چند صفحه؟ چند کلمه کلیدی؟ چه کلمات کلیدی؟ همه اینها در هزینه و ارزش پیشنهادی نقش دارند، اما ممکن است به طور خاص موردتوجه قرار نگیرند. برای لینک‌ها هم همین‌طور است. سطح کیفی لینک‌ها در چه پله‌ای قرار دارد؟ آیا همه موارد به طور شفاف در پروپوزال ذکر می‌شود؟

بنابراین، هنگام تجزیه‌وتحلیل پیشنهادهای ارائه‌دهندگان خدمات سئو، باید با پایه‌ای از درک نحوه ارزیابی ارائه‌دهندگان وب‌سایت شما برای تعیین هزینه و خدمات شروع کنید. دانستن این عوامل نه‌تنها به شما کمک می‌کند تا ارزش ارائه شده را بهتر درک کنید، بلکه به شما کمک می‌کند اطمینان حاصل کنید که ارائه‌دهنده به‌جای ارزان‌ترین قیمت، علاقه بیشتری به نشان‌دادن بهترین ارزش به شما دارد.

 تعداد صفحات وب‌سایت شما

وقتی صحبت از بهینه‌سازی واقعی می‌شود، سایت‌های کوچک نسبتاً آسان هستند. آنها اغلب مملو از پیچیدگی‌های معماری سایت‌های بزرگ‌تر نیستند و تعداد صفحات کمتر برای سئو به معنای کار کمتری است. البته، فرض بر این است که سایت کوچک باقی بماند. بخشی از بهینه‌سازی این است که اطمینان حاصل شود که یک سایت ارزش ارائه می‌کند و از طریق هدف‌یابی کلمات کلیدی تاحدامکان به جستجوگران بیشتری دسترسی پیدا می‌کنید.

اما در شروع با یک سایت بزرگ‌تر، هر چه بزرگ‌تر شوید، بهینه‌سازی پیچیده‌تر می‌شود. بهینه‌سازی معماری این سایت می‌تواند دشوار باشد، اما برای بهبود تجربه کاربر و اطمینان از اینکه سایت دارای صفحات فرود مناسب است، بسیار مهم است. سایت‌های فروشگاهی، بسته به سیستم مدیریت محتوای مورداستفاده، چالش‌های خاصی را برای بهینه‌سازی ایجاد می‌کند که بهینه‌سازی صفحات محصول هم برای جستجو و هم برای تبدیل باید موردتوجه باشد.

تفاوت بین سئو و بهینه‌سازی سایت‌های کوچک‌تر و بزرگ‌تر به معنای واقعی کلمه می‌تواند میلیون‌‌ها یا ده‌ها میلیون تومان در ماه باشد.

شرایط وب‌سایت شما

در بالا اشاره کردیم که وب‌سایت‌های کوچک‌تر اغلب با مشکلات پیچیده زیادی مواجه نمی‌شوند که متخصص سئو بخواهد آنها را برطرف کند. اما این همیشه درست نیست. گاهی اوقات حتی سایت‌های نسبتاً کوچک را نمی‌توان بدون تغییر و توسعه مجدد کامل بهینه کرد.

اما وقتی مشخص می‌شود که یک وب‌سایت جدید سودمندتر است، برخی در وظیفه خود با اشاره نکردن به آن کوتاهی می‌کنند. متأسفانه برای صاحب سایت، این هزینه قابل‌توجه دیگری است که سایت را برای موتورهای جستجو و بازاریابی وب آماده کند.

به همین دلیل است که  اغلب توصیه می‌کنیم با گزارش کامل وب‌سایت به‌وسیله ابزارها و حتی دانش فنی بدون ابزارها شروع کنید. سئوکارها باید قبل از ایجاد یک پروپوزال، یک بررسی پایه از یک سایت انجام دهند. اطلاع از گستره کامل مسائل یک سایت بدون آنالیز و بررسی کامل غیرممکن است.

هنگامی که میزان آسیب مشخص شد، سئوکار در موقعیت بهتری برای تعیین هزینه برای رفع مشکلات قرار می‌گیرد. اگر این موارد تنها پس از امضای قرارداد فاش شوند، بر نتایج و زمانی که انتظار می‌رود نشان داده شوند، تأثیر خواهد داشت.

رقابت شما

برای اینکه بتوانند به طور مؤثر هزینه هر پروژه سئو را قیمت‌گذاری کنند، سئوکاران نمی‌توانند فقط به آنچه شما نیاز دارید نگاه کنند. آنها همچنین باید به آنچه رقبای شما در حال حاضر انجام می‌دهند نگاه کنند.

آیا رقبای شما در رسانه‌های اجتماعی فعال هستند؟ اگر چنین است، چقدر گسترده است؟ آیا آنها محتوا را به طور منظم منتشر می‌کنند؟ اگر چنین است، چند وقت یکبار؟ آیا آن‌ها در حال انجام لینک‌سازی تعاملی و متعادل هستند؟ اگر چنین است، تا چه حد؟

شما همچنین باید به تجربه کاربری آن‌ها نگاه کنید. استفاده از سایت آنها چقدر آسان است؟ از سایت خودتان بهتر است یا بدتر؟ آیا چیزهایی وجود دارد که می‌توانید از آنها یاد بگیرید تا آنها را بهبود ببخشید تا به بازدیدکنندگان خود تجربه بهتری در سایتتان بدهید؟

خدمات در حال انجام

دو نوع خدمات سئو وجود دارد. خدماتی که می‌توانند تکمیل شوند و خدماتی که به طور نامحدود ادامه می‌یابند. بسیاری از جنبه‌های اصلاح معماری وب‌سایت در دسته اول قرار می‌گیرند. ابتدا مشکل باید شناسایی شود. سپس آن تعمیر شود.

پس از رفع مشکل، معمولاً مشکلی در آینده وجود ندارد. بااین‌حال، مهم است که همیشه مراقب مشکلات احتمالی باشید که بسیاری از آنها زمانی که داده‌های بیشتری از کمپین‌ها به دست می‌آورید‌، خودشان را نشان می‌دهند.

اما بخش زیادی از سئو در حال انجام است. همیشه کلمات کلیدی بیشتری برای بهینه‌سازی، محتوای بیشتری برای انتشار، برندسازی بیشتر، لینک‌های بیشتری برای به‌دست‌آوردن و داده‌های بیشتری برای تجزیه‌وتحلیل وجود دارد. میزان انجام هر یک از این موارد به میزان قابل‌توجهی بر هزینه تأثیر می‌گذارد.

برای هر سایت بزرگ یا تجارت الکترونیکی، هم رسانه‌های اجتماعی و هم بهینه‌سازی مداوم صفحه اغلب می‌توانند برای زمان بیشتری در چارچوب بودجه ادامه پیدا کنند. شما همیشه می‌توانید با کاهش زمان صرف شده برای یکی یا دیگری یا هر دو هزینه‌ها را کاهش دهید، اما این ما را دوباره کاملاً به قلمرو قراردادن هزینه بر ارزش بازمی‌گرداند.

توضیحات بیشتر

فنس الکتریکی چیست؟ از روش ساخت تا مجوز و معایب

حفاظت و امنیت همیشه یکی از نیاز های اساسی بشر بوده است. نیاز به فضایی امن و حصار کشی از الزامات انسان ها برای حفظ قلمرو می باشد. امروزه استفاده از حصار های برقی و فنس های الکتریکی یکی از روش های حفظ امنیت باغ، ویلا، ساختمان و یا پروژه های قبل از ساخت می باشد.

حصار الکتریکی یکی از جدید ترین روش های حفاظت پیرامونی می باشد. ما در این مقاله به شما روش انتخاب حصار برقی مناسب را آموزش می دهیم تا در زمان خرید فنس الکتریکی به این نکات توجه فرمایید.

فنس الکتریکی هوشمند کیان حصار یارش

فنس الکتریکی هوشمند کیان حصار یارش

آموزش نصب

نصب سیستم فنس الکتریکی به دو قسمت تقسیم می شود

مرحله اول : نصب استراکچر فلزی و سیم کشی می باشد.

مرحله دوم : نصب برد الکتریکی که کاملا تخصصی است و توسط مهندسین برق دوره دیده در مجموعه کیان حصار یارش انجام می شود.

مزایا و معایب فنس الکتریکی

نصب سریع و آسان با آموزش استفاده رایگان

ظاهری زیبا و شکیل

حفاظت صد درصدی از مجموعه ی شما (شرکت ، باغ ، ویلا و منزل شما)

هوشمند بودن سیستم.

هزینه

فنس های الکتریکی با توجه به کارکرد هزینه های متفاوتی دارند. تیم فنی قبل از ساخت و نصب این فنس ها برآورد های لازم را انجام میدهند تا از برآورد اولیه آن ها آگاه شوید.

قبل از اجرای پروژه حتما با مشاوران کارآزموده در جهت دریافت مشاوره برای خرید حصار برقی صحبت نمایید.

روش ساخت فنس الکتریکی

قطعاتی که در هر فنس استفاده شدند، می‌توانند در عمر مفید آن و کیفیتی که به شما ارائه می‌دهند، تاثیر بگذارند. بنابراین مهم است که قبل از انتخاب و خرید فنس الکتریکی، مشخصات قطعاتی که در آن استفاده شده است را داشته باشید.

در ادامه نکاتی در مورد قطعات مهم حصار برقی و تاثیرگذاری آن‌ها بیان می‌کنیم تا در هنگام تصمیم‌گیری، با دانش و اطلاعات کافی انتخاب خود را انجام دهید. همچنین داشتن اطلاعات در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند که با کمترین هزینه، بهترین کیفیت را داشته باشید. استاندارد، مجوز، مدار و نوع سیستم  از جمله مهم‌ترین مسائل برای راه‌اندازی این سیستم هستند که در ادامه توضیح مختصری درباره هرکدام خواهیم داد.

استاندارد

موسسه استاندارد اروپا استاندارد شماره ۶۱۰۰۱۱ را جهت استفاده از فنس الکتریکی شوک دار و هوشمند صادر نموده است که کیان حصار از این استاندارد بهره می برد.

مجوز های مورد نیاز

مصرف کننده محترم هیچگونه مجوزی برای نصب لازم ندارد و تمامی مجوز ها توسط شرکت کیان حصار یارش دریافت می گردد.

فنس الکتریکی شوک دار

سیستم شوک حصار همانند شوک برقی به صورتی عمل میکند که هیچگونه خطر جانی نداشته باشد. در این سیستم دامنه ی شوک به صورت استاندارد می باشد.

چگونه به فنس برق وصل کنیم؟

برای وصل کردن برق به فنس حتما باید از برد الکتریکی دارای استاندارد استفاده کرد در غیر این صورت این سیستم ، باعث خطرات جانی می گردد.

مدار فنس الکتریکی

یک مدار کاملا تخصصی می باشد با ورودی ۱۲ ولت و خروجی ۱۰kv  که دارای قسمت های مختلفی می باشد از قبیل : ورودی ، کنترل ، دیجیتال فید بک و خروجی و …

سیستم شوکر حصار

سیستم شوک حصار همانند شوک برقی عمل میکند با دامنه ی شوک استاندارد بدون هیچگونه خطر جانی.

بنابراین در هنگام خرید به نوع سیستم شوک دهی که فنس الکتریکی دارد، بسیار توجه کنید تا در مواقع ضروری بتوانید عملکرد مورد انتظار خود را از سیستم حفاظت شاهد باشید.

فنس هوشمند

به فنسی هوشمند می گویند که بتواند شما را از ورود متجاوز و سارق آگاه کند. بهترین حصار هوشمند زمانی عملکرد عالی دارد که بتوان با کمترین خسارت جانی از ورود متجاوز یا سارق جلوگیری کرد.

خرید اینترنتی فنس الکتریکی

بعد از اینکه با نکات قبل از خرید فنس الکتریکی آشنا شدید، نیاز است که به یک شرکت معتبر مثل کیان حصار یارش بروید و انواع مختلف فنس ها را بررسی کنید و طبق شرایط خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

فنس هایی که در این شرکت به فروش می‌رسند، دارای ضمانتنامه و گارانتی هستند و از نظر کیفیت سطح بسیار بالایی دارند. تنوع قیمت و مدل فنس ها هم در کیان حصار بسیار بالاست و می‌تواند هر سلیقه‌ای را با هر میزان بودجه‌ای پوشش دهد. کافیست همین حالا به سایت کیان حصار بروید و فنس الکتریکی مدنظر خود را سفارش دهید تا در هرجای ایران که هستید، با مشاوره رایگان برای شما نصب فنس هوشمند شود

توضیحات بیشتر

بتونه سنگی چیست و در هنگام خرید چه نکاتی باید مدنظر باشد؟

خرید رنگ بتونه سنگی | شرکت رنگ تهران

خرید رنگ بتونه سنگی | شرکت رنگ تهران

بتونه‌ نوعی محصول شیمیایی است که برای هم‌تراز کردن، موج گیری و درزگیری منافذ موجود در سطوح مختلف استفاده می‌شود. سطوح موردنظر جهت بتونه‌کاری شامل سطوح سنگی، فلزی، چوبی، آهنی، پی‌وی‌سی، فایبرگلاس و… هستند. نوع دیگری از بتونه سنگی وجود دارد که از آن‌ها برای صافکاری و نقاشی خودرو استفاده می‌شود. نقش اساسی این بتونه‌ها زیرسازی سطح رنگ‌شده و از بین بردن عیب‌های سطحی اتومبیل است. هرکدام از بتونه‌ها کاربردها و ویژگی‌های منحصر به خود را دارند. بنابراین، به کار بردن هرکدام به جای دیگری، نتیجه مطلوب را ایجاد نمی‌کند. در ادامه، ویژگی‌ها و تمام نکات مهم در هنگام خرید بتونه‌های سنگی را به‌طور گسترده‌تری مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ویژگی بتونه‌های سنگی

بتونه‌های سنگی پرکنندگی بالایی دارند و به‌سرعت خشک می‌شوند. بنابراین، با استفاده از این بتونه، می‌توان پروژه‌های ساختمانی و تعمیر را با سرعت مطلوبی تکمیل کرد. بتونه‌های سنگی ویژگی‌های متعددی دارند که آن‌ها را به گزینه‌ای مناسب برای درزگیری و ایجاد سطحی یکدست با ماندگاری بالا تبدیل می‌کند. در ادامه برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های بتونه سنگی ذکر شده است:

 1. مقاومت و ماندگاری

مقاومت و ماندگاری بالا از ویژگی‌های بارز بتونه‌های سنگی است؛ اما باید در نظر داشت که این بتونه‌ها پس از آماده‌سازی، به‌سرعت خشک و غیرقابل استفاده خواهند شد؛ بنابراین باید حداکثر ۲۰ دقیقه پس از ترکیب اجزا مورد استفاده قرار گیرند.

 1. انعطاف‌پذیری

از دیگر ویژگی‌های این بتونه می‌توان به کشش و انعطاف‌پذیری بالای آن اشاره کرد که باعث می‌شود منافذ به‌راحتی پر شوند. همچنین در اجرای بتونه‌کاری به دلیل انعطاف‌پذیری بالای آن، می‌توان از دست، به‌جای کاردک استفاده کرد.

 1. حل شدن در آب

رقیق شدن بتونه‌های سنگی توسط آب، باعث می‌شود نیازی به استفاده از مواد شیمیایی به‌عنوان حلال نباشد. خوشبختانه این امر احتمال بروز حساسیت و بیماری را کاهش می‌دهد.

 1. اماده‌سازی سطوح

صاف و یکدست شدن محل درزها و آماده شدن سطوح برای استفاده از رنگ، مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی و وظیفه بتونه سنگی است.

اما بتونه‌های سنگی ویژگی منفی هم دارند. خاصیت اشتعال‌زایی از ویژگی‌های منفی این ماده است که حتی می‌تواند سبب آتش‌سوزی شود. به دلیل وجود مواد شیمیایی در ترکیبات بتونه سنگی، رعایت نکات ایمنی و جلوگیری از برخورد مستقیم بتونه با دست و چشم الزامی است. در غیر این صورت، احتمال بروز حساسیت و سوختگی در حین کار افزایش می‌یابد.

مزایا و معایب بتونه سنگی

استفاده از بتونه‌های سنگی با مزایا و معایبی همراه است که در اینجا به برخی از مهم‌ترین‌های آن اشاره شده است:

مزایا:

انعطاف‌پذیری بالا

سمباده خوری بالا

مقاومت بسیار زیاد

خشک شدن سریع

پرکنندگی بسیار عالی

معایب:

ایجاد حساسیت

خاصیت اشتعال‌زایی

وجود ترکیبات شیمیایی

بتونه سنگی | شرکت رنگ تهران

بتونه سنگی | شرکت رنگ تهران

نحوه نگهداری از بتونه سنگی

بتونه‌های سنگی را باید دور از نور خورشید و در دمای ۵ تا ۳۵ درجه سلسیوس نگهداری کرد. در این صورت، بتونه‌ها تا ۲ سال قابلیت ماندگاری دارند.

ترکیبات بتونه سنگی

ترکیبات بتونه سنگی هنگام مخلوط شدن باید به‌صورت متناسب ترکیب شوند و اگر مقدار یکی از آن‌ها به‌قصد سرعت بخشیدن به کار بیشتر از ترکیبات دیگر شود، روند سمباده خوری دچار مشکل می‌شود. به‌طورکلی، خشک شدن بتونه سنگی حدوداً ۲۰ تا ۳۰ دقیقه طول می‌کشد؛ اما اگر ۴۵ تا ۶۰ دقیقه در پروسه خشک شدن صبور باشید، قابلیت سمباده کشیدن بالا می‌رود.

کاربرد بتونه سنگی

از بتونه سنگی برای هم‌تراز کردن و پر کردن منافذ و شکاف‌های سطوح فلزی، چارچوب درب خانه، زیرسازی دیوار و سطوح رنگ ماشین به‌عنوان یک‌لایه مقاوم استفاده می‌کنند. سمباده‌های بتونه سنگی برای سطوح مختلف، متفاوت است؛ برای سطوح چوبی استفاده از سمباده گرید ۸۰ تا ۱۲۰ مناسب است. سطوح فلزی یا سنگی، سمباده‌های دارای گرید ۸۰ تا ۱۵۰ را نیاز دارد؛ بنابراین استفاده از سمباده مناسب، سطح بتونه شده را کاملاً صاف می‌کند.

مراحل استفاده از بتونه سنگی

استفاده از بتونه‌های سنگی در دو مرحله صورت می‌گیرد:

 1. آماده‌سازی سطوح

قبل از شروع کار اطمینان پیدا کنید که سطح کار فاقد هر نوع رطوبت، چربی، آلودگی و مواد اضافه قبلی مثل زنگ آهن باشد. توجه داشته باشید که سطح خشک، مناسب‌ترین پایه برای شروع بتونه‌کاری است. گاهی اوقات برای از بین بردن زنگ‌زدگی‌ها، استفاده از برس سیمی یا سمباده‌های با گرید مناسب سطح، الزامی است.

 1. اجرای بتونه

بتونه‌های سنگی از دو جز تشکیل شده است. جز اصلی شامل مواد شیمیایی رزینی است و حالت خمیری مانند دارد. بخش دوم نیز نوعی سخت‌کننده مخصوص به نام هاردنر است. این بتونه‌ها دارای پایه آب هستند و از آب برای رقیق کردن آن‌ها استفاده می‌کنند. جزء شیمیایی و هاردنر قبل از مصرف باید به‌خوبی ترکیب شوند. از طرف دیگر، استفاده از لیسه یا کاردک، سرعت عمل اجرای بتونه‌کاری را بالا می‌برد و از خشک شدن مواد جلوگیری می‌کند.

سفارش بتونه سنگی | شرکت رنگ تهران

سفارش بتونه سنگی | شرکت رنگ تهران

قیمت بتونه سنگی و عوامل مؤثر بر آن

قیمت بتونه‌های عرضه‌شده به بازار به نوع شرکت و برند موردنظر بستگی دارد. به‌عبارت‌دیگر، هر شرکتی می‌تواند قیمت متفاوتی داشته باشد؛ اما عوامل دیگری نیز وجود دارند که در تغییر قیمت‌ها مؤثر هستند. وزن و حجم محصول و نوع بسته‌بندی بتونه سنگی ازجمله این عوامل هستند. در فصولی از سال که بهره‌گیری از انواع بتونه‌ها به اوج خود می‌رسد، قیمت بتونه‌های سنگی نیز افزایش پیدا می‌کند.

مؤلفه‌های مؤثر بر کیفیت بتونه سنگی هنگام خرید

پارامترهای قابل‌توجهی برای انتخاب بهترین کیفیت بتونه سنگی وجود دارد که در هنگام خرید باید به آن‌ها توجه کرد. ازجمله این مؤلفه‌ها توجه به برند و ترکیبات محصول مورد نظر است. خرید محصول از یک برند معتبر و معروف، این اطمینان را به شما می‌دهد که از محصولی باکیفیت، با ماندگاری بالا، مقاوم و سمباده‌خوری مطلوب استفاده خواهید کرد. رنگ تهران با ارائه بهترین بتونه‌های سنگی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، تجربه خرید یک بتونه سنگی باکیفیت را برای شما محقق می‌سازد. همچنین شما می توانید برای خرید رنگ از طریق این فروشگاه اقدام نمایید.

قیمت بتونه سنگی نیز مانند کالاهای دیگر همواره تحت تأثیر میزان عرضه و تقاضای بازار قرار دارد. بنابراین، در فصل‌های گرم سال که میزان پروژه‌های ساختمانی و بازسازی خانه‌ها افزایش می‌یابد، تقاضا برای بتونه سنگی بیشتر و به‌طبع قیمت آن نیز بیشتر می‌شود. شما همچنین می‌توانید با خرید اینترنتی و حذف واسطه‌ها، خریدی مقرون‌به‌صرفه‌تر داشته باشید.

نکات موردتوجه در خرید بتونه سنگی برای مصارف گوناگون

برای تحقق تجربه یک خرید مقرون‌به‌صرفه و اطمینان از کیفیت محصول و نتیجه کار، بهتر است به نکات زیر دقت کنید:

 • با خرید محصولات یک برند معتبر، نتیجه کار خود را تضمین کنید.
 • دقت کنید که حجم بتونه خریداری‌شده برای سطح موردنظر کافی باشد.
 • توجه داشته باشید که بتونه سنگی که انتخاب می‌کنید با سطح مورد نظر تناسب داشته باشد.

سخن پایانی

پر کردن درز و شکاف با استفاده از مواد باکیفیت، ازجمله مسائل مهم در پروژه‌های ساختمانی است که بتونه سنگی کمک بزرگی به حل آن کرده است. ویژگی‌ها و مزایایی مانند انعطاف‌پذیری، سمباده‌خوری و مقاومت بالا، استفاده از بتونه‌های سنگی را به راهکاری مطلوب برای ارتقا کیفیت کار و پروژه تبدیل می‌کند. در هنگام استفاده از بتونه، تمیز و خشک بودن سطح کار واجب است؛ زیرا اگر این نکته رعایت نشود، نتیجه کار خراب می‌شود. درهرصورت، بتونه سنگی مانند دیگر انواع بتونه، ممکن است پس از سال‌ها استفاده و قرار گرفتن در معرض عوامل خارجی مخرب، نیاز به ترمیم مجدد داشته باشد.

شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره برای انتخاب مناسب‌ترین بتونه و گرفتن نتیجه مطلوب، به سایت رنگ تهران مراجعه کنید. رنگ تهران با داشتن سال‌ها سابقه کار در تولید محصولات رنگی و ملزومات آن آماده خدمات‌رسانی به شما عزیزان در همه زمینه ها و معرفی  انواع پاک کننده ها مثل بهترین پاک کننده رنگ روغن مربوطه است.

توضیحات بیشتر
09396825619
INFO@GILAND.IR