آستارا
طوالش
رضوانشهر
ماسال
بندر انزلی
صعومه سرا
فومن
رشت
شفت
رودبار
سیاهکل
لاهیجان
اشرفیه
املش
رودسر
لنگرود
09027087013

PHONE NUMBER

راهنمای خرید مصالح ساختمانی برای شهرهای شمالی

استفاده از سقف کاذب کامپوزیت و وارد کردن آن به دنیای بی حد و مرز معماری، باعث کمک‌های زیادی به حوزه‌ی مطرح معماری کرده است. سقف کاذب کامپوزیت با استحکام، مقاومت، سبکی و زیبایی خود در طرح‌ها و رنگ‌های بسیار، در بسیاری از موارد به کمک تیم طراحی kadkanco.com باعث زیبایی هرچه بیشتر خانه‌های ویلایی و ساختمانی شما در مناطق شمالی کشور می‌گردند!

مصالح ساختمانی

مصالح ساختمانی

هرچند استفاده از سقف کاذب کامپوزیت در ویلا‌های شمالی کشور، بسته به نوع کاربرد و بحث ارتفاع سازه‌ی مورد نظر، می‌تواند زیبایی خاصی برای شما ایجاد کرده و به ارزش‌های طراحی خانه‌ی شما به کمک تیم کدکن مبین سازه بیافزاید. مسلماً شما نیز می‌دانید که زیبایی یک خانه فقط به طراحی بخش بیرونی آن ختم نمی‌شود و مهم‌ترین رکن، طراحی داخلی است. استفاده از گچ بری، سقف کاذب کامپوزیت، جنس و نوع رنگ، کاغذ دیواری و بسیاری از موارد دیگر اگر به زیبایی کنار هم نیامده باشند، پس باید گفت این خانه چیزی کم دارد!

در این‌جا با ما همراه باشید تا درباره‌ی یافتن بهترین سقف کاذب کامپوزیت به عنوان راهی کم هزینه و پر از زیبایی در افزایش گیرایی درون خانه‌ی شما کمک کنند.

 

 

 

راهنمای انتخاب مصالح ساختمانی

اولین راه برای افزایش زیبایی و بهبود معماری خانه‌ی شما توسط کدکن مبین سازه، راهنمایی دادن درباره‌ی انتخاب مصالح ساختمانی و در راس آن، سقف کاذب کامپوزیت است. پیشرفت فناوری‌ ساختمان تاثیر مستقیمی بر زندگی می‌گذارد. با روی کار آمدن مصالح جدید و به روز در صنعت دکوراسیون داخلی، به کمک تیم کدکن مبین سازه می‌توانید خانه‌هایی چند برابر مقاوم‌تر و زیباتر از قبل برای خود داشته و آسوده‌خاطر باشید. برخی از مصالح ساختمانی که در طراحی داخلی ویلای شما اثر گذاراند شامل:

 • کاغذ دیواری
 • کاغذ دیواری نورانی
 • شیشه لمینت
 • رزین لمینت
 • پنل دیواری مدرن
 • چرم مصنوعی
 • دیوارپوش گچی سه بعدی
 • بتن اکسپوز
 • آینه دکوراتیو
 • شیشه رنگی
 • فولاد ضد زنگ
 • آجر
 • چوب
 • سنگ
 • سقف کاذب کامپوزیت

می‌باشند. تیم کدکن مبین سازه بسته به سلیقه مد نظر شما بهترین پیشنهادات را جهت انتخاب هر یک از روش‌های بالا، مخصوصا استفاده از سقف کاذب کامپوزیت، به شما ارائه خواهد کرد.

سقف شیروانی در گیلان

سقف شیروانی در گیلان

تاثیر آب و هوا در نوع مواد مصرفی در طراحی داخلی ساختمان

بسته به نوع منطقه‌ای که قصد ساخت یا تجهیز خانه‌ی خود دارید، کدکن مبین سازه برای آن آماده است. حتی اگر به سختی آب و هوای  پر از باد و باران  شمال، آب و هوای خشک در دل نواحی گرم، رطوبت نهفته در دل جنوب کشور یا گرد و غبار باشد، کدکن مبین سازه این‌جا است تا زیبا‌ترین طراحی‌ها را برای شما انجام دهد.

 

انسان همواره تحت تاثیر اقلیم و اثر آن بر روی زندگی خود بوده است و همین باعث شده تا بر روی کره‌ی زمین، پناهگاه‌هایی برای محافظت از خود بسازد. جالب است بدانید غیر از تیم کدکن مبین سازه و دیگر افراد، اولین مستندات طراحی معماری که در آن، شرایط اقلیمی در نظر گرفته می‌شد چهار قرن پیش از میلاد باز می‌گردد.

 

کشورهای سراسر جهان هر کدام از طراحی خاص خود جهت انجام طراحی دکوراسیون داخلی استفاده می‌کردند تا محل سکونت شان برای شرایط خاص اقلیمی همان کشور مناسب بوده و بهره گرفته از الگوهای فرهنگی کشور نیز می‌باشد؛ این عمل که به عنوان معماری بومی شناخته می‌شود باعث شده تا افراد هر کشور بسته به مشکلات و مسائل اقلیمی منطقه خود توانایی در ایجاد فضایی راحت و با آسایش جهت زندگی در آن را داشته باشند.

تیم کدکن مبین سازه هنگام طراحی دکوراسیون داخلی در اقلیم‌های مختلف به شما موارد زیادی تاکید می‌کند که حتی شامل نحوه‌ی طراحی سقف کاذب کامپوزیت هم می‌شود. این موارد شامل دانستن:

تاثیر گذاری آفتاب و زاویه تابش آن بر ساختمان

نظم، ترتیب و جهت گیری بنا

مقاومت مصالح بکار رفته در ساختمان

باد و تاثیر گذاری آن در اقلیم

استفاده از رنگ ها در تاثیر گذاری اقلیم ساختمان ها

تاثیر گذاری درجه حرارت اقلیم ساختمان ها

 

البته که به دلیل کاهش منابع انرژی و بحران کمبود آب، تهدیدات بسیاری بر سر راه است و همین باعث شده تا تمامی طراحان داخلی من جمله کدکن مبین سازه به اصولی همچون:

طراحی برای پایان عمر مسئول، فرآیندهای تخریب و از کار انداختن

کاهش انتشار گازهای گلخانه ای کدکن مبین سازه، از جمله کربن عملیاتی و تجسم یافته، به حداکثر میزان در همه پروژه ها

طراحی برای سازگاری و انعطاف پذیری

بهینه‌سازی فرآیندهای طراحی برای کاهش ضایعات و کاهش منابع طبیعی

پایبند باشند.

 

معرفی فروشگاه‌های اینترنتی برای طراحی داخلی ساختمان

قبل از انجام هر تغییر در زمینه دکوراسیون منزل، تیم کدکن مبین سازه توصیه می‌کند تا طرح مورد نظر خود را با استفاده از برنامه و وبسات‌های مختلف طراحی دکور طراحی کرده و مشاهده فرمایید؛ سپس در صورت تمایل نسبت به انجام تغییرات و هزینه‌های اصلی برای خانه اقدام کنید. اگر قصد خرید سقف کاذب کامپوزیت یا انواع دیگر آن را برای منزل خود جهت زیباسازی فضا دارید، این قسمت را که به معرفی فروشگاه‌های اینترنتی برتر می‌پردازیم دنبال کنید. از میان ابزار‌های معروف جهت طراحی داخلی منزل این موارد رضایت کاربران را جلب کرده اند:

Planner 5D

Ikea Home Planner

طراحی دکور داخلی آشپزخانه و کابینت با Ikea Kitchen Planner

Roomstyler 3D Home Planner

Design a Room

برنامه Autodesk Homestyler

The Home Renovator

Sweet Home 3D

SmartDraw

HomeByMe

Floor Planner

Truncad 3DGenerator

Laurel & Wolf

Modsy

Find Any Floor

 • بررسی سقف های کاذب آکوستیک سقف کاذب معمولا در انواع و مدل‌های مختلف تولید انبوه می‌شود که در بالا‌تر به یکی از انواع آن یعنی سقف کاذب کامپوزیت اشاره کردیم؛ هم اکنون بهتر است انواع سقف کاذب کامپوزیت را بشناسید: ● سقف کاذب کامپوزیت فلزی ● سقف کاذب کامپوزیت کرمیت ● سقف کاذب کامپوزیت روفیکس ● سقف کاذب کامپوزیت عرشه فولادی اما سقف کاذب آکوستیک چیست؟ تیم اجرایی کدکن مبین سازه در هنگام اجرای این سقف از مواد و متریال‌هایی مانند ورقه های مقوایی فشرده و پارچه چین دار و پلاک های چوبی و گچی استفاده می‌کند. از نقاط مثبت و زیبای موجود در این سقف کاذب می‌توان به ضد حریق بودن سقف کاذب، سادگی آن، ضد صدا بودن و از همه مهم‌تر، قیمت مناسب آن اشاره نمود. از این نوع سقف کاذب در جا‌هایی استفاده می‌شود که به صدا‌ی بالا و انعکاس صوت در آن به دلیل میزان بالای سر و صدا نیاز است؛ مثل سالن کنفرانس‌ها و سینما‌ها.

بررسی سقف های کاذب آکوستیک
سقف کاذب معمولا در انواع و مدل‌های مختلف تولید انبوه می‌شود که در بالا‌تر به یکی از انواع آن یعنی سقف کاذب کامپوزیت اشاره کردیم؛ هم اکنون بهتر است انواع سقف کاذب کامپوزیت را بشناسید:
سقف کاذب کامپوزیت فلزی
سقف کاذب کامپوزیت کرمیت
سقف کاذب کامپوزیت روفیکس
سقف کاذب کامپوزیت عرشه فولادی
اما سقف کاذب آکوستیک چیست؟
تیم اجرایی کدکن مبین سازه در هنگام اجرای این سقف از مواد و متریال‌هایی مانند ورقه های مقوایی فشرده و پارچه چین دار و پلاک های چوبی و گچی استفاده می‌کند. از نقاط مثبت و زیبای موجود در این سقف کاذب می‌توان به ضد حریق بودن سقف کاذب، سادگی آن، ضد صدا بودن و از همه مهم‌تر، قیمت مناسب آن اشاره نمود. از این نوع سقف کاذب در جا‌هایی استفاده می‌شود که به صدا‌ی بالا و انعکاس صوت در آن به دلیل میزان بالای سر و صدا نیاز است؛ مثل سالن کنفرانس‌ها و سینما‌ها.

توضیحات بیشتر
09396825619
INFO@GILAND.IR